صفحه 36 از 286 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستاني هستن كه تو fbi chekرد شده باشن ؟مواردي كه روش حساسن و نكته منفي براي اين مرحله حساب ميشه چيه؟
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

ما برای ویزای توریستی از دبی بعد از بیش از 4 ماه با ایمیل و سایت سفارت کلیر شدیم در حالی که مهلت پیک آپ رو فقط تا آخر مارچ تعیین کرده بودند. همون هفته پیش هم پاس ها رو فرستادیم سفارت اما الان کسی که پاس ها رو برده خبر داد که تو پاس ویزا نزدن و گفتن منتظر باشید خبرتون میکنیم. این یعنی ریکلیر؟ (تو سایت هنوز استاتوس همون کلیر هست). کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 18مارچ رفتم مصاحبه در فرانکفورت و قبول شدم ... البته الان منتظر کلیرنس هستم
    چون از این سایت خیلی کمک گرفته بودم میخواستم اگه میتونم به کسی کمک کنم... اینجا اعلام کنم
    من یک بار تو دبی رد شده بودم
    البته تو دبی به من توضیح ندادن چرا اما تو فرانکفورت راجع به توضیحی که اونجا نوشته بود ازم سوال کرد...( من برداشت این بود که در سالی که من از دبی اقدام کرده بودم حدود یک ماه سر اروپا بودم و با شغلی که داشتم(کارمند) به نظرش معقول نبود که دوباره یه سفر یک ماهه برم آمریکا)
    در هر صورت برخورد افیسر در فرانکفورت خیلی راحت تر و مهربان تر بود.
    اگه کسی سوال بیشتری داشت من در خدمتم

Junior Member

با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

من مقيم كانادا هستم و قصد سفر توريستي به امريكا را دارم، اخر اين ماه وقت سفارت دارم اما متوجه شدم كه باردارم، در صورتي كه ويزا رو بگيرم اما پزشكم اجازه سفر به من ندهد ايا اگر بخوام بعدها دوباره اقدام كنم
    اينكه يك بار ويزا گرفتم و نرفتم به ضرر من خواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_unclepes نمایش پست ها
    با سلام

من مقيم كانادا هستم و قصد سفر توريستي به امريكا را دارم، اخر اين ماه وقت سفارت دارم اما متوجه شدم كه باردارم، در صورتي كه ويزا رو بگيرم اما پزشكم اجازه سفر به من ندهد ايا اگر بخوام بعدها دوباره اقدام كنم
    اينكه يك بار ويزا گرفتم و نرفتم به ضرر من خواهد بود؟
    مسلما مشکلی پیش نمیاد.هر وقت خواستید دوباره درخواست بدین برای جلوگیرس از هر مشکل از پزشکتون برگه بگیرید واسه سفارت

Senior Member Shahab_H آواتار ها

ظاهرا میشه از داخل خود آمریکا برای ویزای دانشجویی درخواست داد (البته نمی دونم خواهر شما چون از زمان ویزاشون گذشته هم می تونن درخواست بدن) ولی اگر بشه می تونن برای 1 دانشگاه درخواست بدن و بعد از گرفتن پذیرش درخواست ویزای f1 بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نمی دونم واقعا چرا جدیدا انقدر تو دوبی زیاد پیش میاد این اتفاق ... بهترین راه اینه که ایمیل بزنین یا زنگ ازشون بپرسین
    نقل قول نوشته اصلی توسط rz نمایش پست ها
    ما برای ویزای توریستی از دبی بعد از بیش از 4 ماه با ایمیل و سایت سفارت کلیر شدیم در حالی که مهلت پیک آپ رو فقط تا آخر مارچ تعیین کرده بودند. همون هفته پیش هم پاس ها رو فرستادیم سفارت اما الان کسی که پاس ها رو برده خبر داد که تو پاس ویزا نزدن و گفتن منتظر باشید خبرتون میکنیم. این یعنی ریکلیر؟ (تو سایت هنوز استاتوس همون کلیر هست). کسی تجربه ای داره؟

بله خب بررسی می کنن که مشکلی نباشه و درصد خیلی کمی هستن که رد شن ولی اکثرا ویزا می گیرن
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    دوستاني هستن كه تو fbi chekرد شده باشن ؟مواردي كه روش حساسن و نكته منفي براي اين مرحله حساب ميشه چيه؟

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

سلام
    من میخوام به همراه مادرم برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنیم. برادر من امریکا زندگی میکنه و به تازگی استاد دانشگاه شده و میخواد برای ما دعوتنامه بفرسته.
    با توجه به اینکه من متاهل هستم و بدون همسرم می خوام اقذام کنم و اینکه تو ایران شاغل هستم و 3 دانگ خونه هم به اسمم هست. آیا احتمال ویزا گرفتن دارم؟
    میشه بگید که الان کدوم سفارت برای ویزای توریستی بهتره؟
    من این مدارکو میخوام آماده کنم:
    ترجمه سند خونه - گواهی اشتغال به کار - شناسنامه و سند ازدواج - گواهی از شرکت همسرم که نشون بده تو مدت سفر من مشغول به کار هست -
    اما من حدود 4 تومن بیشتر تو حسابم ندارم که اظهار نامه بانک بگیرم. چه پیشنهادی برام دارید؟
    ممنون از همتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)