صفحه 37 از 286 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    .some institutes such as Kaplan provide F1 visa for people who register in their Toefl or GRE courses. But your sister visa is already expired and it can cause a problem.

Junior Member

سلام بچه ها من واسه پدر و مادرم وقت از سفارت آمریکا تو ارمنستان گرفتم. آیا همه مدارک مثل سند خونه- گواهی اشتغال به کار-شناسنامه و سند ازدواج باید ترجمه بشه و نیاز به تاییدیه از وزارت امور خارجه و دادگستری داره یا نه نیازی نیست. ممنون میشم اگه جواب منو بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط neshat65 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من واسه پدر و مادرم وقت از سفارت آمریکا تو ارمنستان گرفتم. آیا همه مدارک مثل سند خونه- گواهی اشتغال به کار-شناسنامه و سند ازدواج باید ترجمه بشه و نیاز به تاییدیه از وزارت امور خارجه و دادگستری داره یا نه نیازی نیست. ممنون میشم اگه جواب منو بدید.
    سلام
    من با همسرم هفته گذشته وقت سفارت داشتیم برای دیدار دخترمان که در امریکا دانشجو است.
    هیچ مدرک ترجمه شده ای نیاز نیست فقط شناسنامهو گواهی کار بهمراه سند ازدواج همراه داشته باشند.
    جالب اینکه افراد بالای 60 سال وجند مادر بدون کلیرنس برای روز بعد ویزا دریافت نمودندو

موفق و شاد و سرافراز باشید

سلام به همگی،
    دوستان کسی نیست به من در مورد مبلغ bank statement یه راهنمایی بده؟ من تو حسابم خیلی پول ندارم، حدود 5 تومن!
    یه سوال دیگه، آیا من و مادرم که میخوایم با هم بریم باید
    - حساب کاربری
    - فرم DS-160
    - و هزینه مصاحبه
    رو جدا جدا داشته باشیم؟ میشه راهنماییم کنید؟
    ممنون میشم ازکمکتون

Senior Member Shahab_H آواتار ها

BS یه نفر دیگه رو می تونین ببرین (ترجیحا پدر یا مادر یا خواهر یا برادر) به همراه یه نامه از اون شخص به انگلیسی که ساپورتتون می کنه و کپی پاسپورت
    در مورد فرم هر نفر باید 1 دونه پر کنه
    ولی هزینه رو در صورتی که تو 1 آدرس زندگی می کنین فکر کنم 1 هزینه باید بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط nargesx2002 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    دوستان کسی نیست به من در مورد مبلغ bank statement یه راهنمایی بده؟ من تو حسابم خیلی پول ندارم، حدود 5 تومن!
    یه سوال دیگه، آیا من و مادرم که میخوایم با هم بریم باید
    - حساب کاربری
    - فرم DS-160
    - و هزینه مصاحبه
    رو جدا جدا داشته باشیم؟ میشه راهنماییم کنید؟
    ممنون میشم ازکمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab_H نمایش پست ها
    BS یه نفر دیگه رو می تونین ببرین (ترجیحا پدر یا مادر یا خواهر یا برادر) به همراه یه نامه از اون شخص به انگلیسی که ساپورتتون می کنه و کپی پاسپورت
    در مورد فرم هر نفر باید 1 دونه پر کنه
    ولی هزینه رو در صورتی که تو 1 آدرس زندگی می کنین فکر کنم 1 هزینه باید بدین

ممنون از جوابتون
    میشه به جای bs یه نامه از همون کسی که داره برامون دعوتنامه میفرسته (برادرم) ببرم که نشون بده میتونه هزینه سفر و اقامت ما رو تقبل کنه؟ یه سوال دیگه هم دارم که فقط برای کسب اطمینانه! من باید ویزا تایپ رو B2 بزنم درسته؟

خواهش می کنم،
    بله هر دوش درسته
    ممنون از جوابتون
    میشه به جای bs یه نامه از همون کسی که داره برامون دعوتنامه میفرسته (برادرم) ببرم که نشون بده میتونه هزینه سفر و اقامت ما رو تقبل کنه؟ یه سوال دیگه هم دارم که فقط برای کسب اطمینانه! من باید ویزا تایپ رو B2 بزنم درسته؟

دوستان میشه فرم DS-160 رو که برای سفارت A پر کردیم برای سفارت B هم استفاده کنیم؟
    یعنی اینکه این دفعه location رو B انتخاب کنیم. بعد فرم قدیمی رو upload کنیم و همون اطلاعات قبلی رو استفاده کنیم.

بله میشه فرم ها برای همه جه یکسانه ...
    دوستان میشه فرم DS-160 رو که برای سفارت A پر کردیم برای سفارت B هم استفاده کنیم؟
    یعنی اینکه این دفعه location رو B انتخاب کنیم. بعد فرم قدیمی رو upload کنیم و همون اطلاعات قبلی رو استفاده کنیم.

Junior Member

به نظرتون دبی به افراد مجرد با کار دولتی بهتر ویزا میده یا آنکارا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)