صفحه 39 از 286 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سفارت آمریکا هرگز مهر ریجکتی توی پاسپورت نمی زنه. من هم در سن ۲۷ سالگی و در زمان تجرد ویزای توریستی آمریکا گرفتم. سعی کنیم اطلاعات بهتری به همدیگه بدیم!

Junior Member

می رسی شبنم جان. من از دبی وقت گرفتم برای می. یه سوال دارم ازتون. شما مدارکتون را ترجمه کردید؟ مثل گواهی کار و فیش حقوقی و سند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam86 نمایش پست ها
    مینا خانم شما اصلا نگران نباشین من هم شرایط شما رو داشتم فقط کار بدون ویزای شنگن و مجرد و در عرض 2 روز بهم ویزا دادن حتی به بررسی هم نرفت...حتما شما هم موفق میشین...من از باکو اقدام کردم و با اینکه به منم خیلی ها گفته بودن که با شرایط من ویزا نمی دن ولی دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk نمایش پست ها
    می رسی شبنم جان. من از دبی وقت گرفتم برای می. یه سوال دارم ازتون. شما مدارکتون را ترجمه کردید؟ مثل گواهی کار و فیش حقوقی و سند؟
    خواهش می کنم .من گواهی اشتغال به کار و شناسنه و سند خونمون و تعهد دفتری از پدرم که تمام هزینه های سفر رو به عهده می گیره رو داده بودم ترجمه...البته نعهد دفتری رو دارالترجمه بهم پیشنهاد کرد ...در صورتی که دعوتنامم ذکر شکر شده بود که خالم تمام مخارج رو به عهده می گیره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegneg نمایش پست ها
    سفارت آمریکا هرگز مهر ریجکتی توی پاسپورت نمی زنه. من هم در سن ۲۷ سالگی و در زمان تجرد ویزای توریستی آمریکا گرفتم. سعی کنیم اطلاعات بهتری به همدیگه بدیم!
    بله مث شینگن مهر نمی زنه ولی آیا توی دیتابیسشون، سابقه ریجکتی ثبت نمیشه ؟!! لطفا پست رو دقیق بخونید و بعد اظهار نظر کنید. دوست عزیز ما اینجا می خواهیم یه محیطی اینجاد کنیم برای اطلاع رسانی نه کل کل. ثانیاً، این دوستمون اصلا از شرایطشون صحبت نکرده و همینطور شما. کلیت قضیه این بود که گفتم ولی خوب بازم به کیس طرف و احراظ شرایطش مربوط میشه. این که من رفتم و شد شما هم برو میشه یه راهنمایی کاملا اشتباه هستش. شما اول باید کاملا شرایط اون موقعتون رو بگید تا ایشون بتونه ازش نتیجه گیری کنه.
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk نمایش پست ها
    می رسی از جوابتون. اما من نپرسیده بودم ویزا میدن یا نه؟ پرسیده بودم کدوم گزینه بهتریه.
    جهت اطلاع شما باید بگم من چندین نفر مجرد را می شناسم( هم دختر و هم پسر) و همه زیر 40 سال بودن و ویزای توریستی گرفتن. هیچ کدومم ویزای شینگن نداشتن. من نمی دونم این عدد 5% را چه جوری در آورید اما بهتر است که بیخودی انرژی منفی ندید.

ممنون
    ایشالا که برید و ویزاتون رو بگیرید.
    والا این آمار از مشاهداتم از چندین نفر از اقوامم و خودم بوده در طی 20 سال اخیر. دوست عزیز شرایط با شرایط فرق می کنه . شما اصلا هیچ حرفی از شرایطتون نزدید. کلیت قضیه این بود که گفتم. بازم میگم ایشالا که برید و بگیرید. یه نکته رو هم مد نظر داشته باشید طی این 2-3 سال اخیر شرایط ویزای توریستی برای ما ایرانی ها سخت تر شده. به عنوان مثال شما میتونید به یکی از همین آژانس هایی که تور آمریکا میگزارند تلفن کنید و شرایط رو جویا شید. تا بفهمند شما مجرد هستید اصلا دلسردتون میکنند و میگن ما کیس شما رو تظمین نمی کنیم که موفق بشید یا خیر.
    با این حال من که نمی خام به شما ویزا بدم که شما میگید انرژی منفی. اونا که ویزا میدن رو خوب میشناسم.
    موفق باشید.

Junior Member

می رسی شبنم جان، من یه جا خوندم که نیازی به ترجمه نیست چون افیسرها فارسی را بلدند و نیازی به ترجمه نیست. اما ممنون که گفتی.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam86 نمایش پست ها
    خواهش می کنم .من گواهی اشتغال به کار و شناسنه و سند خونمون و تعهد دفتری از پدرم که تمام هزینه های سفر رو به عهده می گیره رو داده بودم ترجمه...البته نعهد دفتری رو دارالترجمه بهم پیشنهاد کرد ...در صورتی که دعوتنامم ذکر شکر شده بود که خالم تمام مخارج رو به عهده می گیره

سلام
    من مقیم کانادا هستم و هفته دیگه وقت سفارت برای ویزای امریکا دارم ،آیا میتونم به طریقی سوال های احتمالی که از من پرسیده میشه را داشته باشم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط star122 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساکن مونترال کانادا هستم. پدر و مادرم به تازگی ویزای توریستی به کانادا گرفتن و قرار هست که به کانادا بیان و ممکن است که تصمیم بگیرن از کانادا به آمریکا برن (توریستی با دعوتنامه).آیا کسی اطلاع داره که پروسه گرفتن ویزای آمریکا از کانادا چه مدت طول میکشه؟ یا اینکه پیشنهاد دارید قبل از اومدن به کانادا، از ایران (و از طریق ارمنستان) برای ویزای آمریکا اقدام کنند؟
    ممنون
    من کسی رو با این شرایط میشناختم ، گرفتن وقت ویزا یک ماه و نیم طول کشید اما دو روزه ویزا رو گرفتن ، وقتی ویزای کانادا تو پاسپورت داران خیلی شرایطشون خوبه.

دوستان من در اروپا هستم ، سفارت امریکا در کدوم کشور اروپایی رو برای گرفتن ویزا توصیه می کنید ؟

Junior Member

با سلام. من در حال حاضر دعوتنامه برای ویزای توریستی دارم که می خوام از طریق سفارت امریکا در دبی جهت اخذ ویزای توریستی اقدام کنم اما طی مشاوره ای که گرفتم به من گفتند که اگه با ویزای توریستی من موافقت نشود (احتمالش هم بهم گفتن 50% ) اونوقت اگه بخوام برای ویزای دانشجویی هم اقدام کنم احتمال ویزا گرفتن پایین می آد. می خواستم بدونم که واقعا این درسته یا نه. لطفا مرا راهنمایی کنید! یا حداقل موسسه معتبری که مشاوره میده به من معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)