صفحه 41 از 286 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanas نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ، من قصد مسافرت به آمریکا برای تعطیلات تابستان را دارم، بنده شاغل هستم در دانشگاه آزاد و امروز برای گرفتن نامه از محل کارم رفتم و به من گفتند چون آمریکا سفارتی در ایران نداره نمی تونن خطاب به سفارت آمریکا به من نامه رسمی بدن. باید ببینم مدافع سفارت آمریکا در ایران کیه و خطاب به اونها برای گرفتن ویزای غیر مهاحرتی به آمریکا به من نامه ای بدن. کسی تجربه مشابهی داره؟ من کاملا گیج شدم، اطلاعاتی دز این مورد پیدا نکردم
    نامه اي كه من براشون بردم بصورت to whom it may concern نوشته شده بود و ايرادي نگرفتن. مصاحبه من قبرس بود.

Junior Member

سلام به همگی‌
    من هم سالی‌ مشابه immi داشتم ،من با دعوتنامه برادرم که سوئیس هست ویزای شینگن گرفتم و الان اروپا هستم ، کدوم سفارت برای درخواست ویزای توریستی آمریکا بهتر هست؟
    مرسی‌

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

من از سفارت های آمریکا در داخل خود سوییس اطلاعی ندارم , اما تمام دوستانی که برای ویزای جهانگردی برای مصاحبه به میلان ایتالیا رفتن, در جا تایید شدن و ویزا گرفتن
    ضمن اینکه میلان چندان هم از هر نقطه ای در سوییس دور تیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط avafarvah نمایش پست ها
    سلام به همگی‌
    من هم سالی‌ مشابه immi داشتم ،من با دعوتنامه برادرم که سوئیس هست ویزای شینگن گرفتم و الان اروپا هستم ، کدوم سفارت برای درخواست ویزای توریستی آمریکا بهتر هست؟
    مرسی‌

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

سلام دوستان
    شنیده ام ویزای b2 برای کسانی که سن بالای 60 سال دارند می توا ند به جای شش ماه یکساله هم باشد .آ یا کسی اطاع دقیقی دارد.

دوستان کسی هست که برای ۱۸-۱۹-۲۰ جون وقت توریستی داشته باشه و بخواد کنسل کنه. خواهش می کنم به من پ.خ. بدین. می خوام مادرم رو با خودم ببرم مصاحبه. بنده خدا تنها نره.
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

معمولا چقدر طول می کشه که وقت مصاحبه بدن؟

سلام خدمت همه ی دوستان

من قبلا از سفارت ایروان اقدام کرده بودم و ریجکت شدم(توریستی)واسه سوشیال تای.البته تجربیات خوبی بدست آوردم.اینم بگم که ارمنستان هم خوب بود ولی با من نساخت.من این دفه دارم دوباره اقدام میکنم.یعنی ویزا کارتو گرفتم.مدارکمو جموجور کردم و گردش حساب و موجودیه 25 تومنی رو گرفتم(همونجور که الهه سابق گفتن مقدارش کمتر باشه بهتره) و جواز کسب و مالیاتی و بیمه و مدارک بیماری پدرم و تک فرزندی و مدارک متاهلی و بچه هام و ... .البته نمیخوام بگم که هنوز دانشجوام اون دفه هم نگفتم چون دانشجو بودن با کار کردن با اینکه متاهل باشی براشون قابل حلاجی کردن نیست و مدارکی که همی حاضر میکنن دیگه.سفر شینگن ندارم و سفرم همون ارمنستان بود.البته اگه ایندفه نشه که میرم واسه شینگن و شایدم این مابین رفتم شایدم نه,وسعه مالیم نمیرسه واسه شینگن دیگه.
    حالا بین آنکارا و دبی موندم.دلم میگه آنکارا ولی پره و دبی خالیه ولی دلم به اونجا نیس شاید اینکه ترس دیدمو گرفته.نمیدونم.
    میخوام دوستان نظراتشونو بگن که کدومو انتخاب کنم به چه دلیلی؟
    شانس دریافت ویزا با این مدارکم چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان

من قبلا از سفارت ایروان اقدام کرده بودم و ریجکت شدم(توریستی)واسه سوشیال تای.البته تجربیات خوبی بدست آوردم.اینم بگم که ارمنستان هم خوب بود ولی با من نساخت.من این دفه دارم دوباره اقدام میکنم.یعنی ویزا کارتو گرفتم.مدارکمو جموجور کردم و گردش حساب و موجودیه 25 تومنی رو گرفتم(همونجور که الهه سابق گفتن مقدارش کمتر باشه بهتره) و جواز کسب و مالیاتی و بیمه و مدارک بیماری پدرم و تک فرزندی و مدارک متاهلی و بچه هام و ... .البته نمیخوام بگم که هنوز دانشجوام اون دفه هم نگفتم چون دانشجو بودن با کار کردن با اینکه متاهل باشی براشون قابل حلاجی کردن نیست و مدارکی که همی حاضر میکنن دیگه.سفر شینگن ندارم و سفرم همون ارمنستان بود.البته اگه ایندفه نشه که میرم واسه شینگن و شایدم این مابین رفتم شایدم نه,وسعه مالیم نمیرسه واسه شینگن دیگه.
    حالا بین آنکارا و دبی موندم.دلم میگه آنکارا ولی پره و دبی خالیه ولی دلم به اونجا نیس شاید اینکه ترس دیدمو گرفته.نمیدونم.
    میخوام دوستان نظراتشونو بگن که کدومو انتخاب کنم به چه دلیلی؟
    شانس دریافت ویزا با این مدارکم چقدره؟
    سلام دوست عزيز
    من از آنكارا و همين ارمنستاني كه شما رفتين جوابهاي مثبت زيادي براي ويزاي توريستي شنيدم. جواب سوالهاتون رو متاسفانه نميدونم (شانس دريافت ويزا و ...) فقط يه موردي كه تعجب كردم اينكه دانشجو هستين و نگفتين؟!! اتفاقا براشون خيلي هم موضوع عجيبي نبود اگه ميگفتين دانشجوييد شايد نكته مثبتي هم بود اگه يه گواهي اشتغال به تحصيل هم داشتين. ولي چون يك بار اين موضوع رو پنهان كردين بهتره ديگه حرفتون دو تا نشه.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط capricorn_15 نمایش پست ها
    معمولا چقدر طول می کشه که وقت مصاحبه بدن؟
    تا جايي كه ميدونم وقت گرفتن بستگي به سفارتخانه اي كه انتخاب مي كنيد داره. اينجا رو مطالعه كنيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...ت-سفارت
    البته بيشتر مطالب براي وقت دانشجويي هست كه در بعضي جاها با وقت ويزاي توريستي فرق داره.

دوست عزیز من هم تعریفای زیادی رو مخصوصا از ترکیه شنیدم.بله نگفتم درحالی که حتی گواهی اشتغال به تحصیل داشتم ولی موضوع کار و تحصیل بصورت همزمان کمی باورش برایشان سخت هست که کار تمام وقت نبوده پس.حالا که اعتبار گواهی تا آخر تیر ماه هست و تا اون موقع که وقت باز شه و بگیرم دیگه باطل میشه.آنکارا شنیدم توریستس خب میده و بعد اون دبی و ارمنستان.منم دلم ترکیه هست.درسته که ایندفه هم نمیگم موضوع دنشجویی رو.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)