صفحه 44 از 286 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتای سفارت دبی برای ویزیتورها بسیار شناور هست. می تونید دایما چک کنید وقت های نزدیک رو پیدا کنید.
    دوستان من 11دسامبر 2012 در ایتالیا مصاحبه دادم جهت ویزای توریستی 26 اپریل میل دادن که پردازشهای اداری شما کامل و تصویب شده ولی چونکه شما میخواستید واسه کریسمس اونجا باشد و مدت گذشته در دبی هدف سفر جدیدتون رو بگید هپ پردازشهای اداری شما محفوطه.به نطر شما با توجه به این شکل پاسخ دادن امیدی به ویزا هست؟

ممکن هست که متن ایمیل رو کپی پیست کنید؟ شاید پاسخ دادن به شما راحت تر بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط qwmj نمایش پست ها
    دوستان من 11دسامبر 2012 در ایتالیا مصاحبه دادم جهت ویزای توریستی 26 اپریل میل دادن که پردازشهای اداری شما کامل و تصویب شده ولی چونکه شما میخواستید واسه کریسمس اونجا باشد و مدت گذشته در دبی هدف سفر جدیدتون رو بگید هپ پردازشهای اداری شما محفوطه.به نطر شما با توجه به این شکل پاسخ دادن امیدی به ویزا هست؟
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

ببخشید من یه سوال داشتم، الان وبزای توریستی رو 3 ماهه زدن از مثلا اول جون تا آخر آگوست. این نشون دهنده تاریخ اعتبار برای ورود به آمریکاست و مدت اقامت از روزی که وارد آمریکا می شن محاسبه می شه یا اینکه از تاریخ ویزا مدت اقامت محاسبه می شه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم، الان وبزای توریستی رو 3 ماهه زدن از مثلا اول جون تا آخر آگوست. این نشون دهنده تاریخ اعتبار برای ورود به آمریکاست و مدت اقامت از روزی که وارد آمریکا می شن محاسبه می شه یا اینکه از تاریخ ویزا مدت اقامت محاسبه می شه؟
    سلام
    از روزی که وارد آمریکا میشید مدت اقامت محاسبه میشود.

Junior Member

بچه ها من حدودا نزدیکه ۵ ماهه که منتظر کلیرشدن هستم ،سربازی معاف هستم با کار آزاد نمیدونم چرا ..خیلی نگرانم

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط mysore1 نمایش پست ها
    بچه ها من حدودا نزدیکه ۵ ماهه که منتظر کلیرشدن هستم ،سربازی معاف هستم با کار آزاد نمیدونم چرا ..خیلی نگرانم
    سلام
    دوست عزیز آیا پاس را فرستادی مشابه دوستان چند ماه پیش که کلیر نشده بودند.
    من فکر میکنم کلیرنس دبی برای b1/b2 طولانی تر شده است, در سفارت ارمنستان عموما 2.5 تا 3 ماه طول کشیده است.

Junior Member

پیش فرض سوال: ویزای توریستی

سلام به همگی..
    من یه پسر 28 ساله مجرد فارغ التحصیل برق شاغل با 2 سال سابقه کار تازه میخوام ازطریق ترکمنستان برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم.
    پارسال 2 بار ویزای شنگن از ایتالیا گرفتم( multi و single )و 2 تا سفر توریستی به اروپا داشتم.
    با توجه به اینکه برای شنگن مدارک کامل داشتم الان هم تقریبا همه مدارک برای ویزای توریستی رو دارم.
    قرار شده دعوت نامه از طرف یکی از دوستان برام فرستاده بشه.
    از دوستانم که تجربه داشتند سپاسگزار میشم اگر من رو راهنمایی کنند و به من بگید چقدر احتمال پیروزی دارم؟؟!!

دوستان مدت زمان پاسخ سفارت از زمانی که اینترویو می شید تا زمانی که نتیجه پذیرش یا ردی یا کلیرنس رو اعلام کنند معمولا چقدر هست ؟ چند روز یا چند ماه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saed نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز آیا پاس را فرستادی مشابه دوستان چند ماه پیش که کلیر نشده بودند.
    من فکر میکنم کلیرنس دبی برای b1/b2 طولانی تر شده است, در سفارت ارمنستان عموما 2.5 تا 3 ماه طول کشیده است.
    دوست عزیز یعنی پاس بفرستم سفارت بدونه اینکه کلیر شده باشم ،یعنی این کار جواب میده ،با تشکر از شما دوست عزیز

زمان کلیرنس مشخص نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط immi نمایش پست ها
    دوستان مدت زمان پاسخ سفارت از زمانی که اینترویو می شید تا زمانی که نتیجه پذیرش یا ردی یا کلیرنس رو اعلام کنند معمولا چقدر هست ؟ چند روز یا چند ماه ؟
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)