صفحه 45 از 286 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : سوال: ویزای توریستی

چون شما سابقه سفر توریستی خارجی دارید احتمالا از همه چیز مهم تر tie هست براتون. خوبه که آماده باشید گواهی اشتغال و هر دلیل دیگه ای که نشون می ده شما بر می گردید ارایه کنید. دلیل سفرتون هم مهمه.
    به نظرم احتمال ویزا گرفتن هر کسی متفاوت باشه اما من دیدم دوستانی با وضعیت شما (البته می خواستن بیان برادرشون که در آمریکا دانشجو بود رو ملاقات کنند) که ویزا گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط verg نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    من یه پسر 28 ساله مجرد فارغ التحصیل برق شاغل با 2 سال سابقه کار تازه میخوام ازطریق ترکمنستان برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم.
    پارسال 2 بار ویزای شنگن از ایتالیا گرفتم( multi و single )و 2 تا سفر توریستی به اروپا داشتم.
    با توجه به اینکه برای شنگن مدارک کامل داشتم الان هم تقریبا همه مدارک برای ویزای توریستی رو دارم.
    قرار شده دعوت نامه از طرف یکی از دوستان برام فرستاده بشه.
    از دوستانم که تجربه داشتند سپاسگزار میشم اگر من رو راهنمایی کنند و به من بگید چقدر احتمال پیروزی دارم؟؟!!
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

احتمالا منظورشون این نیست... چون این کار فایده ای برای شما نداره!
    در مورد کلیرنس کاری جز صبر کردن نمی تونید انجام بدید.
    چون بیشتر فروم دانشجو ها هستن جامعه آماری من بیشتر دانشجویی هست. دوستانی هستند که نزدیک ۱۰ ماه هست که منتظر کلیرنس هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mysore1 نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی پاس بفرستم سفارت بدونه اینکه کلیر شده باشم ،یعنی این کار جواب میده ،با تشکر از شما دوست عزیز

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال دارم
    می خواستم ببینم برای ویزای توریستی بهتره بلیط رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم
    یه جاهای خوندم نوشته بود بهتره این کار رو انجام بدین
    کسی می دونه با توجه به هزینه هایی که برای کنسل کردن این موارد هست آیا این کار رو بکنم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmzm_6165 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم
    می خواستم ببینم برای ویزای توریستی بهتره بلیط رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم
    یه جاهای خوندم نوشته بود بهتره این کار رو انجام بدین
    کسی می دونه با توجه به هزینه هایی که برای کنسل کردن این موارد هست آیا این کار رو بکنم یا نه؟
    من که چند وقت پیش اقدام کردم واسه توریستی چون احتمال زیاد باید کلیر بشی و مدت زمانش اصلان مشخص نیست بهتره این کارو نکنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysore1 نمایش پست ها
    من که چند وقت پیش اقدام کردم واسه توریستی چون احتمال زیاد باید کلیر بشی و مدت زمانش اصلان مشخص نیست بهتره این کارو نکنی

پس شما هم این کار رو نکرده بودین؟
    نمی دونم شما توی شرکتی شاغل هستین یا نه؟ در مورد مرخصی چطور؟
    تو اطلاعاتی که بچه ها گذاشتن دیدم نوشته برگه مرخصی هم می خوان، ولی به قول شما وقتی هموز هیچ چی معلوم نیست آدم نمی دونه جی کار کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmzm_6165 نمایش پست ها
    پس شما هم این کار رو نکرده بودین؟
    نمی دونم شما توی شرکتی شاغل هستین یا نه؟ در مورد مرخصی چطور؟
    تو اطلاعاتی که بچه ها گذاشتن دیدم نوشته برگه مرخصی هم می خوان، ولی به قول شما وقتی هنوز هیچ چی معلوم نیست آدم نمی دونه جی کار کنه
    من کارم آزاد هست در مورده مرخصی چیزی نمیدونم والی تا ویزا بیاد چه قدر زمان میبره چیزی معلوم نیست ،موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان. دوستم می‌خواد واسه ویزای توریستی اپلای کنه. میشه بهم بگید چه مدارکیو باید اماده کنه؟

دوستان عزیز ،
    تاریخ هایی که در فرم ds160 برای ورود و خروج می زنیم و کلا برنامه سفرمون اولا چقدر مهمه ؟؟؟
    دوم اینکه تاریخ ورودمون رو واسه چند روز بعد از تاریخ مصاحبه مون بزنیم ؟
    بعد اگه نیاز به کلیر داشته باشیم و زمان طولانی بشه اونوقت اگه تاریخ ورود رو برای مثلا دوهفته بعد از مصاحبه زده باشیم مشکلی پیش نمی آد ؟ نمی گن که شما دو ماه پیش قصد رفتن داشتی باید دوباره تاریخ جدید بدی و هدفت رو بگی ؟

Junior Member

پیش فرض سوال: ویزای توریستی

سلام..
    برای مدارک شغلی بجز معرفی نامه از شرکت(سربرگ دار) ,آیا از بیمه هم باید سابقه ای گرفت که ترجمه کنیم و همراه داشته باشیم؟؟
    سپاسگذار

Junior Member

پیش فرض سوال: ویزای توریستی

سلام
    من و همسرم اقامت 10 ساله مالزی داریم من خودمم دانشجوی ترم آخر IT هستم ولی همسرم دکتری زمین شناسی دارد، پدر بزرگ و مادر بزرگ همسرم برای ما دعوتنامه فرستادند نامه اشتغال به کار و اشتغال به تحصیل هم داریم هر دوتا منم تنها فرزند خانواده هستیم قصد داریم از طریق سفارت آمریکا در مالزی اقدام کنیم، دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند آیا شانس گرفتن ویزای توریستی داریم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)