صفحه 49 از 286 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام

۱) بر روی زمان انتظار وقت گرفتن از سفارت آمریکا در فرانکفورت کلیک کنین.
    ۲) بستگی به نیاز / عدم نیاز به کلیرنس داره. خوشبینانه میشه گفت چون اونجا دانشجو هستین, نیاز به کلیرنس حیلی کم میشه
    ۳) شما فقط چک لیست مدارک مورد نیاز در سایت سفارت در فرانکفورت رو چک کنین
    ۴) دعوت نامه ضروری نیست. رزومه نیاز میشه. SoP هم فقط برای ویزاهای F و J نیاز میشه

اساسا گرفتن ویزای توریستی از سفارت های آمریکا در خاک اروپا برای دانشجویان ایرانی اروپا خیلی آسونه
    نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadi_saeid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو آلمان دانشجو هستم، می خوام برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنم
    چندتا سوال
    وقت گرفتن از سفارت تو فرانکفورت چقدر زمان می بره؟
    بعد از مصاحبه چقدر ویزا گرفتن طول می کشه؟
    چک لیست مدارک لازم رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ (البته تو سایت سفارت هست، ولی خیلی از مدارکی که اینجا دوستان گفتن تو اون چک لیست نیست)
    تو سایت حرفی از دعوت نامه، رزومه، SOP ... زده نشده!
    bank statement چقدر باید باشه؟
    و در کل هر اطلاعات مفید دیگه ای که بنظرتون می رسه باید بدونم
    یا لینکی که این اطلاعات رو بتونم توش پیدا کنم

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

سلام
    من متاهل هستم با یه سابقه 10 ساله ;کارمند بیمه هستم با تقریبا دو سال سابقه کار یه بار سفر به اروپا داشتم با همسرم سال 86 خواهرم 4 ساله که به صورت پناهنده اجتماعی با همسرش به آمریکا رفته می خوام برم ببینمش اما از لحاظ مالی شرایطش در حدی نیست که برام دعوت نامه بفرسته، بهم پیشنهاد دادن که یه تور رزرو کنیم با خواهرم برای چند تا ایالت و اون رزرو بهم کمک می کنه، از لحاظ مالی خودم یه 10 12 میلیونی به طور دائم تو حسابم هست اما برای روز موعود همسرم برام می تونه مثلا 200 میلیون توی حسابم بریزه اما نه به مدت طولانی شاید حداکثر چند روز.. آیا به نظرتون موقعیتم در حدی هست که امیدی به گرفتن ویزا داشته باشم؟ آیا لازمه با وجود شرایط ذکر شده از اقوام یا دوستان دیگم توی آمریکا درخواست کنم برام دعوت نامه بفرستن؟
    بهم پیشنهاد کردن از قبرس برای ویزا اقدام کنم در صورتی که زبان انگلیسی ام در حد مبتدیه نظر شما دوستان چیه؟ لطفا کمکم کنید

Junior Member

Hello everyone
    my sister was interviewed yesterday and they agreed to grant her the visa. However they didn't give her anything like a ticket or a sheet of paper ..the officer only told her to send them her passport by an a tracel agency once she got back home and that was all!
    I am just worried.if this normal!
    Have you guys heard a case like this?
    She has asked if they will give her a ticket ir what, but he said it's not needed....
    any ideas?

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

البته شما نگفتین کدوم سفارت، اما با این حال هیچ نگران نباشید و طبق اونچه به شما گفته شده عمل کنید
    معمولا در زمانی که شما به کلیرنس می خورین، برگه با شماره ردیابی داده میشه، در غیر این صورت هیچ

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Babi87 نمایش پست ها
    Hello everyone
    my sister was interviewed yesterday and they agreed to grant her the visa. However they didn't give her anything like a ticket or a sheet of paper ..the officer only told her to send them her passport by an a tracel agency once she got back home and that was all!
    I am just worried.if this normal!
    Have you guys heard a case like this?
    She has asked if they will give her a ticket ir what, but he said it's not needed....
    any ideas?

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    1) الزاما نیازی به دغوت نامه نیست، هرچند رزرو کردن تور هیچ کمکی به تسریع یا وادار کردن سفارت در صدور ویزا نمی کنه
    2) پول همسر شما یک روز هم در حساب شما باشه کافیه و سفارت فقط موجودی حساب رو می خواد و نه گردش مالی حساب رو
    3) اینکه متاهل هستید، شاغل و همینطور سفر به اروپا داشتین، بخت شما رو برای گرفتن ویزا بالا می بره
    4) اگه انگلیسی شما قوی نیست، فقط به یکی از سه سفارت آنکارا، دوبی و یا ایروان برین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتا نمایش پست ها
    سلام
    من متاهل هستم با یه سابقه 10 ساله ;کارمند بیمه هستم با تقریبا دو سال سابقه کار یه بار سفر به اروپا داشتم با همسرم سال 86 خواهرم 4 ساله که به صورت پناهنده اجتماعی با همسرش به آمریکا رفته می خوام برم ببینمش اما از لحاظ مالی شرایطش در حدی نیست که برام دعوت نامه بفرسته، بهم پیشنهاد دادن که یه تور رزرو کنیم با خواهرم برای چند تا ایالت و اون رزرو بهم کمک می کنه، از لحاظ مالی خودم یه 10 12 میلیونی به طور دائم تو حسابم هست اما برای روز موعود همسرم برام می تونه مثلا 200 میلیون توی حسابم بریزه اما نه به مدت طولانی شاید حداکثر چند روز.. آیا به نظرتون موقعیتم در حدی هست که امیدی به گرفتن ویزا داشته باشم؟ آیا لازمه با وجود شرایط ذکر شده از اقوام یا دوستان دیگم توی آمریکا درخواست کنم برام دعوت نامه بفرستن؟
    بهم پیشنهاد کردن از قبرس برای ویزا اقدام کنم در صورتی که زبان انگلیسی ام در حد مبتدیه نظر شما دوستان چیه؟ لطفا کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان.همسر من ۳ ماه پیش به ایروان رفت واسه مصاحبه ویزای توریستی و از اون موقع منتظره.مدارک همه چیز ارایه کرده و اصلآ به غیر از حساب بانکی و سند ازدواج و کارت معافی هیچ کدوم را هم افسر ندیده.شغلش آزاده و سربازی معاف کفالت شده.دعوت نامه هم داشته که ندیده،میخواد ترجیها تابستون بره این سفر را و ۱ ماهه هم باید برگرده..از لحاظ کاری سرش خیلی شلوغه و کلافه شده از این همه انتظار،پسر عمش تو امریکا هم هر روز زنگ میزنه بهش و منتظر ایشون هست.اقدامی هست که ما بتونیم در حال حاضر انجام بدیم؟کسی با شرایط مشابه اینجا هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان.همسر من ۳ ماه پیش به ایروان رفت واسه مصاحبه ویزای توریستی و از اون موقع منتظره.مدارک همه چیز ارایه کرده و اصلآ به غیر از حساب بانکی و سند ازدواج و کارت معافی هیچ کدوم را هم افسر ندیده.شغلش آزاده و سربازی معاف کفالت شده.دعوت نامه هم داشته که ندیده،میخواد ترجیها تابستون بره این سفر را و ۱ ماهه هم باید برگرده..از لحاظ کاری سرش خیلی شلوغه و کلافه شده از این همه انتظار،پسر عمش تو امریکا هم هر روز زنگ میزنه بهش و منتظر ایشون هست.اقدامی هست که ما بتونیم در حال حاضر انجام بدیم؟کسی با شرایط مشابه اینجا هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.
    سلام
    من هم 3 مه و 2 هفته است در انتظار کلیرنس برای دیدن دختردانشجوم هستم و بنظر میرسد که تا آخر مرداد مشغول ویزای دانشجویی باشند و احتمالا با ید تا شهریور ماه تحمل کرد.

Junior Member

من هم ۵ ماه منتظر هستم از دوبی اقدام کردم به قول دوست عزیزمون الان الویت با دانشجوها هست ولی دلیل این همه زمان من نمیدونم

سلام و ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سوال خیلی مهم دیگه
    مقدار bank statement چقدر باید باشه؟ در این مورد هم چیز دقیقی تو سایت سفارت نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام

۱) بر روی زمان انتظار وقت گرفتن از سفارت آمریکا در فرانکفورت کلیک کنین.
    ۲) بستگی به نیاز / عدم نیاز به کلیرنس داره. خوشبینانه میشه گفت چون اونجا دانشجو هستین, نیاز به کلیرنس حیلی کم میشه
    ۳) شما فقط چک لیست مدارک مورد نیاز در سایت سفارت در فرانکفورت رو چک کنین
    ۴) دعوت نامه ضروری نیست. رزومه نیاز میشه. SoP هم فقط برای ویزاهای F و J نیاز میشه

اساسا گرفتن ویزای توریستی از سفارت های آمریکا در خاک اروپا برای دانشجویان ایرانی اروپا خیلی آسونه
    نگران نباشید

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

خواهش می کنم
    به نظرم موجودی حساب رو به اندازه یک و نیم برابر هزینه های سفر به همراه داشته باشین. به نظر من بین 5000 تا 7500 دلار می تونه کافی باشه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadi_saeid نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سوال خیلی مهم دیگه
    مقدار bank statement چقدر باید باشه؟ در این مورد هم چیز دقیقی تو سایت سفارت نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)