صفحه 5 از 286 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام آقای پیمان، خواهشم می کنم اگه اطلاعاتی درباره ویزای توریستی دریافت کردید، اینجا بنویسید. ممنونم. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط I beleive نمایش پست ها
    سلام آقای پیمان، خواهشم می کنم اگه اطلاعاتی درباره ویزای توریستی دریافت کردید، اینجا بنویسید. ممنونم. موفق باشید.
    سلام I beleive عزیز
    با کمال میل.
    آیا شما دعوتنامه دارین؟ اگر جوابتون بله است از فرد یا شرکت؟ اگر فرد نسبت ایشون با شما چیست؟
    تا جایی که می دونم برای این ویزا دعوتنامه هم لازمه...
    به نظر شما یه گام از من جلوتر هستید...

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    سلام I beleive عزیز
    با کمال میل.
    آیا شما دعوتنامه دارین؟ اگر جوابتون بله است از فرد یا شرکت؟ اگر فرد نسبت ایشون با شما چیست؟
    تا جایی که می دونم برای این ویزا دعوتنامه هم لازمه...
    به نظر شما یه گام از من جلوتر هستید...

موفق باشید
    سلام،
    بله من از یک دوست که توی یک کمپانی امریکایی کار میکنه دعوت نامه دارم. ویزای شنگن، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی و بیمه هم دارم.

Junior Member

سلام،
    بله من از یک دوست که توی یک کمپانی امریکایی کار میکنه دعوت نامه دارم. ویزای شنگن، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی و بیمه هم دارم.
    سلام
    شرایطمون کاملا شبیه به هم هستش تنها با این تفاوت که من هنوز اقدام نکردم ...
    شما کی مصاحبه داین؟
    اگه ممکنه Y! ID خودتون رو بدین تا با هم چت کنیم.
    این سایت بیشتر برای دانشجویی اکتیو هستش نه مسافرت و بیزینس و کار ...

Junior Member

سلام،
    من دیروز برای ویزای توریستی مصاحبه داشتم و برگه زرد رو گرفتم، از اونجایی که این سایت خیلی به من کمک کرد دوست دارم اگه کمکی از دستم بر می یاد براتون انجام بدم. اگه سوالی دارید با کمال میل جواب خواهم داد. البته گرفتن برگه زرد یک قدم هست و قدم بزرگتر خبر از واشنگتن هستش که امیدوارم بزودی خبر خوب بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام،
    من دیروز برای ویزای توریستی مصاحبه داشتم و برگه زرد رو گرفتم، از اونجایی که این سایت خیلی به من کمک کرد دوست دارم اگه کمکی از دستم بر می یاد براتون انجام بدم. اگه سوالی دارید با کمال میل جواب خواهم داد. البته گرفتن برگه زرد یک قدم هست و قدم بزرگتر خبر از واشنگتن هستش که امیدوارم بزودی خبر خوب بگیرم.
    سلام دوست عزیزخیلی تبریک می گم. شما دوبی رفتین؟ من هم می خوام توریستی اقدام کنم. البته با همسرم. ویزای چند تاشینگن دارم .گواهی اشتغال به کار وبیمه و... هم دارم .بین دوبی یا آنکارا هم شک دارم. شرایطتون چی بود ؟ چه مدارکی را دید؟تو مصاحبه چیا پرسید؟ بقیه کسایی که تو سفارت بودن توریستی گرفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزخیلی تبریک می گم. شما دوبی رفتین؟ من هم می خوام توریستی اقدام کنم. البته با همسرم. ویزای چند تاشینگن دارم .گواهی اشتغال به کار وبیمه و... هم دارم .بین دوبی یا آنکارا هم شک دارم. شرایطتون چی بود ؟ چه مدارکی را دید؟تو مصاحبه چیا پرسید؟ بقیه کسایی که تو سفارت بودن توریستی گرفتن؟

من دبی رفتم و مجرد هستم ویزای شنگن داشتم شاغل هستم کلی مدرک داده بودم برای ترجمه ولی فقط Bank statement ازم خواست. 4 نفر جلوی من ویزای توریستی و 2 نفر دانشجویی گرفتند. نه اینکه من ویزا گرفته باشم این حرف رو بزنم و کلا خیلی همشون خوب و خوش برخورد بودند فقط صادق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سوالات این بود که چرا می خوام برم که من گفتم برای دیدن اونجا، پیش کی می رم و آیا فامیل دارم اونجا؟ که گفتم بله. از شغلم و سفرهای قبلیم پرسید و اینکه چقدر می خوام بمونم.

Junior Member

سلام،
    سلام
    بهتون تبریک می گم.
    کل پروسه شما چقدر زمان برد؟ منظورم تشکیل پرونده و ... ؟
    مصاحبه چقدر طول کشید؟
    IL شما ساپورت مالی توش نوشته شده بود؟
    شما فامیل داشتید ولی از یه دوست IL گرفتید؟

موفق باشید

Junior Member

سلام،
    ممنونم، امیدوارم که شما هم بزودی ویزاتون رو بگیرید. منظورتون از تشکیل پرونده چیه؟ مصاحبه حدود 4 دقیقه طول کشید. IL من همه چیزرو ساپورت کرده بود از طرف دوست.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    سلام
    بهتون تبریک می گم.
    کل پروسه شما چقدر زمان برد؟ منظورم تشکیل پرونده و ... ؟
    مصاحبه چقدر طول کشید؟
    IL شما ساپورت مالی توش نوشته شده بود؟
    شما فامیل داشتید ولی از یه دوست IL گرفتید؟

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)