صفحه 6 از 286 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض ویزای توریستی برای والدین دانشجو

سلام،
    من حدود ۴ سال است که در امریکا دانشجو هستم . پدر و مادرم میخواهند که برای بازدید به اینجا بیایند. به نظر شما از کدام سفارتخانه بهتر است که اقدام کنند؟
    با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی برای والدین دانشجو

نقل قول نوشته اصلی توسط Reno نمایش پست ها
    سلام،
    من حدود ۴ سال است که در امریکا دانشجو هستم . پدر و مادرم میخواهند که برای بازدید به اینجا بیایند. به نظر شما از کدام سفارتخانه بهتر است که اقدام کنند؟
    با تشکر.
    Bi shak, Dubai (sorry I don't have Farsi font

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام
    من واسه F1 اقدام میکنم و میخوام که بابام هم با من بیان البته فقط 2-1 ماه میمونن .چه ویزایی باید بگیرن؟F2 یا ویزیتور؟!!!
    "Lots of People Want to Ride with U in a Limo, But What U Want is SomeOne Who will Take The Bus With U When the Limo Breaks Down"

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    سلام
    من واسه F1 اقدام میکنم و میخوام که بابام هم با من بیان البته فقط 2-1 ماه میمونن .چه ویزایی باید بگیرن؟F2 یا ویزیتور؟!!!
    سلام
    اگه میخواهند برای توریستی بیایند برای ویزای B2 یا بقیه نوع ویزای توریستی باید اپلای کنند. پدر شما که وابسته به شما نیستند یا I20 ندارند که برای F2 اپلای کنند.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

بله درست می فرمایید
    بابا مدرسه رو آمریکا رفتن (دبیرستان و 2 سال قبلش) این کمکی میکنه یا اوضاع رو بدتر میکنه؟
    یه سواله دیگه!اگه اون واسه ویزا اقدام کنه در ویزا گرفتن یا نگرفتن من تاثیری داره؟
    "Lots of People Want to Ride with U in a Limo, But What U Want is SomeOne Who will Take The Bus With U When the Limo Breaks Down"

Junior Member

سلام

دوسته من تو مالزی کار میکنه هم RA یک دانشگاه هست یه مقاله داده بود واسه امریکا و واسه همین هم رفت سفارت.
    مصاحبش خیلی راحت بود اصلان سخت نگرفتن و همهچیز تا آخر خوب پیش رفت. افسر برگ زرد معروف رو میزاره جلوش که مشخصات بنویسه و بده دسش یهو لحظه آخر از دوستم میپرسه زمانه انتخابات ایران بودی؟! دوستم چون همیشه بهش گفتن تو سفارت باید راستشو بگی میگه آره
    بعد ازش میپرسه تو زمانه شولوغیا چطور؟ دوستم میگه اره ولی خیلی میترسیدم خونه میموندم
    خلاصه یارو برگرو با یک برگ صورتی عوض میکنه که توش نوشته احتیاج به برسی بیشتر هست. این برگ صورتی یعنی چی؟ کسی اطلاعی داره چه فرقی داره با برگی زرد؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    بله درست می فرمایید
    بابا مدرسه رو آمریکا رفتن (دبیرستان و 2 سال قبلش) این کمکی میکنه یا اوضاع رو بدتر میکنه؟
    یه سواله دیگه!اگه اون واسه ویزا اقدام کنه در ویزا گرفتن یا نگرفتن من تاثیری داره؟
    سلام

من حقیقتاً نمیتونم جواب بدم. کمی‌ سخته جواب به این سوال دادن. فکر کنم اگه بتونند ثابت کند که بر میگردند بهشون ویزا خواهند داد.

مرسی‌ و موفق باشید
    ویرایش توسط Behrang : September 25th, 2010 در ساعت 01:43 PM
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط I beleive نمایش پست ها
    سوالات این بود که چرا می خوام برم که من گفتم برای دیدن اونجا، پیش کی می رم و آیا فامیل دارم اونجا؟ که گفتم بله. از شغلم و سفرهای قبلیم پرسید و اینکه چقدر می خوام بمونم.

سلام
    1) مصاحبه به فارسی بود یا انگلیسی؟
    2) توی دعوتنامه شما به په مواردی اشاره شده بود؟ منظروم اینه که چه ساپورتهایی رو دوست شما نوشه بود؟
    3)دوست من می خواد که دعوتنامه بفرسته اما تا حالا این کارو نکرده و نمی دونه که چه مواردی رو باید لحاظ کنه... ممکنه دوستان templateی از دعوتنامه خودشون رو برای این که کمی کمک کنه اینجا بگزارن یا برای من بفرستن؟
    4) فردی که Green Card داره و هنوز Citizen نشده ایا می تونه دعوتنامه بفرسته؟

ممنون اگر هر کدام از دوستان لطف کنن و جواب بدن

Junior Member

Unhappy ویزای توریستی

با درود.
    دوستان گرامی من میخواستم نظرتون رو در این باره بپرسم که من برای گرفتن ویزای توریستی بهتره به کدوم سفارت مراجعه کنم.پارسال رفتم دوبی و تازه وقتی پشت باجه رسیدم فهمیدم که ترجمه های مالی رو که شامل وضعیت حسابهای جاری و غیره بود رو یادم رفته با خودم از تهران ببرم دوبی و خیلی هم بد شد و اون طرف هم فکر کرد در مورد وضعیت مالیم که توی فرم نوشتم بلف زدم و خلاصه ریجکتم کرد.
    الان دوباره خیال دارم برای گرفتن ویزای B2 به یکی از سفارتهای آمریکا در ترکیه یا امارات مراجعه کنم.می خواستم بدنم به نظر شما کدوم یکی از کنسولگریهای آمریکا در این دو کشور برای گرفتن ویزای توریستی بهتره؟آیا اساسا با توجه به اینکه در دوبی ریجکت شدم بهتره که به کنسولگری دیگه ای مراجعه کنم یا بر عکس و چرا؟
    از اینکه منو در این زمینه راهنمایی می فرمایید از تک تک تون یک دنیا ممنونم.
    بدرود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

اخیراً سفارت امریکا در دوبی شرط سفر به اروپا را سخت تر کرده است. دو هفته قبل یکی از آشنایان من که سال گذشته به انگلیس و آلمان رفته بود، برای گرفتن ویزا به دوبی رفت، به او گفتند که سفر اروپات کم است، چند سفر دیگه هم برو، بعد برای ویزای توریستی اقدام کن. این را به چند نفر از هم هتلی های او هم گفتند. فعلاً برای رفتن به دوبی برای اخذ ویزای توریستی آمریکا با احتیاط برخورد کنید و یا اینکه سفرهای بیشتری به اروپا بروید. امّا اخذ ویزای تحصیلی در دوبی راحتر است.
    good luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)