صفحه 7 از 286 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

دوستان پدر و مارد بنده مسافرت به اوپا نرفته اند . و تقاضای ویزای توریستی را دارند. به نظر شما کدام کشور را انتخاب کنند؟ همین دوبی خوب هست یا قبرس و آنکارا و یا باکو؟
    ممنون از لطفتون.

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarab نمایش پست ها
    دوستان پدر و مارد بنده مسافرت به اوپا نرفته اند . و تقاضای ویزای توریستی را دارند. به نظر شما کدام کشور را انتخاب کنند؟ همین دوبی خوب هست یا قبرس و آنکارا و یا باکو؟
    ممنون از لطفتون.

سلام

من انكارا رو پيش نهاد مي كنم. البته همين هفته يك خانوم از دبي توريستي گرفت.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

من شاید 4 زوج میان سال به بالا رو دیدم که دبی گرفتن.
    دبی خیلی عالیه اگه مدارک کافی باشه . البته شانسی هم هس تا حدی.
    باید بتونی صداقتتو تو 2 دقیقه ثابت کنی.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarab نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون.
    اگه مسافرت اروپا نرفتن، من هم آنکارا رو توصیه میکنم
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

مرسی من برای خانواده ام می خوام مادرم ویزای شینگن داره ولی خوب می خواسم ببینم جایی بجز دوبی هس که فارسی مصاحبه کنن یا نه ممنون از جوابتون
    تا اونجایی که من میدونم در دوبی و آنکارا امکان مصاحبه فارسی وجود داره.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

نقل قول نوشته اصلی توسط shabpareh نمایش پست ها
    اخیراً سفارت امریکا در دوبی شرط سفر به اروپا را سخت تر کرده است. دو هفته قبل یکی از آشنایان من که سال گذشته به انگلیس و آلمان رفته بود، برای گرفتن ویزا به دوبی رفت، به او گفتند که سفر اروپات کم است، چند سفر دیگه هم برو، بعد برای ویزای توریستی اقدام کن. این را به چند نفر از هم هتلی های او هم گفتند. فعلاً برای رفتن به دوبی برای اخذ ویزای توریستی آمریکا با احتیاط برخورد کنید و یا اینکه سفرهای بیشتری به اروپا بروید. امّا اخذ ویزای تحصیلی در دوبی راحتر است.
    good luck
    میشه بگید دعوتنامه چی داشتن؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

آقا جان ویزا مگه بعد از پیک آپ ۳ ماه اعتبار نداره ... این ویزا که به ملت ما دادن ۴۰ روز بعد انقضا میشه که ..... کسی همچین چیزی دیده ؟؟؟
    ویرایش توسط Big Boss : November 6th, 2010 در ساعت 12:40 AM
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

با سلام
    من خانمي 35 ساله و كارمند رسمي يه شركت نيمه دولتي هستم. متاهل و دراي يه فرزند 4 ساله هستم. يه خونه به ارزش 120 ميليون تومان و يه ماشين دارم. حساب بانكي بدي هم ندارم و ميتونم تا 10 ميليون هم توش بريزم . دوسال قبل ويزاي شنگن و سال قبل ويزاي انگليس گرفتم. ميخواستم ببينم شانس اينو دارم كه از خاله ام كه گرين كارت امريكا رو داره بخوام كه بران دعوتنامه بفرسته و من ويزاي توريستي بگيرم. البته قصدم اينه كه با دخترم سفر كنم . از جوابتان ممنون ميشوم.

Junior Member

your condition is good! but i think if you want to travel with your kid it could make ur chance weak!
    but if u apply without ur kid u have 80 % chance , with ur kid i think it's50%
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham _jp54 نمایش پست ها
    با سلام
    من خانمي 35 ساله و كارمند رسمي يه شركت نيمه دولتي هستم. متاهل و دراي يه فرزند 4 ساله هستم. يه خونه به ارزش 120 ميليون تومان و يه ماشين دارم. حساب بانكي بدي هم ندارم و ميتونم تا 10 ميليون هم توش بريزم . دوسال قبل ويزاي شنگن و سال قبل ويزاي انگليس گرفتم. ميخواستم ببينم شانس اينو دارم كه از خاله ام كه گرين كارت امريكا رو داره بخوام كه بران دعوتنامه بفرسته و من ويزاي توريستي بگيرم. البته قصدم اينه كه با دخترم سفر كنم . از جوابتان ممنون ميشوم.

"سلام دوستان.میشه منو راهنمایی کنید؟ من برای توریستی میخوام اقدام کنم. توی سایت رو زیاد گشتم ولی مطالب یا زیاد قدیمی بود یا شلوغ و پراکنده. میخوام بدونم برای انکارا چطوری باید وقت ویزای توریستی بگیرم؟ ایمل یا تماس؟ اگه میشه شماره یا ادرس ایمیل رو هم بدین. و کل هزینش چقدره یعنی کارت اعتباری چند دلاری باید بخرم؟ پیشاپیش از کمک ارزشمند دوستای خوبم ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)