صفحه 72 از 286 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

من هم فکر میکردم تاثییر مثبت روی روند کلیرنس داره ولی یکی از دوستان که قبلا هم به امریکا توریستی سفر کرده بود بعد ۱۱ ماه کلیر شد .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    من هم فکر میکردم تاثییر مثبت روی روند کلیرنس داره ولی یکی از دوستان که قبلا هم به امریکا توریستی سفر کرده بود بعد ۱۱ ماه کلیر شد .
    خوب فرض كنيد كسي مارچ ٢٠١٤ ميخواهد لند كند اگر قرار باشه بالاي 6 ماه كليرنس طول بكشه كه ممكنه تابستان را از دست بدهد و ديگر رفتنش لطفي نداشته باشه .

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگر كسي كه تا حالا دو بار توريستي امريكا رفته و مصاحبه بره و در صورت قبولي مجدد در مصاحبه حدودا چند وقت بعدش كيليرنس ميشه ؟ منظورم اينه ايا سفر هاي قبلي زمان كيليرنس را كمتر مي كند ؟
    من هم ۳ بار رفته بودم ولی هنوز نزدیک ۴ ماه هست منتظرم

Junior Member

سلام دوستان من خودم سیتی زن امریکا هستم ولی در حال حاضر ازدواج کردم و در دو سال هست که ایران زندگی می کنم و می خوام برای شرکت در مراسم ازدواج خواهرم برای

همسرم اقدام به دریافت ویزای توریستی کنم چون زمان کافی برای دریافت گرین کارت نداریم به نظرتون چقدر احتمال داره که موفق بشیم؟ودر ضمن به نظرتون برای دریافت ویزای توریستی

آنکارا بهتره یا دبی؟(واسه گرین کارت هم هنوز هیچ اقدامی نکردیم) واین ویزا زو واسه ماه مارچ نیاز داریم.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh1705 نمایش پست ها
    سلام دوستان من خودم سیتی زن امریکا هستم ولی در حال حاضر ازدواج کردم و در دو سال هست که ایران زندگی می کنم و می خوام برای شرکت در مراسم ازدواج خواهرم برای

همسرم اقدام به دریافت ویزای توریستی کنم چون زمان کافی برای دریافت گرین کارت نداریم به نظرتون چقدر احتمال داره که موفق بشیم؟ودر ضمن به نظرتون برای دریافت ویزای توریستی

آنکارا بهتره یا دبی؟(واسه گرین کارت هم هنوز هیچ اقدامی نکردیم) واین ویزا زو واسه ماه مارچ نیاز داریم.
    اگه برای گرین کارت همسرتون اقدام کردین قبلا که ۱۰۰ در ۱۰۰ رد می کنند تقاضای ویزای توریستی رو . در غیر این صورت بین آنکارا و دبی زیاد فرقی نیست .

سلام
    کسی تجربه ای بابت apply برای ویزای توریستی به آمریکا از طریق سفارت آمریکا در اروپا با دعوت نامه از طرف دوست دختر داره؟!

من واسه ويزاي توريستي وقت گرفتم.mrv رو تلفني پرداخت كردم.رسيد پرداخت رو بايد از كجا بگيرم كه بتونم روز مصاحبه نشون بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    من واسه ويزاي توريستي وقت گرفتم.mrv رو تلفني پرداخت كردم.رسيد پرداخت رو بايد از كجا بگيرم كه بتونم روز مصاحبه نشون بدم؟
    تاجايي كه من يادم هست وقتي اوكي ميشه همونجا يك شماره ميده كه بايد يادداشت كنيد و اون ميشه رسيد mrv fee

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_m281 نمایش پست ها
    سلام
    کسی تجربه ای بابت apply برای ویزای توریستی به آمریکا از طریق سفارت آمریکا در اروپا با دعوت نامه از طرف دوست دختر داره؟!
    این یعنی اینکه شما از آمریکا بر نمی گردید پس دعوت نامه رو بیخیال و بگو هیچ کس رو در آمریکا نمی شناسی و فقط توریستی می خوای بری

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    تاجايي كه من يادم هست وقتي اوكي ميشه همونجا يك شماره ميده كه بايد يادداشت كنيد و اون ميشه رسيد mrv fee
    بله همون شماره كافيه؟يعني بنويسم با خودم ببرم؟نبايد رسيد تايپي باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)