صفحه 77 از 286 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

منم کلی تحقیق کردم تو ۱ ماه اخیر ظاهرا دبی از همه جا بهتره
    ما ۱ ماهه توریستی میریم و بر میگردیم با توجه به شرایط سایر بچه ها مثل اینکه تو دبی به مشکل بر نمیخوریم
    ۱۹ نوامبر وقت داریم همون روز نتیجه رو میزارم برای همه
    از همه مدارکی که گفته شد فکر میکنم بهتریم و ضروری ترین ها شناسنامه سند ملکی اسناد شغلی و حساب بانکی هستن بقیه موارد ضروری نیست اما هرچی همراهمون باشه بهتره ممکنه ۱٪ لازم بشه

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط karkiaa نمایش پست ها
    منم کلی تحقیق کردم تو ۱ ماه اخیر ظاهرا دبی از همه جا بهتره
    ما ۱ ماهه توریستی میریم و بر میگردیم با توجه به شرایط سایر بچه ها مثل اینکه تو دبی به مشکل بر نمیخوریم
    ۱۹ نوامبر وقت داریم همون روز نتیجه رو میزارم برای همه
    از همه مدارکی که گفته شد فکر میکنم بهتریم و ضروری ترین ها شناسنامه سند ملکی اسناد شغلی و حساب بانکی هستن بقیه موارد ضروری نیست اما هرچی همراهمون باشه بهتره ممکنه ۱٪ لازم بشه
    از همه مهمتر رزومه و کارت پایان خدمت هست . مدارکی که گفتی رو اصلا آفیسر نگاه نمی کنه

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    از همه مهمتر رزومه و کارت پایان خدمت هست . مدارکی که گفتی رو اصلا آفیسر نگاه نمی کنه
    منظورتون از رزومه چیه؟ و اگه کسی پایان خدمت نداشته باشه و با ویزای دانشجویی و معافیت تحصیلی در ترکیه دانشجوی دکترا باشه تکلیفش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید
    Tomorrow Never Dies

Banned

من برای کفرانس می خواستم برم آمریکا که دوم اکتبر در دوبی مصاحبه داشتم و هفته پیش کلیر شدم. اول نمی خواستم از دبی اقدام کنم چون شنیده بودم هم ویزا بد می دهد و هم کلیرنسش زیاد طول می کشد که الان به نظر من هم سریع وقت مصاحبه می دهند و هم خوب ویزا می دهند. بعد هم زمان کلیرسنش مناسب است که برای من سه هفته شذ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها

دقیقا درست گفتی من اینهارو یادم رفته بود بنویسم
    البیه با توجه به اینکه خودم معافیت دارم ظاهرا مشکلی پیش نمیاد گیر نمیدن

سلام
    یه شماره اعلام شده برلی 20 مارچ هست
    December 10, 2013
    AA002WLH4R
    نکته ای که داره اینه که معمولا از زمانی که شماره اعلام میشه 3 ماه فرصت پیک آپ میزارند همون تاریخی که جلوی کیس نامبر درج میشه
    ولی برای کیس بالا تا 10 دسامبر یعنی 40 روز دیگه زمان پیک اپ گذاشتن
    کسی دلیلشو میدونه؟
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Azad Central Tehran

من حتی نمیتونم مشخصات مادرم رو به متقاضی اصلی(پدرم) اضافه کنم!!!
    چی کار باید کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام
    یه شماره اعلام شده برلی 20 مارچ هست
    December 10, 2013
    AA002WLH4R
    نکته ای که داره اینه که معمولا از زمانی که شماره اعلام میشه 3 ماه فرصت پیک آپ میزارند همون تاریخی که جلوی کیس نامبر درج میشه
    ولی برای کیس بالا تا 10 دسامبر یعنی 40 روز دیگه زمان پیک اپ گذاشتن
    کسی دلیلشو میدونه؟
    موفق باشید
    مهلت پيك آپ ويزا 4 ماهه نه سه ماه دوست عزيز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Azad Central Tehran

من اینجا دانشجو هستم و میخوام از پدر مادر و خواهرم دعون کنم بیان(من براشون از دانشگاه دعوت نامه گرفتم). خواهرم 22 سالشه. DS160 هاشونو پر کردن و برای من فرستادن که ار دوبی وقت بگیرم براشون. مشکل اینه که وقتی مشخصات خواهرم رو وارد میکنم و بعد میخوام در قسمت "اضافه کردن اعضای خانواده" پدر یا مادرم رو وارد کنم، سیستم ارور "خطا در ایجاد متقاضی" میده. چند بار هم امتحان کردم ولی نشد.حتی وقتی میخوام مادرم رو به پدرم اضافه کنم باز همین ارور رو میده!!!(یعنی همشون جدا باید مصاحبه کنن؟

لطف کنین بگین چی کار کنم؟!

سوال بعدیم هم اینه که چیکار باید انجام بدن که احتمال گرفتن ویزاشون زیاذ شه؟به خصوص خواهرم چون شنیدم احتمال ویزاش خیلی کمه!

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin747 نمایش پست ها
    من اینجا دانشجو هستم و میخوام از پدر مادر و خواهرم دعون کنم بیان(من براشون از دانشگاه دعوت نامه گرفتم). خواهرم 22 سالشه. DS160 هاشونو پر کردن و برای من فرستادن که ار دوبی وقت بگیرم براشون. مشکل اینه که وقتی مشخصات خواهرم رو وارد میکنم و بعد میخوام در قسمت "اضافه کردن اعضای خانواده" پدر یا مادرم رو وارد کنم، سیستم ارور "خطا در ایجاد متقاضی" میده. چند بار هم امتحان کردم ولی نشد.حتی وقتی میخوام مادرم رو به پدرم اضافه کنم باز همین ارور رو میده!!!(یعنی همشون جدا باید مصاحبه کنن؟

لطف کنین بگین چی کار کنم؟!

سوال بعدیم هم اینه که چیکار باید انجام بدن که احتمال گرفتن ویزاشون زیاذ شه؟به خصوص خواهرم چون شنیدم احتمال ویزاش خیلی کمه!

سپاس
    سلام من هم برای گرفتن وقت برای پدر و مادر و برادرم مشکل مشابه شما رو داشتم بهشون زنگ بزنید ترجیحا اپراتور انگلیسی مشکل رو شرح بدین. کاری که برای من انجام داد این بود که با اینکه هر کدوم جدا حساب کاربری داشتند٬دقیقا برای هر سه ساعت ۲ وقت گذاشت و روز مصاحبه هم با هم مصاحبه شدند.اما گفت که نمی تونه پروندشون رو یکی کنه.
    به نظر میاد چون توی فرم ds160 همراه اعلام شده افیسر با هم مصاحبه می کنه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)