صفحه 78 از 286 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام.من و مادرم در مصاحبه ويزاي توريستي ريجكت شديم.من متاهلم و واقعا دلايل خوبي براي بازگشت داشتيم،هنوز هضم نكردم اين شكست رو و همش دنبال دليلم،حتما چيزي در رفتار ما ديده.خلاصه ريجكت شديم و حالا ميخوام ببينم كي بهتره دوباره اقدام كنيم؟من با يه وكيل حرف زدم كه گفت ٤ ماه صبر كن كخ اين خيلي براي من زياده.بخصوص كه من الان دانشجو هستم و اشتغال به تحصيل دارم اما اون موقع درسم تموم ميشه.واقعا موندم چيكاركنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام
    یه شماره اعلام شده برلی 20 مارچ هست
    December 10, 2013
    AA002WLH4R
    نکته ای که داره اینه که معمولا از زمانی که شماره اعلام میشه 3 ماه فرصت پیک آپ میزارند همون تاریخی که جلوی کیس نامبر درج میشه
    ولی برای کیس بالا تا 10 دسامبر یعنی 40 روز دیگه زمان پیک اپ گذاشتن
    کسی دلیلشو میدونه؟
    موفق باشید
    من چندین مورد دیگه هم به همین صورت دیدم اما دلیلش این بوده که تاریخ مصاحبه تا کلییر شدن و صدورِ ویزا داشته به یکسال میرسید و سفارت بهشون گفت تا یکسال نشده بیاین پیک اپ کنید. گویا وقتی‌ یکسال می‌شه یک سری مدارک خصوصاً در ویزا‌های مهاجرتی اعتبارش از بین میره. اما این مورد رو اگه اطمینان دارید ۲۰ مارچ تاریخ اولین مصاحبه هست دلیلش رو باید از سفارت پرسید،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    من چندین مورد دیگه هم به همین صورت دیدم اما دلیلش این بوده که تاریخ مصاحبه تا کلییر شدن و صدورِ ویزا داشته به یکسال میرسید و سفارت بهشون گفت تا یکسال نشده بیاین پیک اپ کنید. گویا وقتی‌ یکسال می‌شه یک سری مدارک خصوصاً در ویزا‌های مهاجرتی اعتبارش از بین میره. اما این مورد رو اگه اطمینان دارید ۲۰ مارچ تاریخ اولین مصاحبه هست دلیلش رو باید از سفارت پرسید،

این مورد که شما میگویید اول نوامبر یعنی یکهفته پیش ابدیت شده اند

دوستان شماره AA002UZ4HV
    اعلام شده که متاسفانه کیسش رد شده
    حالا چرا جلوی این شماره تاریخ 21 فوریه 2014 درج شده مگه این تاریخ ، به معنی فرصت پیک آپ نیست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    دوستان شماره AA002UZ4HV
    اعلام شده که متاسفانه کیسش رد شده
    حالا چرا جلوی این شماره تاریخ 21 فوریه 2014 درج شده مگه این تاریخ ، به معنی فرصت پیک آپ نیست؟؟
    سلام
    ملاک خود ایروانه که کلیرنس را اعلام میکنه و در پست های قبلی هم این مورد مشاهده شده که ویزا را هم گرفتند.

سلام آقا سعید
    با توجه به توضیح شما کیس اعلام شده چون در سایت سفارت شمارش درج شده کلیر شده به حساب میاد و ملاک استتوس ایشون که ریجکت نشون میده نیست
    خیلی خیلی جای خوشحالی داره برای ایشون امیدوارم اگر اینجا هست خودش بیاد و توضیحات کامل و خبر اخذ ویزاشو بده
    با تشکر

Junior Member

دوستان سلام.

پدر و مادر من امروز در باکو مصاحبه داشتند. این بار چهارمی هست که برای ویزای توریستی اقدام میکنند. دو بار از سه‌ بار قبل هم از باکو اقدام کرده بودند و بار آخر بدون کلیرنس ویزا گرفته بودند. امروز آفیسر ازشون رزومه خواسته و متاسفانه بهشون کلیرنس خورده. می‌خواستم ببینم کس دیگه‌ای امروز باکو مصاحبه داشته و چطور بوده امروز اوضاع.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

Junior Member

سلام.

می تونم بپرسم شما کجا مصاحبه داشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.من و مادرم در مصاحبه ويزاي توريستي ريجكت شديم.من متاهلم و واقعا دلايل خوبي براي بازگشت داشتيم،هنوز هضم نكردم اين شكست رو و همش دنبال دليلم،حتما چيزي در رفتار ما ديده.خلاصه ريجكت شديم و حالا ميخوام ببينم كي بهتره دوباره اقدام كنيم؟من با يه وكيل حرف زدم كه گفت ٤ ماه صبر كن كخ اين خيلي براي من زياده.بخصوص كه من الان دانشجو هستم و اشتغال به تحصيل دارم اما اون موقع درسم تموم ميشه.واقعا موندم چيكاركنم.

دوستاني كه مصاحبه شون مارچ ٢٠١٣از دوبي بوده خبري از كليرنسشون نشده ؟!؟!اخه اينا چه مركشونه كه جولاي و اگوست كلير شدن قبليا هيچ ؟!؟!؟!الان شده ٨ماه از مصاحبه !!!شنيدم اگر تا يكسال كلير نشه كلا منتفي ميشه ؟!
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

دوستان من مصاحبه داشتم و 1 ضرب ويزا گرفتم. يه چيزی جالب من 1 روز قبل از مصاحبه با آقايی آشنا شدم که اژانس داشت در دبی و روزی که من مصاحبه داشتم ايشون 8 تا مسافر داشت برای ويزا و هر 8 تاشون با برگه صورتی از سفارت بيرون اومدن. خيلی جالب بود باهاشون که صحبت ميکردم ميگفتن ما تنها پاسپورت به اين اژانس داديم و برامون ويزا امريکا رو مثل آب خوردن گرفتن :د

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)