صفحه 84 از 286 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام بچه ها ببخشید اگه جواب سوال جای دیگه هست من مامانم اینا وقت دارن چند روز دیگه دبی، از کجا معلوم میشه مصاحبه شون فارسیه یا انگلبسی؟؟ میشه راهنمایی کنید؟ خیلی عجبه ایه

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

نقل قول نوشته اصلی توسط shady_e60 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ببخشید اگه جواب سوال جای دیگه هست من مامانم اینا وقت دارن چند روز دیگه دبی، از کجا معلوم میشه مصاحبه شون فارسیه یا انگلبسی؟؟ میشه راهنمایی کنید؟ خیلی عجبه ایه
    سلام
    سفرت های دبی و آنکارا و ایروان برای ویزای توریستی به فارسی مصاحبه میکنند .

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام به دوستان وحید و دیبا
    ما پر سو جو کردیم از دفاتر هواپیمایی ظاهرا این بخشنامه داخلی بعضی ایر لاینهاست مثل ترکیش و قطر که موقع خروج از کشوری که ویزاشو دارید حتما باید شش ماه اعتبار داشته باشه پاس و خیلی مسخرست چون اصلا آژانسها که بلیط صادر میکنند طبق همون قانون همیشگی فکر میکنند موقع ورود به کشور مقصد شش ماه اعتبار کافیه ...وای که چقدر این قوانین و اطلاع رسانی بد انجام میشه حالا یه مسافر وقتی از ترکیه بره احتمال داره اونجا سوارش نکنند...خیلی مسخرست
    اما هواپیمایی امارات رو که پرسیدیم مشکلی با ابین موضوع نداشت همینطور لوفدانزا و آلیتالیا و .....
    خواستم این تجربه و اطلاعات رو اینجا مطرح کنم تا دوستان عزیز در جریان باشند
    مرسی از شما عزیزان که کمک و همفکری کردید
    البته این موضوع هنوز ابهامات خودش رو داره و با اشتیاق پذیرای راهنمایی هاتون هستم
    بعد سؤال شما ، من هم يه سري به پاسپورتا زدم و با يه مشكل بد تر مواجه شدم. پاس همسر من موقع مصاحبه حدود يكسال اعتبار داشت الان كه ٦ ماهه منتظر كليرنس ويزاي توريستي هستيم اعتبارش شده زير ٦ ماه. الان ميخواد پاس رو تعويض كنه اما ميترسيم وقتي كليرنس اومد پاس جديد رو كه بديم واسه ويزا اينها ريكلير بزنن بخاطر پاس نامبر جديد . حالا سؤال من از دوستان اينه ميشه ويزا رو توي پاس زير ٦ ماه اعتبار زد؟؟ بعدش پاس رو عوض كنيم و با ٢ پاس سفر كنيم؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد احتمالا خيلي از دوستاني كه توريستي اقدام كردند و به اين كليرنس هاي طولاني خوردند مشكل ما رو داشته باشن.،

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    بعد سؤال شما ، من هم يه سري به پاسپورتا زدم و با يه مشكل بد تر مواجه شدم. پاس همسر من موقع مصاحبه حدود يكسال اعتبار داشت الان كه ٦ ماهه منتظر كليرنس ويزاي توريستي هستيم اعتبارش شده زير ٦ ماه. الان ميخواد پاس رو تعويض كنه اما ميترسيم وقتي كليرنس اومد پاس جديد رو كه بديم واسه ويزا اينها ريكلير بزنن بخاطر پاس نامبر جديد . حالا سؤال من از دوستان اينه ميشه ويزا رو توي پاس زير ٦ ماه اعتبار زد؟؟ بعدش پاس رو عوض كنيم و با ٢ پاس سفر كنيم؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد احتمالا خيلي از دوستاني كه توريستي اقدام كردند و به اين كليرنس هاي طولاني خوردند مشكل ما رو داشته باشن.،
    اصلا نگران نباشید در سال ۲۰۰۹ واسه من این اتفاق افتاد هر دو پاس قدیم و جدید رو دادم به سفارت و ویزا رو در پاس جدید زدند . شما اگه پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار نداشته باشید اصلا ویزا نمی گیرید .

Junior Member

سلام دوستان، خیلی نگرانم.
    من ویزای توریستی امریکا رو دارم و می دونم که تاریخ اعتبار اقامت ویزا رو مرزبان در فرودگاه خواهد داد.
    من بلیت رو خریدم و تاریخ برگشتم بعد از 4 ماه گرفتم و متاسفانه بلیتم قابل تغییر نیست. می خواستم ببینم آیا آفیسر در فرودگاه در مورد این موضوع به من گیر می ده ؟
    آیا این تاریخ ممکنه که برای من دردسر ساز بشه ؟ من برای چه تاریخی باید می گرفتم ؟
    لطفا کمکم کنید

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط ssheibani نمایش پست ها
    من ویزای توریستی امریکا رو دارم و می دونم که تاریخ اعتبار اقامت ویزا رو مرزبان در فرودگاه خواهد داد.
    من بلیت رو خریدم و تاریخ برگشتم بعد از 4 ماه گرفتم و متاسفانه بلیتم قابل تغییر نیست. می خواستم ببینم آیا آفیسر در فرودگاه در مورد این موضوع به من گیر می ده ؟
    آیا این تاریخ ممکنه که برای من دردسر ساز بشه ؟ من برای چه تاریخی باید می گرفتم ؟
    لطفا کمکم کنید
    وقتی وارد آمریکا می شوید آفیسر از تاریخ برگشت شما می پرسه که شما همون 4 ماه رو بگید و بلیط خودتون رو نشونش بدین و اصلا هم نگران نباشید

لطفا کمکم کنید
    من فکر میکنم محل اقامت هم مهم باشه باید توضیح بدین این مدت کجا اقامت میکنید. اگر محل اقامتتون هم ok باشه نباید مشکلی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    وقتی وارد آمریکا می شوید آفیسر از تاریخ برگشت شما می پرسه که شما همون 4 ماه رو بگید و بلیط خودتون رو نشونش بدین و اصلا هم نگران نباشید

ممنون از راهنمایی شما، ولی آیا این طور نیست که امکان داره مرزبان به من مدت 3 ماه اقامت رو بده ؟ در این صورت بلیت چهار ماهه من یک ماه بیشتر از مدت اجازه داده شده خواهد بود .
    این مشکل ساز نیست ؟؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

ممنون از راهنمایی شما، ولی آیا این طور نیست که امکان داره مرزبان به من مدت 3 ماه اقامت رو بده ؟ در این صورت بلیت چهار ماهه من یک ماه بیشتر از مدت اجازه داده شده خواهد بود .
    این مشکل ساز نیست ؟؟
    اونم هست ولی هر بار از خودم پرسیدند و در نهایت همن ۶ ماه رو اکی کردند والا این تجربه شخصی من بود

Junior Member

سلام نتو نستم اسم خودمون رو به ليست اضافه كنم ،ما هم از٦مى منتظريم ،توريستى

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)