صفحه 88 از 286 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط TJD نمایش پست ها
    با كمال خوشحالى فراو ان و أرزوى كلير شدن هر چه زودتر بارى همه شما
    ما در سايت دبى هم كلير شديم امروز The administrative processing on your application is complete.
    Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    در سايت واشنگتن ١٥دسامبر اپ شده بوديم و ٦مى بوديم إز دبى
    ايميل هنوز نيامده
    اپديت دوباره سايت واشنگتن ١٨دسامبره
    تا چند روز وقت داريم براى پيكاپ؟
    مبارکه و معمولا سه ماه واسه پیکاپ وقت هست ولی بنظرم هر چه زود تر پیکاپ کنید بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabroad نمایش پست ها
    با سلام مجدد و تشکر . لطفا اگر پیشنهاد خاصی در مورد انتخاب سفارت یا در هر مورد دیگه دارین من رو راهنمایی کنید . ممنون میشم . البته من درخواست مهاجرت هم به کانادا دادم . این موضوع هم از موارد کم شدن شانس هست یا ربطی نداره ؟
    سلام. همسر من پارسال ویزای توریستی گرفت و یک ماهه کلیر شد و رفت امریکا. برادرش که امریکا هست دعوتنامه و ساپورت مالی داد براش.
    برادر ، پدر بزرگ و مادر بزرگ، دائی و عموش هم همگی سیتیزن امریکا هستن
    ما هم هر دو برای مهاجرت به کانادا سه سال پیش اقدام کردیم و پرونده داریم اونجا. اما به راحتی به همسرم ویزا دادند و رفت و برگشت.
    امسال هر دو با هم اقدام کردیم واسه توریستی که باز هم همسرم 42 روزه کلیر شد و من 4ماه و نیمه که منتظر کلیرنس هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalusa نمایش پست ها
    درود. یعنی شما هر دو در جا همون روز کلیرشدید؟! چون منم شرایطم مثل شوهر شماست. ولی از 6 می تا حالا منتظریم.
    بله هردوی ما درجا ویزا گرفتیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Ra نمایش پست ها
    سلام. همسر من پارسال ویزای توریستی گرفت و یک ماهه کلیر شد و رفت امریکا. برادرش که امریکا هست دعوتنامه و ساپورت مالی داد براش.
    برادر ، پدر بزرگ و مادر بزرگ، دائی و عموش هم همگی سیتیزن امریکا هستن
    ما هم هر دو برای مهاجرت به کانادا سه سال پیش اقدام کردیم و پرونده داریم اونجا. اما به راحتی به همسرم ویزا دادند و رفت و برگشت.
    امسال هر دو با هم اقدام کردیم واسه توریستی که باز هم همسرم 42 روزه کلیر شد و من 4ماه و نیمه که منتظر کلیرنس هستم
    اولين بار هست كه ميبينم كليرنس خانوم طولاني تر از اقا شده شما تو فرم ويزا نوشتين كه شاغل هستين ؟ سابقه كار خاصي داشتين؟

Junior Member

من در سایت اصلی آپدیت شدم ولی در سایت دبی نه - ودر ضمن همسرو فرزندم همچنان آپدیت نشده اند آیا نیازی نیست؟- بعد از این مراحل چطور خواهد بود ؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط tripper نمایش پست ها
    من در سایت اصلی آپدیت شدم ولی در سایت دبی نه - ودر ضمن همسرو فرزندم همچنان آپدیت نشده اند آیا نیازی نیست؟- بعد از این مراحل چطور خواهد بود ؟
    شما کی مصاحبه داشتین ؟
    همتون یک کیس نامبر داشتین ؟
    اگر یک کیس نامبر داشتین که کلیر شدن شما یعنی کلیر شدن همسر و فرزند

Junior Member

((vahid_vp )) عزیز ----در جدول توریستی ها مشخصه ( 22 اپریل ) مصاحبه داشتم و اما کیس نامبر های ما فقط در یک رقم فرق داشت بطور مثال 20122467051 و20122467052 و 2012467053 و اولی که به یک ختم میشه خودم بودم البته پیشاپیش از زحمات و راهنماییهای شما وسایت محترم شما تشکر میکنم . و همچنین بیشتر اطلاع رسانی به سایت از طرف خودم جهت روحیه دادن به دوستان منتظر میباشد .

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط tripper نمایش پست ها
    ((vahid_vp )) عزیز ----در جدول توریستی ها مشخصه ( 22 اپریل ) مصاحبه داشتم و اما کیس نامبر های ما فقط در یک رقم فرق داشت بطور مثال 20122467051 و20122467052 و 2012467053 و اولی که به یک ختم میشه خودم بودم البته پیشاپیش از زحمات و راهنماییهای شما وسایت محترم شما تشکر میکنم . و همچنین بیشتر اطلاع رسانی به سایت از طرف خودم جهت روحیه دادن به دوستان منتظر میباشد .
    این یعنی اینکه یک کیس نامبر داشتین و اینشاله کلیر شدین ما هم یک کیس نامبر داشتیم و ۱۶ جون هستیم ، ممنونم بابت اطلاع رسانی و جوابتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    این یعنی اینکه یک کیس نامبر داشتین و اینشاله کلیر شدین ما هم یک کیس نامبر داشتیم و ۱۶ جون هستیم ، ممنونم بابت اطلاع رسانی و جوابتون
    امروز ایمیل مربوطه نیز اومد البته باز فقط کیس نامبر من قید شده و تو متن ایمیل فقط passport قید شده بدون (S) یعنی یک پاسپورت نمیدونم یعنی همسرم و فرزندم تکلیفش چی میشهو پاسپورتهای اونا چی ؟ تا حدودی گیجم کرده ممکنه کسی راهنمایی دقیق بکنه

متقاضیان ویزای توریستی در انتظار کلیرنس ( به ترتیب تاریخ مصاحبه)مصاحبه قبل از May 2013

ali_mr64 5 Feb عشق اباد -ارسال برنامه کنفرانس جدید
    Majid25 11 Feb دوبی
    Milad 2001 13 Feb دوبی
    Twitty 18 Feb دوبی
    mkaty 5 March عشق اباد (۲۴ اکتبر کلیر شدند)
    gigapars 13 March دوبی
    rrs 18 March فرانکفورت ( ۴ نوامبر کلیر شدند )
    caesar1359 1 April عشق اباد (۲ دسامبر کلیر شدند)
    saed 3 April ایروان ( ۲۴ نوامبر کلیر شدند )
    mitra1988 7 April ایروان (۲۶ نوامبر کلیر شدند)
    Nafiseh_ss 17 April ایروان
    Gorakhh 17 April دوبی
    tripper 22 April دوبی (۲۴ دسامبر کلیر شدند)**
    Amirez3
    30 April دوبی

** اخرین تغییرات
    ویرایش توسط DibaBasir : December 24th, 2013 در ساعت 11:54 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)