صفحه 89 از 286 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

مصاحبه بعداز May 2013

Arian222
    1 May دوبی
    Majidelegance 1 May دوبی
    Jingolofski 2 May ایروان
    mamlusa 6 May انکارا (۲۴ دسامبر کلیر شدند) **
    TJD 6 May دوبی ( ۱۵ دسامبر کلیر شدند)
    redalireza 13 May دوبی- ارسالاطلاعات تکمیلی سربازی
    sahar92 19 May دوبی
    DibaBasir 5 June نیکوزیا
    Hanieh_1 11 June ایروان
    Vahid_vp 16 June دوبی -
    اطلاعات تکمیلی سربازی
    racytourism 24 June دوبی
    Elaheh1973 1 July دوبی
    qwmj 10 July دوبی
    iiman 23 July دوبی

**آخرین تغیرات، از همهٔ عزیزان تقاضا دارم هرگونه تغییری در وضعیتتون رو به من اطلاع بدین تا لیست ها برای منتظران و آیندگان مفید باشه،متأسفانه گاهی دوستان ناپدید میشن و ما رو در بی‌خبری میذارن. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط tripper نمایش پست ها
    امروز ایمیل مربوطه نیز اومد البته باز فقط کیس نامبر من قید شده و تو متن ایمیل فقط passport قید شده بدون (S) یعنی یک پاسپورت نمیدونم یعنی همسرم و فرزندم تکلیفش چی میشهو پاسپورتهای اونا چی ؟ تا حدودی گیجم کرده ممکنه کسی راهنمایی دقیق بکنه
    هر موردی با موردِ دیگه فرق داره اما من تجربه‌ی خودمون رو میگم شاید برای شما مفید باشه. ما هم ۲ تا کیس نامبر جداگانه داریم که رقم‌های آخرش با هم فرق داره اما فقط پروندهٔ همسرم واسه کلیرنس رفته و شمارهٔ اون که کلییر بشه دیگه نیازی نیست که شمارهٔ من هم روی سایت سفارت یا حتی واشنگتن بیاد. من طبق تجربه‌ی خودمون و چند نفر دیگه از دوستان میگم شما هم احتمالاهمگی‌ کلییر شدین خصوصاً که فرزندتون احتمالا اصلا موردی واسه چک کردن نداره و خانوم‌ها هم معمولان یا کلیرنس ندارند یا خیلی‌ زود جواب می‌گیرن. به ما این موضوع رو روز مصاحبه توضیح دادند به شما نگفتن راجع به همسرتون؟ باز هم جهتِ اطمینانِ بیشتر باید با سفارت مکاتبه یا مکالمه کنید.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط tripper نمایش پست ها
    امروز ایمیل مربوطه نیز اومد البته باز فقط کیس نامبر من قید شده و تو متن ایمیل فقط passport قید شده بدون (S) یعنی یک پاسپورت نمیدونم یعنی همسرم و فرزندم تکلیفش چی میشهو پاسپورتهای اونا چی ؟ تا حدودی گیجم کرده ممکنه کسی راهنمایی دقیق بکنه
    به احتمال زیاد پروسه کلیر فقط مربوط به شما بوده و همه پاسپورتها را با هم بفرستید

Junior Member

سلام ببخشيد ما هنوز ايميل از سفارت نگرفتيم
    نمى دونم بايد پاسپورت ها رو بفرستيم يا نه ،طبق سايت دوبى كه مى گه بياريد و واشنگتن هم كه اپديت شده ولى چرا ايميل نمى زنند،كسى مى دونه اگه خودم بخواهم ايميل بزنم چه متنى مناسبه ممنون مى شم.

سلام دوستان
    من یه بار july برای ویزای توریستی از آنکارا اقدام کردم که متاسفانه با وجود خیلی از مدارک محکم ریجکت شدم.
    میخواستم بپرسم بهتره دوباره از کدوم سفارت اقدام کنم.
    ضمنا من یه ویزای شینگن داشتم و مهمتر از همه پاسپورت من تا july 2014 اعتبار داره.
    فکر میکنم همون آنکارا منطقیتر باشه اما اونم کلا وقتای توریستیش بسته است!!!!!!!!!!!!!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه بار july برای ویزای توریستی از آنکارا اقدام کردم که متاسفانه با وجود خیلی از مدارک محکم ریجکت شدم.
    میخواستم بپرسم بهتره دوباره از کدوم سفارت اقدام کنم.
    ضمنا من یه ویزای شینگن داشتم و مهمتر از همه پاسپورت من تا july 2014 اعتبار داره.
    فکر میکنم همون آنکارا منطقیتر باشه اما اونم کلا وقتای توریستیش بسته است!!!!!!!!!!!!!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    از دبی اقدام کنيد.
    در ضمن حتماً يه چيزی بوده وگرنه الکی رجکت نميکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط GodForEver نمایش پست ها
    از دبی اقدام کنيد.
    در ضمن حتماً يه چيزی بوده وگرنه الکی رجکت نميکنن

ممنون دوست عزیز
    اما من تمام مدارکم تکمیل بوده شاید به دلیل مجرد بودنم ریجکت کردن.
    ضمن اینکه ویزای توریستی آمریکا یه جورایی شانسی هم هست.
    در مورد پاسپورتم چه باید کرد با این تاریخ باقیمانده؟

Junior Member

سلام من کاربر جدید هستم
    با سلام خدمت کلیه کاربران عزیز
    من در سال 2011 از سفارت امریکا در دبی برای شرکت در یک دوره 10 روزه علمی با داشتن معرفی نامه از دانشگاه معتبر اقدام کردم و ویزا گرفتم و 13 روزه کلیر شدم من ویزای شنگن هم نداشتم.امسال به همراه همسرم (کارمند دولت) و فرزندم (18 ساله و دانشجو سال اول) از دبی در تاریخ 12 سپتامبر اقدام کردیم به هر سه مان ویزا دادند 2 کیس نامبر یکی من و دیگری به همسرم دادند.ما بدون دعوتنامه بودیم و درخواست ویزای توریستی کردیم.سوال
    1-چرا به ما دو کیس نامبر دادند.
    2-ما درخواست گردش در تعتیلات عید یعنی مارچ به مدت یک ماه کرده بودیم ایا امکان کلیر شدن در دی ماه وجود دارد.
    در خاتمه از کلیه عزیزان سپاس گذارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    اما من تمام مدارکم تکمیل بوده شاید به دلیل مجرد بودنم ریجکت کردن.
    ضمن اینکه ویزای توریستی آمریکا یه جورایی شانسی هم هست.
    در مورد پاسپورتم چه باید کرد با این تاریخ باقیمانده؟
    به نظر من پاسپورتتون رو عوض کنيد که در آينده دچار مشکل نشويد

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط visa12sep نمایش پست ها
    سلام من کاربر جدید هستم
    با سلام خدمت کلیه کاربران عزیز
    من در سال 2011 از سفارت امریکا در دبی برای شرکت در یک دوره 10 روزه علمی با داشتن معرفی نامه از دانشگاه معتبر اقدام کردم و ویزا گرفتم و 13 روزه کلیر شدم من ویزای شنگن هم نداشتم.امسال به همراه همسرم (کارمند دولت) و فرزندم (18 ساله و دانشجو سال اول) از دبی در تاریخ 12 سپتامبر اقدام کردیم به هر سه مان ویزا دادند 2 کیس نامبر یکی من و دیگری به همسرم دادند.ما بدون دعوتنامه بودیم و درخواست ویزای توریستی کردیم.سوال
    1-چرا به ما دو کیس نامبر دادند.
    2-ما درخواست گردش در تعتیلات عید یعنی مارچ به مدت یک ماه کرده بودیم ایا امکان کلیر شدن در دی ماه وجود دارد.
    در خاتمه از کلیه عزیزان سپاس گذارم.
    تقریبا مشابه شما هستم نزدیک ۷ ماه هست منتظر هستم با ۳ سفر قبلی آمریکا ، زود تر از ۸ ماه منتظر ویزا نباشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)