صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 154

موضوع: اخبار مرتبط با از سر گیری روابط ایران و انگلستان

پیش فرض پاسخ : اخبار مرتبط با از سر گیری روابط ایران و انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    این دیدارها فرمالیته هست و هیچ تاثیر در باز شدن سفارت نداره. فکر کنم تو دیدارشون کامرون هیچ چیز متوجه نشده چون روحانی بلد نیست انگلیسی صحبت کنه، دیدید که بعد از این دیدار کامرون چه گفته.
    بلده بابا! انگلیس درس خونده.
    مسئله سر نماینده های مجلسه. فکر نمی کنم اون ها کوتاه بیان. بعد از چرت و پرت هایی که کامرون گفته، نماینده های مجلس حاضر نمی شن سفارت بازگشایی بشه.
    من هم امیدوارم این مسخره بازی هایی که رخ داد کاملاً فرمالیته باشه. اما فعلاً استادی که داشتم توی انگلیس باهاش صحبت می کردم و قرار بود فرم ویزا رو بفرسته جوابم رو نمیده!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    بلده بابا! انگلیس درس خونده.
    مسئله سر نماینده های مجلسه. فکر نمی کنم اون ها کوتاه بیان. بعد از چرت و پرت هایی که کامرون گفته، نماینده های مجلس حاضر نمی شن سفارت بازگشایی بشه.
    من هم امیدوارم این مسخره بازی هایی که رخ داد کاملاً فرمالیته باشه. اما فعلاً استادی که داشتم توی انگلیس باهاش صحبت می کردم و قرار بود فرم ویزا رو بفرسته جوابم رو نمیده!!!
    اینکه استادتون ایمیل نفرستاده هیچ ربطی به این ماجرا نداره. اینهمه وقت که سفارت بسته بود و روابط خیلی بد، دانشجویان زیادی ویزا گرفتند و رفتند.

7 مهر 93
    معاون کنسولی وزارت امور خارجه با اشاره به مصوبه مجلس درباره سطح روابط دیپلماتیک با بریتانیا و اینکه این روابط از کارداری سفارت به بالاتر نیست، افزود: حتی بعد از حادثه سفارت انگلیس هم طرف مقابل قطع رابطه را اعلام نکرد.
    قشقاوی با اشاره به اینکه 350 هزار ایرانی در انگلیس وجود دارد و این در حالی است که تنها یکصد انگلیسی در ایران حضور دارند، بیان داشت: به طور مسلم این تعداد ایرانی نیاز به خدمات کنسولی دارند و برای انجام دادن کارهای خود مانند اخذ شناسنامه و گذرنامه با گشایش سفارت می‌توان به این امور رسیدگی کرد و ما به عنوان معاون کنسولی از بازگشایی سفارتخانه استقبال می‌کنیم زیرا نمی‌توانیم در برابر امور ایرانیان مقیم بی تفاوت باشیم.

حالا در سطح کاردار، برای صدور روادید هم مفید خواهد بود؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    7 مهر 93
    معاون کنسولی وزارت امور خارجه با اشاره به مصوبه مجلس درباره سطح روابط دیپلماتیک با بریتانیا و اینکه این روابط از کارداری سفارت به بالاتر نیست، افزود: حتی بعد از حادثه سفارت انگلیس هم طرف مقابل قطع رابطه را اعلام نکرد.
    قشقاوی با اشاره به اینکه 350 هزار ایرانی در انگلیس وجود دارد و این در حالی است که تنها یکصد انگلیسی در ایران حضور دارند، بیان داشت: به طور مسلم این تعداد ایرانی نیاز به خدمات کنسولی دارند و برای انجام دادن کارهای خود مانند اخذ شناسنامه و گذرنامه با گشایش سفارت می‌توان به این امور رسیدگی کرد و ما به عنوان معاون کنسولی از بازگشایی سفارتخانه استقبال می‌کنیم زیرا نمی‌توانیم در برابر امور ایرانیان مقیم بی تفاوت باشیم.

حالا در سطح کاردار، برای صدور روادید هم مفید خواهد بود؟
    همونطور که در صفحات قبل گفته شده، خیر. برای صدور روادید باید سفارت به طور کامل بازگشایی بشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    همونطور که در صفحات قبل گفته شده، خیر. برای صدور روادید باید سفارت به طور کامل بازگشایی بشه.
    فک نکنم حرف شما درست باشه
    چون ایرلند در ایران کنسول افتخاری داره و ویزا هم صادر میکنه

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa88 نمایش پست ها
    فک نکنم حرف شما درست باشه
    چون ایرلند در ایران کنسول افتخاری داره و ویزا هم صادر میکنه
    خب دوست من، ایرلند چه ربطی داره به بریتانیا؟
    شما برای ورود به هرکدوم از کشورهای انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی باید روادید بریتانیا (که در ایران به نام انگلیس یا انگلستان شناخته میشه) داشته باشید و این امر هم درحال حاضر از طریق یکی از سفارت های خارج از کشور میسره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    خب دوست من، ایرلند چه ربطی داره به بریتانیا؟
    شما برای ورود به هرکدوم از کشورهای انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی باید روادید بریتانیا (که در ایران به نام انگلیس یا انگلستان شناخته میشه) داشته باشید و این امر هم درحال حاضر از طریق یکی از سفارت های خارج از کشور میسره.
    شما گفتید برا ویزا باید سفارت کامل بازگشایی بشه
    منم عرض کردم یه کشوری مثل ایرلند که سفارتش در ایران تعطیله و از نظر سیاسی فقط در حد کنسول افتخاری فعالیت میکنه هم ویزا صادر میکنه پس سفارت بریتانیا هم اگه فقط در حد کنسولی وا شه اکی یه ... و برخلاف حرف شما نیاز به بازگشایی کامل سفارت نیست ... مطمئنا از نظر لغوی در ادب سیاست به تفاوت لغات اگاهید
    ایرلند رو فی المثل گفتم وگرنه میتونست انگولا یا فیجی هم گفت
    در ضمن بنده به خوبی از تفاوت بریتانیا و و جمهوری ایرلند مطلعم .. ممنون اینو برا دوستانی که شاید نمیدونستن باز کردین ....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa88 نمایش پست ها
    شما گفتید برا ویزا باید سفارت کامل بازگشایی بشه
    منم عرض کردم یه کشوری مثل ایرلند که سفارتش در ایران تعطیله و از نظر سیاسی فقط در حد کنسول افتخاری فعالیت میکنه هم ویزا صادر میکنه پس سفارت بریتانیا هم اگه فقط در حد کنسولی وا شه اکی یه ... و برخلاف حرف شما نیاز به بازگشایی کامل سفارت نیست ... مطمئنا از نظر لغوی در ادب سیاست به تفاوت لغات اگاهید
    ایرلند رو فی المثل گفتم وگرنه میتونست انگولا یا فیجی هم گفت
    در ضمن بنده به خوبی از تفاوت بریتانیا و و جمهوری ایرلند مطلعم .. ممنون اینو برا دوستانی که شاید نمیدونستن باز کردین ....
    کیس به کیس متفاوته. همین الان در انگلیس، ایران خدمات کنسولی ارائه میده ولی ویزا صادر نمی کنه. درباره ایران و انگلیس مطمئن باشید تنها شیوه ای که صدور ویزا دوباره راه می افته بازگشایی کامل سفارت است.

Junior Member

سلام دوستان شنیدم سفارت یه زودی در ایران باز میشه آیا کسی خبری داره؟

Junior Member

در صورت بازگشایی سفارتخانه مشکل مدرک ایلتس هم حل خواهد شد؟؟ البته اگر به توافق برسن و باز بشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)