صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 154

موضوع: اخبار مرتبط با از سر گیری روابط ایران و انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اخبار مرتبط با از سر گیری روابط ایران و انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Astaldo نمایش پست ها
    به نظرتون کارای کنسولی از چه زمانی شروع میشه .... من باید هفته دیگه برم استانبول ... به نظرتون برم یا صبر کنم؟
    برید استانبول. خدمات کنسولی و به خصوص خدمات ویزا احتمالا چند ماه دیرتر شروع میشه. البته ممکنه مثل قبل مدارک رو در ایران ازتون بگیرند و بفرستند استانبول یا ابوظبی برای بررسی.

Junior Member ngak آواتار ها

امروز اعلام كردند كه يكشنبه سفارت بازگشايي ميشه. خداروشكر ديگه استانبول نمي رم اينبار.

نقل قول نوشته اصلی توسط ngak نمایش پست ها
    امروز اعلام كردند كه يكشنبه سفارت بازگشايي ميشه. خداروشكر ديگه استانبول نمي رم اينبار.
    سلام. خدا رو شکر. خیلی خوشحال هستم. من دو بار استانبول لعنتی رفتم ریجکت شدم.

دیگه روم نمیشه به استادم بگم واسم نامه صادر کنه.

مجوز خروج از کشور از وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی از 1 اردیبهشت بود تا 21 شهریور.

یعنی ممکنه برسم؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

باز شدن سفارت همیشه همراه با باز شدن بخش ویزا نیست البته امیدوارم این دفعه این کار همزمان انجام شه

Junior Member ngak آواتار ها

پذيرش من براي ترم ژانويه است. اگه تا اون موقع برادران متعهد اجازه بدن و سفارت دوباره بسته نشه بخش ويزاش فكر كنم ديگه راه مي افته. من يه بار ريجكت شدم. يه بارم كه دانشگاه بهم cas نداد چون دفعه قبل ريجكت شده بودم. اميدوارم ديگه اينبار جواب بگيرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باز شدن سفارت همیشه همراه با باز شدن بخش ویزا نیست البته امیدوارم این دفعه این کار همزمان انجام شه
    سلام آقای هومن 1979،

ببخشید، اگه سفارت باز بشه، شما خبر داری برای ویزای ویزیتوری میتونیم با افسر ویزا مستقیم صحبت کنیم؟ یا امکان ملاقات با افسر ویزا وجود نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_2015 نمایش پست ها
    سلام آقای هومن 1979،

ببخشید، اگه سفارت باز بشه، شما خبر داری برای ویزای ویزیتوری میتونیم با افسر ویزا مستقیم صحبت کنیم؟ یا امکان ملاقات با افسر ویزا وجود نداره.
    خدمت شما گفتم هیچ چیز معلوم نیست و من هم نمیدونم ولی احتمال صحبت با افسر ویزا فکر کنم صفر باشه چون قبلا هم که باز بود شما نمیتونستید. سالهاست که دیگه ارتباط مستقیم با افسر ویزا وجود نداره.

سلام هومن جان
    یه سوال
    از نظر خودت اگه سفارت باز بشه امکان داره یه ذره سختگیری کمتر بکنن و راحتر ویزا بدن یا روال قبل را در پیش میگیرن

Banned

خبر فوری:
    بازگشایی سفارت ایران در انگلیس و انگلیس در ایران بطور همزمان فردا انجام می شود.
    منبع خبر:
    http://irinn.ir/news/120070/%D8%B3%D...B4%D9%88%D8%AF

Junior Member

مجید تخت روانچی در جمع خبرنگاران با اعلام این‌که «بازگشایی سفارتخانه‌های ایران و انگلیس که قرار است فردا همزمان انجام شود در سطح کاردار است» اظهار کرد: قرار است این سفارتخانه‌ها در سطح همان کاردارهایی که قبلاً به صورت غیرمقیم و از این به بعد مقیم خواهند بود، بازگشایی شود.
    وی با تأکید بر این‌که «به انگلیس اعلام کرده‌ایم نمی‌پذیریم شهروندان ما از کشورهای دیگر جهت دریافت ویزای انگلیس اقدام کنند و انگلیس هم این موضوع را پذیرفته است»، گفت: به نظر می رسد صدور ویزا برای شهروندان عادی نیز تا چند ماه دیگر عملیاتی شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)