نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مقاله ی مشترک در زمینه مواد و نانو و مسائل مرتبط

پیش فرض مقاله ی مشترک در زمینه مواد و نانو و مسائل مرتبط

دوستان عزیز سلام

من در مقطع لیسانس رشته صنایع به منظور نوشتن مقاله ای، قصد همکاری با یکی از اساتید رشته مواد رو دارم. با توجه به اینکه در زمینه آمار و تحلیل های آماری بیشتر مطالعه داشته ام، قرار بر این شده تا کارهای مربوطه در موضوع مقاله رو که رشته مواد در آن هیچ گونه تخصصی ندارند، به عهده بگیرم. مساله بطور عمده (حدود 4/3 مقاله)در مورد رشته مواد هست بنابر این در انتها ، مقاله در ژورنال مواد به چاپ خواهد رسید. این نکته رو هم اضافه کنم که امثال این کارها در ژورنال صنایع به وفور دیده میشه منتها در ارتباط با زمینه ها و رشته های دیگر. می خواستم ببنیم به عنوان یک زمینه تحقیقاتی این کار تا چه حد برای من یک پوئن مثبت به حساب میاد؟ تا چه اندازه می تونه در رزومه من موثر باشه؟

خیلی ممنونم
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

پیش فرض پاسخ : مقاله ی مشترک

به نظر من امتیاز مقاله رو میشه دو قسمت دونست. یکی اینکه شما شم و پتانسیل تحقیق رو دارید و دوم اینکه شما به چه موضوعی علاقه یا سابقه تحقیق دارید. یعنی اینکه گواهی میده که شما قابلیت تحقیق توی اون زمینه رو دارید.

با این اوصاف، شما امتیاز اول رو خواهید داشت ولی در مورد امتیاز دوم فکر کنم بر میگرده به استاد و حیطه کاریش که شما براش اپلای میکنید.

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نگران نباش چون

مثلا تو زمینه ما طرف روی نانو کار کرده ولی ممکنه در یکی ازین مجلات سر در بیاره-

Plymers-nanotech- nano science- material science in many devisions- composites- manufacturing and .......

شما کارت رو انجام بده اونا خودشون میفهمند چگونه شما به اون مقاله از نظر علمی contribute کردی

سلام,

بزرگترین مزیتی که برات داره اینه که نشون میده که توان کار تحقیقاتی رو داری و این خیلی مهمه. من توصیه می کنم اگه وقتش رو داری, حتما این کار رو بکن.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)