صفحه 11 از 77 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 766

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(آرشیوشده تا پایان 2014)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط holia1987 نمایش پست ها
    ممنون از جواب خوبتون. من کارم در حین تحصیل بوده. بعد از فارغ التحصیلی ارشد تا الان 6 ماه کار کردم. یعنی اینجوری امتیازم به 100 نمیرسه؟
    سابقه کارتون پایین است اگه رشته تون تو پوزتیو فقط اگه هست با حداقل 1 سال سابقه کاری که ارایه میدید به 100 میرسید. اشکالی نداره سابقه کار با فوق لیسانس تداخل داشته باشه. با لیسانس طبیعتا تداخل نباید داشته باشه . میتونید سابقه کار بیشتر بگیرید. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سابقه کارتون پایین است اگه رشته تون تو پوزتیو فقط اگه هست با حداقل 1 سال سابقه کاری که ارایه میدید به 100 میرسید. اشکالی نداره سابقه کار با فوق لیسانس تداخل داشته باشه. با لیسانس طبیعتا تداخل نباید داشته باشه . میتونید سابقه کار بیشتر بگیرید. موفق باشید
    arshiar عزیز با عرض پوزش برداشت و تجربیات من اینه که اگر سابقه کار ایشان با فوق تداخل داشته باشه مدرک لیسانس شان را در نظر بگیرند. دراین صورت امتیاز کم میارن. نظر شما چیه؟
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,BSc and MSc at Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    arshiar عزیز با عرض پوزش برداشت و تجربیات من اینه که اگر سابقه کار ایشان با فوق تداخل داشته باشه مدرک لیسانس شان را در نظر بگیرند. دراین صورت امتیاز کم میارن. نظر شما چیه؟
    یکی از بچه لیست رشته های 70 امتیازی رو گذاشته بود که مهندسی شیمی هم جزء اونا بود. اگه اینطور باشه میشم 105. اینطوز نیست؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    منم اول همین فکر رو میکردم تا دیدم چند نفر که تو فروم که رشته کارشناسی با ارشدشان مرتبط بود با سابقه کار همزمان در دوره فوق ویزاشونو دریافت کردن. با همان امتیاز فوق. بهزاد و کاوه عزیز هم همین نظر رو دارن

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یکی از بچه لیست رشته های 70 امتیازی رو گذاشته بود که مهندسی شیمی هم جزء اونا بود. اگه اینطور باشه میشم 105. اینطوز نیست؟
    زمانی امتیاز پوزتیو رو دریافت میکنی که سابقه کار با اون رو هم ارایه بدی این ویزا اصلا اسمش روشه ویزای کاریه بدون ارایه نامه سابقه کار من تا حالا کسیو ندیدم ویزا گرفته باشه. شما اگه تصمیمت جدیه همون کاری که من میگم بگن اول ایمیل بزن وقت بگیر بعد مدارکتو اماده کن و تا میتونی سابقه کارتو بالاتر بگیر

Junior Member mahdigh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس علوم کامپیوتر باهنر کرمان - ارشد شبکه آزاد قزوین

سلام...
    به لیست + نگاه انداختم ولی نتونستم دقیقاً محاسبه کنم، لطفاً از دوستان اگه کسی میتونه دقیقاً امتیاز منو بگه...خیلی خیلی ممنون:

تحصیلات: لیسانس 4 ساله علوم کامپیوتر- فوق لیسانس 2 ساله مهندسی IT
    سابقه کار: 1 سال و 3 ماه با بیمه - مدیر شبکه و کارشناس نرم افزار (کارم چند ماهیش همزمان با دوره ارشد بوده)
    زبان : 6.5 آیلتس

در مورد امتیاز سابقه کار، مرددم!!!!

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Exclamation پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdigh13 نمایش پست ها
    سلام...
    به لیست + نگاه انداختم ولی نتونستم دقیقاً محاسبه کنم، لطفاً از دوستان اگه کسی میتونه دقیقاً امتیاز منو بگه...خیلی خیلی ممنون:

تحصیلات: لیسانس 4 ساله علوم کامپیوتر- فوق لیسانس 2 ساله مهندسی IT
    سابقه کار: 1 سال و 3 ماه با بیمه - مدیر شبکه و کارشناس نرم افزار (کارم چند ماهیش همزمان با دوره ارشد بوده)
    زبان : 6.5 آیلتس

در مورد امتیاز سابقه کار، مرددم!!!!
    شما اگه سابقه کار 3 ساله که بیمه هم نمیخواد ارایه بدی . بی اما و اگر ویزاتو میگیری از سن 15 از زبان 20 از فوق لیسانس 60 میشی 95 . حالا اگه 3 ساله سابقه کار ارایه بدی چه تو پوزتیو باشی چه نباشی چه امتازشو بدن یا ندن . 5 امتیازو رو شاخه ته میگیری میشی 100.مهم هم نیست سابقه کار با دوره فوق همپوشانی داشته باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,BSc and MSc at Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    زمانی امتیاز پوزتیو رو دریافت میکنی که سابقه کار با اون رو هم ارایه بدی این ویزا اصلا اسمش روشه ویزای کاریه بدون ارایه نامه سابقه کار من تا حالا کسیو ندیدم ویزا گرفته باشه. شما اگه تصمیمت جدیه همون کاری که من میگم بگن اول ایمیل بزن وقت بگیر بعد مدارکتو اماده کن و تا میتونی سابقه کارتو بالاتر بگیر
    جناب arshiar من از شروع فوق تا الان 3 سال سابقه ی کار دارم. (2.5 همراه با فوق) و 6 ماه بعد از فوق. کارم کاملاً منطبق با درسم بوده (مهندسی شیمی تصفیه ی آب و فاضلاب). به نظرتون با شرایطی که گفتم (ibt 100، سن 26) شانسم بالاست؟ درضمن من متاهلم و چون خانومم ویزای آمریکاش اومد داره میره. اگه من ویزام درست بشه آیا خانومم ( که اون هم شرایطش کاملا مثل منه: سن 26، ibt 100، سابقه کار مشابه خودم و فوق شریف) هم می تونه از سفارت دانمارک تو آمریکا اقدام کنه؟)و در غیر اینصورت با ویزای همسری میتونه بیاد؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

جناب arshiar من از شروع فوق تا الان 3 سال سابقه ی کار دارم. (2.5 همراه با فوق) و 6 ماه بعد از فوق. کارم کاملاً منطبق با درسم بوده (مهندسی شیمی تصفیه ی آب و فاضلاب). به نظرتون با شرایطی که گفتم (ibt 100، سن 26) شانسم بالاست؟ درضمن من متاهلم و چون خانومم ویزای آمریکاش اومد داره میره. اگه من ویزام درست بشه آیا خانومم ( که اون هم شرایطش کاملا مثل منه: سن 26، ibt 100، سابقه کار مشابه خودم و فوق شریف) هم می تونه از سفارت دانمارک تو آمریکا اقدام کنه؟)و در غیر اینصورت با ویزای همسری میتونه بیاد؟
    شما تا وقت سفارت بگیری 6 ماه طول میکشه و باز سابقه کارت میره بالاتر . شما شانست بالاست و ایشون هم به عنوان همسر میتونه بیاد و احتیاجی به اقدام انفرادی نداره از همون امریکا هروقت خواست اقدام کنه. برای اقدام ریز به ریزه فروم را بخوانید و یادداشت بردارید موفق باشید.

با سلام
    دوستان آیا من امتیاز رو نمیارم چون لیسانس هستم؟
    رشته برق-الترونیک با 3.5 سال سابقه کار و آیلتس 6.5 و سن 30 سال
    کد:711 ارسال مدارک به سیدنی: 21 ژانویه 2010 فایل نامبر اول: آپریل 2010 ارسال مدارک به دمشق: جولای 2010 فایل نامبر دوم: آگست 2010 انتقال پرونده به ورشو:14 دسامبر 2011 اینپراسس واقعی:17 فوریه 2012 مدیکال و آپدیت:16 ژانویه 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)