صفحه 6 از 77 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 766

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(آرشیوشده تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

سلام میشه امتیاز منو حساب کنید.
    من دکترای شیمی دارمو سه سال سابقه کار به عنوان reseracher,
    30 سالمه ایلتسم 7 میتونم بیارم.
    خیلی ممنوم میشم اگه کمک کنید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها
    سلام میشه امتیاز منو حساب کنید.
    من دکترای شیمی دارمو سه سال سابقه کار به عنوان reseracher,
    30 سالمه ایلتسم 7 میتونم بیارم.
    خیلی ممنوم میشم اگه کمک کنید.
    دوست عزیز شما بیشتر از حد نصاب هم امتیاز میاری ایمیل درخواست وقت به سفارت بده یه ایلتس زود امتحان بده 5 هم بشی باز ویزا میگیری فروم گرین کارت دانمارک رو وقت بذار چند روز بخون جواب همه سوالاتو میگیری دکترا 80 سن 20 زبان با ایلتس 5 15 سابقه کار حداقل 5 میشی دست کم 120 ! به شرطی که اصل مدارکتو ازاد کرده باشی و دستت باشه!!

Junior Member

مرسی دوستم خیلی زیاد !میشه به این سوالام جواب بدین
    1- این فروم گرین کارد دانمارکو خیلی گشتم اما نیافتم میشه لینکشو بفرستید ؟ من دفاع کردم اما مدرکمو فک کنم 6 ماه دیگه میگیرم باید حتما اصل مدرک باشه؟
    2- بدون سابقه کار هم میشه کاری کرد یعنی اگه کسی دقیق شرایطش شبیه من باشه اما سابقه کاری نداشته باشه باز هم میتونه امتیاز لازمو بگیره؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

فقط یه سوال من مدرک PHD شش ماه دیگه میگیرم برای apply واسه اقامت باید اصل مدرک باشه؟ 30 ساله هستم و در 200 دانشگاه برترم درس خوندم که فک کنم POINT داره. بدون سابقه کاری میتونم ponit لازمو بگیرم؟
    خیلی ممنونم.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی دوستم خیلی زیاد !میشه به این سوالام جواب بدین
    1- این فروم گرین کارد دانمارکو خیلی گشتم اما نیافتم میشه لینکشو بفرستید ؟ من دفاع کردم اما مدرکمو فک کنم 6 ماه دیگه میگیرم باید حتما اصل مدرک باشه؟
    2- بدون سابقه کار هم میشه کاری کرد یعنی اگه کسی دقیق شرایطش شبیه من باشه اما سابقه کاری نداشته باشه باز هم میتونه امتیاز لازمو بگیره؟
    خیلی ممنونم
    شما تو فروم گرین کارت 3 ساله دانمارک هستی فقط کافیه 1 صفحه برگردی عقب روش کلیک کنی همون که 440 صفحه است. شما یه سابقه کار 1 ساله هم شده برای خودت درست کن چون این ویزای کاریه که به اقامت منتهی میشه بیمه هم نمیخواد پس گیر نیستن میتونی سابقه درست کنی!! حتما اصل مدرکو میخوان پس شما 3 ماه دیگه درخواست وقت بده که تا بیان به شما وقت بدن اصل مدرک سابقه کار و کارنامه ایلتس رو اماده کرده باشی

Junior Member

مرسی دوستم
    اخه فک کنم بدون سابقه کارم 120 امتیاز بیارم ! وجود سابقه الزامی که نیست ؟
    ممنونم خیلی

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی دوستم
    اخه فک کنم بدون سابقه کارم 120 امتیاز بیارم ! وجود سابقه الزامی که نیست ؟
    ممنونم خیلی
    بهتره سابقه کار داشته باشی اینو از behzadsharif تو فروم گرین کارت 3 ساله خصوصی بپرس موفق باشید

Junior Member

دوستان میشه لطفاً امتیاز من راهم حساب کنید: مهندس عمران-فوق لیسانس مدیریت پروژه و ساخت- سن 37 - سابقه کار 12 سال با بیمه -آیلتس 6

فقط یه سوال من مدرک PHD شش ماه دیگه میگیرم برای apply واسه اقامت باید اصل مدرک باشه؟ 30 ساله هستم و در 200 دانشگاه برترم درس خوندم که فک کنم POINT داره. بدون سابقه کاری میتونم ponit لازمو بگیرم؟
    خیلی ممنونم.
    اصل مدرک دکترا لازمه. که برای شما لاتین هست. سابقه هم که خدمتت عرض کردم.

دوستان عزیز سوالی داشتم:

اگر کسی 48 سالش باشه برای سن 0 امتیاز میگیره؟

این رو ببینید:

You can be given points based on your age at the time you submit your application. Points are given as follows:

• 35-40 years: 10 points
    • 34 years or younger: 15 points

You can be given a maximum of 15 points for your age.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)