صفحه 74 از 77 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 766

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(آرشیوشده تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

سلام، امیدوارم سوالم تکراری نباشه. آیا با داشتن 100 امتیاز گرفتن ویزا قطعیه یا این فقط شرط لازم محسوب میشه وباز به نظر سفارت بستگی داره؟ بخصوص اینکه توازنی بین امتیازا نباشه. مثلا کسی با دکترا ممکنه 90 امتیاز بیاره و با سنش بالای 100 کسب کنه ولی مدرک زبان و سابقه ارائه نده. با این وجود بازهم میتونه مطمئن باشه ویزا میگیره؟

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

با سلام
    مدرک زبان باید ارایه بشه.تو فرم gr1 لیست مدارک مورد نیاز آورده شده و این مدارک باید ارایه شوند.علاوه بر اونها مدارکی هم که در ایمیل سفارت لیست شده نیز باید ارایه بشن.

Junior Member

سلام. ممنون از سایت مفیدتون و اینکه شما وقت می گذارید. من کارشناسی ارشد پیوسته معماری با مدت تحصیل 6 سال و نیم می باشم. 5 سال سابقه کاری مرتبط با اجرا و نظارت و building engineering دارم. 4 سال تدریس پاره وقت دانشگاه و 3 سال کارشناسی دادگستری در رشته راه و ساختمان. 34 سال سن. و ielts 6 به نظر شما واجد شرایط برای اخذ ویزا دانمارک می باشم؟ ممنون اگر پاسخ دهید

Junior Member

دوستان عزیز ، بنده کارشناسی ارشد (مجازی ) ( الکترونیک )MBA از دانشگاه تهران
    و لیسانس ریاضی از دانشگاه تربیت معلم ( خورزمی ) کرج
    - 32 سال سن
    و
    LISTENING 7.5 -SPEAKING 7.0-writing 6.5 reading 7.0
    و سابقه کار 8 سال در بانک که دو سال همراه با تحصیل در زمان کازشناسی ارشد بوده

به نظر شما بزرگواران امتیازام میرسه واقعا کمک لازم دارم شرایط بدی دارم (((((

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    یک سوال خیلی فوری لطفا اگر اطلاع دارید زود جوابمو بدید.(چون در آستانه تصمیم گیری بین چند جا هستم و دد لاینا داره‌ نزدیک میشه)
    من با چند وکیل تماس گرفتم و هر کسی یه چیز میگه! کاملا گیج شدم
    امتیازات من به این شکل است : ارشد مکانیک=60+10 سن 27 =15 آیلتس 6.5=20 سابقه بیمه 10 ماه=0 مجموع=105
    حالا خیلی از وکیل ها میگن که باید حتما حداقل 1 سال سابقه کار ارائه بدی!
    آیا واقعیت داره؟؟؟
    آیا نامه شرکت ثبت شده ای که خودم مدیر عاملشم قابل قبوله؟؟؟
    باید از اداره بیمه هم گواهی موید نامه بیاریم؟؟؟

سلام
    اگر شما وقت سفارتت قبل از سال میلادی هست احتیاجی نیست و امتیاز رو میاری حتی با همون 10 ماه اما اگر وقت سفارتت بعد از سال هست باید منتظر تغییر قوانین باشی
    اما با توجه به اینکه تغییر قوانین به سمت این هست که امتیاز نمره زبان و پوزتیو لیست بودن رو بالا ببره و امتیاز سابقه کار رو پایین بیاره مجددا به نظر امتیاز رو خواهی آورد البته جزئیاتش مشخص نیست
    حال اگه وقت سفارت نداری در گام اول بهتره درخواست وقت بکنی

نقل قول نوشته اصلی توسط world نمایش پست ها
    دوستان عزیز ، بنده کارشناسی ارشد (مجازی ) ( الکترونیک )MBA از دانشگاه تهران
    و لیسانس ریاضی از دانشگاه تربیت معلم ( خورزمی ) کرج
    - 32 سال سن
    و
    LISTENING 7.5 -SPEAKING 7.0-writing 6.5 reading 7.0
    و سابقه کار 8 سال در بانک که دو سال همراه با تحصیل در زمان کازشناسی ارشد بوده

به نظر شما بزرگواران امتیازام میرسه واقعا کمک لازم دارم شرایط بدی دارم (((((
    با سلام
    امتياز سن و زبان كه مشخصه. ارشدتون هم ٦٠ تا رومياره. ولي بايد دقت كنيد كه چون ميخوايد امتياز ارشد رو بگيريد، سابقه كاريتون به نظر بنده مدت زماني محاسبه ميشه كه از اتمام ارشدتون گذشته. يعني اگر دو سال از گرفتن ارشدتون ميگذره شما امتياز ٢ سال سابقه كار رو ميگيريد نه ٨ سال! احتمالا اگر سابقه كاريتون مرتبط با عناوين پوزتيو ليست باشه (مثل business controller) امتياز پوزتيو رو هم بگيريد.
    پيروز باشيد
    ویرایش توسط mparvin87 : October 26th, 2014 در ساعت 10:11 AM

سلام
    می خواستم بدونم ملاک سابقه کار بیمه هست و یا تائید از محل کار کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparvin87 نمایش پست ها
    با سلام
    امتياز سن و زبان كه مشخصه. ارشدتون هم ٦٠ تا رومياره. ولي بايد دقت كنيد كه چون ميخوايد امتياز ارشد رو بگيريد، سابقه كاريتون به نظر بنده مدت زماني محاسبه ميشه كه از اتمام ارشدتون گذشته. يعني اگر دو سال از گرفتن ارشدتون ميگذره شما امتياز ٢ سال سابقه كار رو ميگيريد نه ٨ سال! احتمالا اگر سابقه كاريتون مرتبط با عناوين پوزتيو ليست باشه (مثل business controller) امتياز پوزتيو رو هم بگيريد.
    پيروز باشيد
    با تشکر از اطلاعاتی که دادید ، من مدرک فوق رو 1392 گرفتم با این وصف امتیاز سابقه کار نمی گیرم دیگه و در نتیجه امتیاز کم میارم درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afroozkatanbaf نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم ملاک سابقه کار بیمه هست و یا تائید از محل کار کافیه؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...شود)/page36
    بدون شرح!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)