صفحه 71 از 77 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 766

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(آرشیوشده تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روش محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست

سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس mba از دانشگاه سراسری دارم. فوق ام 3 سال طول کشیده و پایان نامه هم داشتم. ولی نمیدونم mba امتیازش چند حساب میشه..
    تافل 91 و سن 27 هم دارم. با توجه به لیسانس که توی لیست positive هست آیا امتیاز لازم رو میارم بنظر شما؟

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

سلام
    ارشدتون 60 امتیازی هست و احتمال زیاد 10 امتیاز برا پازتیو میگیرین
    با در نظر گرفتن سن و زبانتون امتیاز لازم رو خواهید گرفت ولی برای احتیاط هم که شده سابقه کار ارائه بدید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

لیسانس مهندسی عمران-ارشد مدیریت اجرایی(البته تازه دفاع کردم و هنوز دانشنامه دستم نیست)-سن 30 سال-آیلتس 6-6 سال سابقه کار مهندسی عمرانی با بیمه.
    امتیاز و میارم؟

Junior Member

سلام عذر می خوام یه سوال برا من پیش اومده. این مدرک آیلتس جنرال باید باشه دیگه؟ آکادمیک که نمی خوان؟

Junior Member

واسه کسی که فوق لیسانس زبان داره ، امتیازی هست یا نه؟

Junior Member

سلام.جنرال

Junior Member

ممنون می شم بگید امتیاز میارم یا؟؟
    32ساله،فوق لیسانس مدیریت دانشگاه تهران، ایلتس 6،زبان المانی در حد متوسط ،بیشتر از 5سال در کار دز زمینه مدیریت فروش بدون بیمه
    یه سوال دیگه داشتم مدارک معتبر بین المللی در زمینه کسب و کار و فروش و فنون مذاکره و داشتن مقاله ای اس ای امتیاز محسوب می شه یا خیر؟؟؟

سلام و درود بر همه دوستان خوبم
    یک سوال داشتم آیا با مدرک ارشد مجازی مدیریت آی تی -آموزش محور دانشگاه شیراز 60 امتیاز میشه گرفت یا 50 امتیاز در نظر میگیرن
    لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه آموزش محور ها دارید بفرمایید
    آرزوی موفقیت برای شما دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط pako نمایش پست ها
    سلام عذر می خوام یه سوال برا من پیش اومده. این مدرک آیلتس جنرال باید باشه دیگه؟ آکادمیک که نمی خوان؟
    با سلام
    بنده جايي نديدم كه جنرال يا آكادميك ذكر شده باشه. اما با توجه به اينكه تافل هم مورد قبولشون هست ، و تافل بالفطره آكادميك هست برداشت شخصي بنده اينه كه تفاوتي وجود نداره
    پيروز باشيد

Question محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک

سلام.

من لیسانس کامپیوترم و ۹ سال سابقه کار مرتبط دارم. تافل آی بی تی ۸۰ دارم. سنم ۳۴ سال و 7 ماهه. میخواستم بدونم نحوه محاسبه ی امتیازاتم درسته یا اشتباه حساب میکنم؟ چون خودم هرکاری کردم به 100 نرسید

Education:30
    Work experience: 15
    Language:20
    Bones point for positive job: 10

ممنون
    ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)