صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 145 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

دوستان گرامی سلام ممنون میشم کسی اطلاعی در مورد پرسش من داره کمکم کنه
    من پس از تصادف و عمل دیسک کمرم بنا به نسخه پزشک مسکن مخدری 3 ماه استفاده کردم که بعدا بنا به تشخیص پزشکم مقرر شد از قرص ب2 (
    بوپرنورفین) برام تجویز شده الان یک ماهی هست این قرص رو روزانه یک عدد مصرف میکنم و زیرزبونی هستش ماه دیگه باید به کانادا بیام (کبک) میخواستم ببینم این قرص برام مشکل ساز میشه؟ براش نسخه دارم اما بصورت فله‌ای همیشه دکتر بهم میده و اینکه من برای یک سال مصرفم باید بیارم
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

دوست عزیز شما به نظر من با یک دکتر دیگه مشورت کنید چون برای ترک مواد مخدر هم کمتر پیش میاد کسی یکسال بوپرنورفین مصرف کنه، شما که فقط سه ماه دارو مصرف کردی، بهترین کار اینه طول یک ماه داروتون رو کم کنید و قطع کنید، وگرنه این حجم از چنین دارویی اگر هم دردسر ایجاد نکنه احتمال داره که براتون معطلی و استرس درست کنه.
    لینک این پست رو هم مطالعه بفرمایید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام ممنون میشم کسی اطلاعی در مورد پرسش من داره کمکم کنه
    من پس از تصادف و عمل دیسک کمرم بنا به نسخه پزشک مسکن مخدری 3 ماه استفاده کردم که بعدا بنا به تشخیص پزشکم مقرر شد از قرص ب2 (
    بوپرنورفین) برام تجویز شده الان یک ماهی هست این قرص رو روزانه یک عدد مصرف میکنم و زیرزبونی هستش ماه دیگه باید به کانادا بیام (کبک) میخواستم ببینم این قرص برام مشکل ساز میشه؟ براش نسخه دارم اما بصورت فله‌ای همیشه دکتر بهم میده و اینکه من برای یک سال مصرفم باید بیارم
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ویرایش توسط Garibaldi : November 17th, 2021 در ساعت 03:56 PM
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    دوست عزیز شما به نظر من با یک دکتر دیگه مشورت کنید چون برای ترک مواد مخدر هم کمتر پیش میاد کسی یکسال بوپرنورفین مصرف کنه، شما که فقط سه ماه دارو مصرف کردی، بهترین کار اینه طول یک ماه داروتون رو کم کنید و قطع کنید، وگرنه این حجم از چنین دارویی اگر هم دردسر ایجاد نکنه احتمال داره که براتون معطلی و استرس درست کنه.
    لینک این پست رو هم مطالعه بفرمایید
    ممنون از پاسختون
    حق با شماست خودم هم همین روند رو پیش گرفتم که تا قبل پرواز مصرف رو قطع کنم
    متاسفانه وابستگی شدیدی داره و هم ابنکه به محض کم کردن درد کمر ناشی از تصادف نمیداره روی پا بایستم
    دکترم میگه تا 1 سال حداقل باید مصرف کنم و واقعا بروفن و نوافن جوابگو نیست

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

آها من فکر کردم بوپرنورفین رو داده برای کمک به قطع مصرف اون داروی مخدرتون، اما انگار غیر از این مورد خود بوپرنورفین حکم مسکن رو هم داره برای شما،
    توی اون لینک میتونید پیدا کنید که برای چه نوع داروهایی چه نوع مجوزهایی رو باید بگیرین و چکار باید بکنین، امیدوارم که کمکتون کنه و موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    حق با شماست خودم هم همین روند رو پیش گرفتم که تا قبل پرواز مصرف رو قطع کنم
    متاسفانه وابستگی شدیدی داره و هم ابنکه به محض کم کردن درد کمر ناشی از تصادف نمیداره روی پا بایستم
    دکترم میگه تا 1 سال حداقل باید مصرف کنم و واقعا بروفن و نوافن جوابگو نیست
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    آها من فکر کردم بوپرنورفین رو داده برای کمک به قطع مصرف اون داروی مخدرتون، اما انگار غیر از این مورد خود بوپرنورفین حکم مسکن رو هم داره برای شما،
    توی اون لینک میتونید پیدا کنید که برای چه نوع داروهایی چه نوع مجوزهایی رو باید بگیرین و چکار باید بکنین، امیدوارم که کمکتون کنه و موفق باشید.
    بله مطالعه کردم اما راستش در باره‌ی این قرص نتونستم اطلاعات خوبی بدست بیارم و هنوز دو به شکم!
    به هر حال ممنون از پاسخ شما

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)