صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کلا تا خیلی کاری لازم نباشه انجام نمی دن. همینطوری به دلخواه مریض اسکن و آزمایش نمی کنن.
    من شنیدم نوبت دکترها اونجا خیلی طولانی مدت هست . ایا این درسته و اگر درسته دکترهایی هستند که به صورت خصوصی ویزیت کنند مثلا پول بگیرند ولی نوبتشون کوتاهتر باشه ؟ اخه شاید مثلا یک مورد پزشکی که خدای نکرده پیش بیاد حاد باشه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    من شنیدم نوبت دکترها اونجا خیلی طولانی مدت هست . ایا این درسته و اگر درسته دکترهایی هستند که به صورت خصوصی ویزیت کنند مثلا پول بگیرند ولی نوبتشون کوتاهتر باشه ؟ اخه شاید مثلا یک مورد پزشکی که خدای نکرده پیش بیاد حاد باشه.
    بله رو اعصاب هستند. الان من ۳ هفته هست که نوبت گرفتم برم الترا ساوند. در ضمن بیماری خودم رو هم نتونست دکتر تشخیص بده و من خودم تشخیص دادم که ممکنه معدم زخم (ulcer) شده باشه . در خوردن مراعات می کنم خیلی بهتر شدم. کلا باید برم یه دوره پزشکی بخونم وگرنه اینجا دووم نمیارم (ممکنه جووون مرگ بشم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

بله. به اون صورت که فکر کنید سر هر کوچه و خیابان پزشک باشه که اگر دولتی رو دوست نداشتید به خصوصی مراجعه کنید همچین چیزی نیست.
    یک تعداد کلینیک خصوصی محدود هستند و پول بسیار زیادی هم طلب می کنن. همسر من از پاییز پارسال مشکل دیسک گردن پیدا کرد سه ماه طول کشید تا ام آر آی کردیم، انشالله بی حرف پیش هم پاییز امسال نوبت ویزیت پزشک متخصص داریم.

البته از حق نگذریم چند مورد در اطرافیان دیدم که مشکلات بسیار حاد نیازمند عمل جراحی اورژانسی داشتند و سریع انجام دادند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله رو اعصاب هستند. الان من ۳ هفته هست که نوبت گرفتم برم الترا ساوند. در ضمن بیماری خودم رو هم نتونست دکتر تشخیص بده و من خودم تشخیص دادم که ممکنه معدم زخم (ulcer) شده باشه . در خوردن مراعات می کنم خیلی بهتر شدم. کلا باید برم یه دوره پزشکی بخونم وگرنه اینجا دووم نمیارم (ممکنه جووون مرگ بشم)
    فکر میکنید ایران وضعیت بهتر ؟؟؟ ، تهران ، کلیه ام درد گرفته بود از یک متخصص به زور و خواهش وقت برای دو ماه بعد گرفتم ساعت 6 عصر نوبتم بود،دکتر ساعت 8 تشریف اوردن ، ساعت 12 نصف شب به من نوبت رسیده برم داخل، دکتر که خواب بود 40 ت ویزیت گرفته ، 5 دقیقه هم برای من وقت نزاشته ، تا وارد شدم داشت نسخه مینوشت ، یک دارو نوشت از داروخانه پرسیدم گفت داروی خواب اور چه ربطی به سنگ کلیه داشت نمیدونم...
    من چند بار پیش متخصص تو مونترال رفتم اول 20 دقیقه ای از من شرح بیماری گرفته بعد شروع کرده معاینه ، همه چی مرتب و دقیق

ApplyAbroad Superstar

یعنی بدون هیچ پیش زمینه و ارجاعی مستقیم رفتید پیش متخصص؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    یعنی بدون هیچ پیش زمینه و ارجاعی مستقیم رفتید پیش متخصص؟
    دکتر خانواده نسخه نوشت ، بردم بیمارستان گفت وقت نداریم هر روز زنگ بزن اگر کسی نوبتش نیامد ، به تو نوبت میدیم تو همون روز ، من هم زنگ نزدم ، میدونید که تلفن کردن اینجا یک کار تمام وقت!!
    یک ماه بعد نامه امد برای 20 روز بعدش وقت داده بودن ،کلا دو ماه هم نشد ، سر ساعت هم رفتم داخل بدون معطلی

سلام ببخشید من مقصدم مونترال هست و کلا زیاد دچار انواع حساسیت ها میشم وفتی جام عوض میشه. همین ایران هم بدلیل حساسیت فصلی قرص تلفست استفاده میکنم. سینوزیت مزمن هم دارم که باعث میشه برخی اوقات آنتی بیوتیکهایی مثل کوآموکسی کلاو (برای مجاری تنفسی) استفاده کنم. و بخاطر خشکی چشم هم مجبورم قطره های اشک مصنوعی بدون مواد نگه دارنده استفاده کنم (که قطره ها یکبار مصرف هستند و روزانه باید استفاده بشن). من حداقل دو بسته تلفست و دو سه برگه آنتی بیوتیک و یک بسته ی 60 تایی از اون قطره هارو نیاز دارم حداقل برای دوماه آستفاده ام. برای همه ی اینها هم میتونم نسخه بگیرم. بنظرتون با نسخه باز هم ممکنه به تعداد گیر بدن؟ نسخه ها هم باید ترجمه بشن؟
    در مورد داروهای ضد گرفتگی عضلات (مثل باکلوفن) هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم.
    مرسی.
    ویرایش توسط elesa : August 4th, 2015 در ساعت 03:22 PM
    "زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی آغاز میشود."

ApplyAbroad Guru

برای دکترهای عمومی و پزشک خانواده نه. هر وقت خواستید میرید و وقت قبلی نمیخواد. پزشک متخصص فقط با معرفی پزشک خانواده میشود رفت و معمولا نوبت طولانی دارد.
    من خودم در این سالها دو بار مورد عمل جراحی (یک مورد شکستگی پا و یک ناراحتی داخلی) داشتم هر دو بار ظرف 24 ساعت عمل شد و رایگان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اونجا مراکز خصوصی اولتراساوند نیست؟ در انتاریو هست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اونجا مراکز خصوصی اولتراساوند نیست؟ در انتاریو هست.
    چرا هست به خاطر همین هم دیر وقت میدند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)