صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    تجربه قیمتهاشون رو تو خارج از کشور دارم... البته ما می خریدیم حدود 3.5 دلار... اونجا نمیدونم چنده!
    ولی فکر کنم بد نباشه با خودمون بیاریم
    ممنون
    داروها اینجا گرونه بخصوص اگر برند باشه. یک جعبه کوچک قرص سرماخوردگی (مثلا 20-30 قرص) ممکنه 7-8 دلار باشه.

سلاک کسی می داند که ایا در فریت ارسال باراز تهران به تورنتو میشه مقداری دارو هم فریت کرد؟

گمرک کانادا ایرادنمی گیره؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali2012 نمایش پست ها
    سلاک کسی می داند که ایا در فریت ارسال باراز تهران به تورنتو میشه مقداری دارو هم فریت کرد؟

گمرک کانادا ایرادنمی گیره؟
    بله خيلي ها آوردند و مشكلي نداشته اند.

سلام دوستان
    داروهای گیاهی میشه برد چون شنیدم مایعات نمیذارند ببریم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داروهای گیاهی میشه برد چون شنیدم مایعات نمیذارند ببریم
    تو كري آن نه نمي شه خوب بسته بنديش كنيد بديد تو بار. خيلي هم زياد نياريد.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

دوستان من دو تا سوال دارم.
    1. من یه سری قرص دارم که باید با خودم بیارم حتما. براشونم نسخه ندارم. تعدادشون هم زیاده چون برای مصرف حداقل 3 سال میخوام بیارم. 50 تا بسته هستش که تو هر بسته 25 تا قرصه.
    قرص خاصی نیست. کاملا هم گیاهیه ولی تعداد بالاشون ممکنه شک برانگیز باشه.
    میتونم همه رو باز کنم و توی یه قوطی بزرگ بکنم ولی نمیدونم اینکار بهتره یا اینکه من جعبه هاشو توی چمدونام پخش کنم؟ کسی میتونه راهنماییم کنه چکار کنم؟

2. من مطمئن نیستم ولی انگار یه جا توی فروم خوندم که قرصا رو بهتره توی چمدون بار نذاریم و توی کیف دستی یا کری آن بذاریم. کسی میدونه چرا؟ آیا واقعا اینکه تو بار نباشه و تو چمدون دستی باشه بهتره؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    1. من یه سری قرص دارم که باید با خودم بیارم حتما. براشونم نسخه ندارم. تعدادشون هم زیاده چون برای مصرف حداقل 3 سال میخوام بیارم. 50 تا بسته هستش که تو هر بسته 25 تا قرصه.
    میتونم همه رو باز کنم و توی یه قوطی بزرگ بکنم ولی نمیدونم اینکار بهتره یا اینکه من جعبه هاشو توی چمدونام پخش کنم؟ کسی میتونه راهنماییم کنه چکار کنم؟

2. من مطمئن نیستم ولی انگار یه جا توی فروم خوندم که قرصا رو بهتره توی چمدون بار نذاریم و توی کیف دستی یا کری آن بذاریم. کسی میدونه چرا؟ آیا واقعا اینکه تو بار نباشه و تو چمدون دستی باشه بهتره؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

بهتره که جعبه هاش رو توی چمدوناتون پخش کنید. حتی الامکان دارو رو اگه به مقدار زیاد دارید، توی چمدون بذارید؛ نه کری آن.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Senior Member

پیشاپیش ممنون از کمکتون.
    ١-داروها يا قرص ها را از جعبه اصلى خارج نكنيد و در همان بسته بندى اوريژينال نگه داريد و اكبند باشند ومشخصات دارو كاملا نوشته شده باشد وبصورت فله اى حمل نفرماييد .
    ٢-حتى الامكان نسخه همراه داشته باشيد ( گرفتن نسخه كه در ايران كارى ندارد!!)
    ٣- دارو و قرص ها را در جايي مخفى نكنيد
    ٤- فقط به اندازه يك يا دو روز يا حداقل بسته بندى را در carry on بگذاريد و داروى يك سال را دستى حمل نكنيد
    ٥-هيچ موقع دارو يا قرص يا حتى پودر لباسشويي ويا مايعات ديگر را در مسافرت هاى راه دور از بسته بندى اصلى خارج نكنيد وبسته بندى هم اكبند باشد.
    ٦-حتى سبزيجات خانگى و پسته و اجيل و ادويه را هم بهتر است دربسته بندى اصلى حمل كنيد.
    ٧- مسلما اگر از يك كالا (هر كالايي) به تعداد خيلى زياد بياوريد كه از مصرف متعارف خارج باشد مشمول گمركى خواهد بود والبته در هنگام لندينگ اوليه زياد كارى نداند ولى نكته اينجاست كه بخاطر شباهت داروها با مواد ممنوعه ممكن است بيخود و بيجهت درگير مسايل مواد مخدر شويد واز اين نظر دردسر ساز شود.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    ١-داروها يا قرص ها را از جعبه اصلى خارج نكنيد و در همان بسته بندى اوريژينال نگه داريد و اكبند باشند ومشخصات دارو كاملا نوشته شده باشد وبصورت فله اى حمل نفرماييد .
    ٢-حتى الامكان نسخه همراه داشته باشيد ( گرفتن نسخه كه در ايران كارى ندارد!!)
    ٣- دارو و قرص ها را در جايي مخفى نكنيد
    ٤- فقط به اندازه يك يا دو روز يا حداقل بسته بندى را در carry on بگذاريد و داروى يك سال را دستى حمل نكنيد
    ٥-هيچ موقع دارو يا قرص يا حتى پودر لباسشويي ويا مايعات ديگر را در مسافرت هاى راه دور از بسته بندى اصلى خارج نكنيد وبسته بندى هم اكبند باشد.
    ٦-حتى سبزيجات خانگى و پسته و اجيل و ادويه را هم بهتر است دربسته بندى اصلى حمل كنيد.
    ٧- مسلما اگر از يك كالا (هر كالايي) به تعداد خيلى زياد بياوريد كه از مصرف متعارف خارج باشد مشمول گمركى خواهد بود والبته در هنگام لندينگ اوليه زياد كارى نداند ولى نكته اينجاست كه بخاطر شباهت داروها با مواد ممنوعه ممكن است بيخود و بيجهت درگير مسايل مواد مخدر شويد واز اين نظر دردسر ساز شود.
    ممنون از توضیحاتتون. والا من اینا رو از بسته خارج کردم یه سریشو. حدود 20 تا جعبه شو. ولی 30 تا بسته دیگه رو نه! حالا با این توصیفاتی که شما میفرمایید نمیدونم چکار کنم...؟!!
    البته اینم بگم که این قرصا چون گیاهیه اصلا شبیه هروئین و این حرفا نیست. قرصای سبز رنگیه که انگار مثلا یه سری سبزی رو با هم قاطی کردی و کوبیدی و بعد شکل قرص کردی! قیافه اش به قرص گیاهی میخوره. همینطور هم بوی اون ولی الان نمیدونم دیگه باید چکار کنم...؟! یعنی برم دوباره این 20 تا بسته رو بخرم؟! یا اگر اینا کنار هم باشه که اگر خواستن نشون بدم که اینا چیه و بتونم با آکبندا مقایسه کنم مشکل حله؟

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

ممنون از توضیحاتتون. والا من اینا رو از بسته خارج کردم یه سریشو. حدود 20 تا جعبه شو. ولی 30 تا بسته دیگه رو نه! حالا با این توصیفاتی که شما میفرمایید نمیدونم چکار کنم...؟!!
    البته اینم بگم که این قرصا چون گیاهیه اصلا شبیه هروئین و این حرفا نیست. قرصای سبز رنگیه که انگار مثلا یه سری سبزی رو با هم قاطی کردی و کوبیدی و بعد شکل قرص کردی! قیافه اش به قرص گیاهی میخوره. همینطور هم بوی اون ولی الان نمیدونم دیگه باید چکار کنم...؟! یعنی برم دوباره این 20 تا بسته رو بخرم؟! یا اگر اینا کنار هم باشه که اگر خواستن نشون بدم که اینا چیه و بتونم با آکبندا مقایسه کنم مشکل حله؟
    اگه قرصا تو کاور نیستند، همشونو خرد و آسیاب کن. فکر می کنن سبزی خشکه!
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)