صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

می خواستم بدونم که اگه 100 عدد قرص فشار خون را درون یک قوطی ایبوبرفن بریزم و بگم کمی دارو دارم مشکلی پیش می اید؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ZARIJOON نمایش پست ها
    می خواستم بدونم که اگه 100 عدد قرص فشار خون را درون یک قوطی ایبوبرفن بریزم و بگم کمی دارو دارم مشکلی پیش می اید؟

لازم نیست این کار را کنید . داروها را تو بارتون پخش کنید مشکلی پیش نمی اد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering- Isfahan University of Technology

من یه دارویی که نیاز دارم با خودم ببرم، باید روی یخ نگهداری بشه. خاستم بپرسم اگه تو بار اصلی با یخ خشک خودم بسته بندی کنم و بذارم آیا مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faries نمایش پست ها
    من یه دارویی که نیاز دارم با خودم ببرم، باید روی یخ نگهداری بشه. خاستم بپرسم اگه تو بار اصلی با یخ خشک خودم بسته بندی کنم و بذارم آیا مشکلی پیش میاد؟
    من سوال شما رو دقیقا نمیدونم ولی در مورد انسولین که باید حتما داخل یخ باشه ما همیشه همراهمون میبریم و اگه بشه توی هواپیما میدیم به مهماندار بگذاره توی یخچال.
    بعید میدونم توی بار گذاشتن از نظر اونا مشکلی باشه. ولی خود دارو دچار مشکل نمیشه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    من سوال شما رو دقیقا نمیدونم ولی در مورد انسولین که باید حتما داخل یخ باشه ما همیشه همراهمون میبریم و اگه بشه توی هواپیما میدیم به مهماندار بگذاره توی یخچال.
    بعید میدونم توی بار گذاشتن از نظر اونا مشکلی باشه. ولی خود دارو دچار مشکل نمیشه؟
    دارو در واقع نوعی آمپول هست که باید در دمای یخچالی نگهداری بشه. تا جایی که من شنیدم اشیای نوک تیز رو اجازه نداریم تو خود هواپیما ببریم. در این صورت تنها راه اینکه با یخ خشک بسته بندی بشه و داخل بار اصلی قرار بگیره. من سوالم اینه که آیا اونم ایجاد مشکل میکنه یا نه؟ باید تو هواپیما گفته بشه که دارو همراهمون هست یا نه؟

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

دارو در واقع نوعی آمپول هست که باید در دمای یخچالی نگهداری بشه. تا جایی که من شنیدم اشیای نوک تیز رو اجازه نداریم تو خود هواپیما ببریم. در این صورت تنها راه اینکه با یخ خشک بسته بندی بشه و داخل بار اصلی قرار بگیره. من سوالم اینه که آیا اونم ایجاد مشکل میکنه یا نه؟ باید تو هواپیما گفته بشه که دارو همراهمون هست یا نه؟
    معمولا داروهای تزریقی حتی مواردی که سرنگ اماده هستند سرسوزن جدا دارن. میتونید دارو ببرید تو پرواز و سوزن رو نبرید ضمن اینکه یخ خشک حداکثر 3-2 ساعت بیشتر دووم نمیاره. بهترین کار همونی هست که آنیهو عزیز گفتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    معمولا داروهای تزریقی حتی مواردی که سرنگ اماده هستند سرسوزن جدا دارن. میتونید دارو ببرید تو پرواز و سوزن رو نبرید ضمن اینکه یخ خشک حداکثر 3-2 ساعت بیشتر دووم نمیاره. بهترین کار همونی هست که آنیهو عزیز گفتن.
    متاسفانه این مدل داروی تزریقی سر سرنگ جدا نداره. کلا آماده و پرشده هست و سر سوزن قابلیت جدا شدن نداره. تنها راهی که بنظر میرسه گویا ایزوله کردن و قرار دادن داخل بار اصلی هست. فقط آیا باید توی گمرک ذکر بشه که من دارو دارم؟ اون فرمی که باید پر کنیم تو هواپیما؟

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

متاسفانه این مدل داروی تزریقی سر سرنگ جدا نداره. کلا آماده و پرشده هست و سر سوزن قابلیت جدا شدن نداره. تنها راهی که بنظر میرسه گویا ایزوله کردن و قرار دادن داخل بار اصلی هست. فقط آیا باید توی گمرک ذکر بشه که من دارو دارم؟ اون فرمی که باید پر کنیم تو هواپیما؟
    تو فرم هایی که من دیدم جایی برای اظهار دارو نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics (PhD) - Simon Fraser University

پیش فرض ارسال دارو از کانادا به ایران

سلام
    کسی میدونه چطور میشه برای دوست و آشنا در ایران دارو ارسال کرد؟ (داروهایی که نسخه ی پزشک نیاز باشه)
    متشکرم

Senior Member

دوستان سلام...

سوالی دارم در مورد داروهایی که میشه برد به کانادا.

من می خوام انواع و اقسام داروها رو با خودم بیارم...داروی های سرما خوردگی و آنتی بیوتیک ها و داروهای دل درد و از همه مهمتر داروهای حساسیت و آلرژی.

می خواستم بدونم قوانین در مورد داروها چیه؟ آیا آوردن دارو محدودیت ها و قوانین خاصی داره؟ آیا باید نسخه پزشک هم همراه ما باشد؟

ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)