صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    حرف دارو شد، منم تو فکرم که چندتا ورق استامینوفن (کدئینش هم میشه؟)، ادالت کولد و آنتی هیستامین بیارم با خودم. کار زائدیه پس؟
    پ.ن. سپاس از تبریکات و امتیازات دوستان
    در آمریکا که استامینوفن کدئین بدون نسخه یافت نمی شود اما ایبوپروفن همه جوره هست. آنتی بیوتیکها نیز بدون نسخه عرضه نمی شوند. همینطور مسکنهای مربوط به گرفتگی ماهیچه ها. آنتی هیستامینها خیلی گران هستند, و فکر می کنم ماده موثر آنها هم متفاوت باشد. اینجا تقریبا قویترین مسکن که پزشک تجویز می کند, هایدروکودون-استامینوفن است. پیشنهاد می کنم آنتی بیوتیک, آنتی هیستامین و استامینوفن کدئین ببرید. یک نکته دیگر اینکه گاهی بخاطر تفاوت در دوز دارو یا شاید موارد دیگری شیمیایی (که من تخصصی در آن ندارم), برخی داروهای خارجی زیاد روی ما ایرانیها اثر ندارد! تا به فضای آنجا عادت کنید, شاید داروهای ایرانی بهتر اثر کنند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

سلام دوستان
    میشه بگین آیا ویتامین و داروهای مکمل هم تو کانادا گرونن و از ایران بیارم واسه چندماه اول بهتره؟؟ خود داروها و قرص های خارجی چی؟ (مثلا من لووتیروکسین خارجی مصرف میکنم (Euthryrox100) اونجا گیر میاد با قیمت معقول)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگین آیا ویتامین و داروهای مکمل هم تو کانادا گرونن و از ایران بیارم واسه چندماه اول بهتره؟؟ خود داروها و قرص های خارجی چی؟ (مثلا من لووتیروکسین خارجی مصرف میکنم (Euthryrox100) اونجا گیر میاد با قیمت معقول)
    من قيمت داروهاي مكمل رو دقيق نمي دونم تو ايران چنده ولي شنيدم كه خيلي گرونه و مردم از اينجا براي بستگانشون به ايران مي برند. به قيمت هاي اصلي ٥٠-٣٠ درصد تخفيف هم گاهي مي خوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر منظور شما مکملهای بدنسازی است که بهترین کمپانیها در کنار شما یعنی ایالات متحده قرار دارد، تمام بدنسازها و ورزشکارها حرفه ای در ایران بدنبال همچین فرصتی هستند . مکملهای اصل و با کیفیت که البته نمایندگی در خود کانادا دارند که اگر هم نبود با خرید اینترنتی و پست معمولی تحویل شما کمتر از یک هفته خواهند داد و انواع اقسام مولتی ویتامینها اصل را با قیمتی مناسب خواهید یافت. همه بدنبال ویتامینهای وارداتی مسافری از اونجا شما بدنبال بردن مکملها و ویتامینهای چینی درجه 3 از اینجا!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط REDMAN نمایش پست ها
    اگر منظور شما مکملهای بدنسازی است که بهترین کمپانیها در کنار شما یعنی ایالات متحده قرار دارد، تمام بدنسازها و ورزشکارها حرفه ای در ایران بدنبال همچین فرصتی هستند . مکملهای اصل و با کیفیت که البته نمایندگی در خود کانادا دارند که اگر هم نبود با خرید اینترنتی و پست معمولی تحویل شما کمتر از یک هفته خواهند داد و انواع اقسام مولتی ویتامینها اصل را با قیمتی مناسب خواهید یافت. همه بدنبال ویتامینهای وارداتی مسافری از اونجا شما بدنبال بردن مکملها و ویتامینهای چینی درجه 3 از اینجا!!
    ممنون از جوابتون....منظور من از مکمل ویتامین C و zinc+ و آهن و سایر مکملهای سوسوله اینجا هم خارجی غیر چینیشو میخرم ولی خب گفتم شاید ایران ارزونتر باشه (حداقل 15% مالیاتو نمیخوره!)

Member si_alavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام. در مورد داروی مزالازین (Mesalasine) کسی نظری نداره؟ میشه آورد یا نه؟قیمتش اونجا چه جوریه؟ بدون نسخه می فروشن؟
    چرا تو ایران همه ی کارها هفته ی بعد انجام میشه؟! مگه این هفته چه اشکالی داره؟!

Junior Member masoudsadegh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Forestry / New Brunswick

سلام
    کسی میدونه چقدر دارو (مکمل غذایی) میشه از کانادا برد ایران ؟
    میخوام ۱۰ بسته مکمل کلسیم ببرم ایران ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsadegh نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه چقدر دارو (مکمل غذایی) میشه از کانادا برد ایران ؟
    میخوام ۱۰ بسته مکمل کلسیم ببرم ایران ...
    ما به یکی از دوستان همین قدر دادیم برد ایران مشکلی نداشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

سلام
    بعضی از داروها رو بدون نسخه در کانادا نمی فروشند و مثلا آنتی بیوتیک توسط پزشک های اونجا تجویز نمی شه. من اگه اینجا از پزشک نسخه اینجور داروها رو بگیریم، می تونم در کانادا از نسخهِ استفاده کنم؟
    یه سوال دیگه در مورد لنزهای طبی داشتم. بدون نسخه می شه خرید؟ یا یه نسخه از دکتر که شماره عینک رو نوشته بیارم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام
    بعضی از داروها رو بدون نسخه در کانادا نمی فروشند و مثلا آنتی بیوتیک توسط پزشک های اونجا تجویز نمی شه. من اگه اینجا از پزشک نسخه اینجور داروها رو بگیریم، می تونم در کانادا از نسخهِ استفاده کنم؟
    یه سوال دیگه در مورد لنزهای طبی داشتم. بدون نسخه می شه خرید؟ یا یه نسخه از دکتر که شماره عینک رو نوشته بیارم؟
    ممنون
    اگه نسخه دكتر را داريد بياريد تا براتون بسازند وگرنه ترجيحا همين جا شماره تون رو تعيين كنيد بهتره و صد البته اگه همه كار را اونجا انجام بديد ارزون تره.
    آنتي بيوتيك هم در حد متعارف ايرادي نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)