صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 145

موضوع: همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

Junior Member ariansman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUMS

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن و انتقال دارو بین ایران و کانادا

این پست به نظرم کاملا بی‌ مورد هست،
    هرچی‌ میخواین دارو بیارین، میذارین توی بار و در مقصد تحویل میگیرین، کسی‌ کاریتون نداره، نگران نباشین. این تجربه همه مسافرت‌های خودم و دستامه.
    این مبحث فقط یه نگرانی بی‌ مورد در افراد ایجاد می‌کنه
    NOC: 3112
    File no: 20 AUG 2009
    Medical:20 MARCH 2013
    PR: 27 may 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

سلام
    قرص کلونازپام ( خواب آور) میشه برد؟

Junior Member ariansman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUMS

کسی‌ بهات کاری نداره، کلا هرچی‌ میخوای بیار، یعنی‌ با من که کسی‌ کاری نداشت، اصلا ندیدن توی چمدونو که حالا بخوان ببینن چی‌ دارم یا ندارم
    NOC: 3112
    File no: 20 AUG 2009
    Medical:20 MARCH 2013
    PR: 27 may 2013

دختر من دارویی مصرف میکنه که تو ایران هم توکمتر داروخانه ای پیدا میشه و مجوز معاونت غذا و دارو رو احتیاج داره و میخوام نسخه اش رو برای احتیاط بیارم. حالا سوالم اینه که نسخه باید ترجمه بشه یا تاییدیه جایی رو نیاز داره یا نه؟
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

ApplyAbroad Superstar

تاییدیه برای چی؟ می خواهید نسخه رو به پزشک نشون بدید اینجا؟ متن نسخه ها که معمولاً انگلیسیه
    ببینید من خودم یه چند تا دارو هست باید تا الی الابد مصرف کنم به اندازه ذخیره یک سال و خورده ای با خودم آوردم تازه کلکسیون داروهای سرماخوردگی و شربت سینه و ........ که همه ماها با خودمون می آریم هم بود (حجمشون اصلا کم نبود) کسی هم کاری نداشت. افسر فرودگاه پرسید دارو همراهت هست گفتم بله دیگه حرفی نزد. اگر می خواهید خیلی محکم کاری کنید از پزشک در ایران بخواهید چند خط در نسخه انگلیسی بنویسه ولی اینجا اصل بر اعتماد به حرف شماست.

Junior Member

دوستان آیا کسی اطلاعاتی درباره داروهای سنتی داره؟ من تحت درمان طب سنتی هستم. البته زیر نظر پزشک متخصص بصورت کاملا رسمی. فقط دارو هایی که از داروخانه درمانگاه طب سنتی میخرم مثل داروهای شیمیایی اطلاعات کامل از ترکیبات و ... و بسته بندی نداره.. مثلا کپسول های دست ساز که از چند گیاه درست شده... میتونم با خودم به اونجا ببرم؟ لازم به ذکر که اداره پست قبول نکرد که پستشون کنه...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_1219 نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی اطلاعاتی درباره داروهای سنتی داره؟ من تحت درمان طب سنتی هستم. البته زیر نظر پزشک متخصص بصورت کاملا رسمی. فقط دارو هایی که از داروخانه درمانگاه طب سنتی میخرم مثل داروهای شیمیایی اطلاعات کامل از ترکیبات و ... و بسته بندی نداره.. مثلا کپسول های دست ساز که از چند گیاه درست شده... میتونم با خودم به اونجا ببرم؟ لازم به ذکر که اداره پست قبول نکرد که پستشون کنه...
    هر دارویی که بیارید مساله ای نداره. محض احتیاط نسخه همراهتون باشه فقط. تا حالا نه شنیدم و نه دیدم که به دارو گیر بدن. اصولا گیری در کار نیست و فقط طبق قانونن شما موارد ممنوعه ای که در فرم اظهار نامه مشخصه رو نباید همراهتون باشه و اگه باشه باید توضیح بدید که اگه اونم منطقی باشه مساله ای نداره. مثل همراه داشتن دانه های گیاهی برای مصارف درمانی یا شخصی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    دختر من دارویی مصرف میکنه که تو ایران هم توکمتر داروخانه ای پیدا میشه و مجوز معاونت غذا و دارو رو احتیاج داره و میخوام نسخه اش رو برای احتیاط بیارم. حالا سوالم اینه که نسخه باید ترجمه بشه یا تاییدیه جایی رو نیاز داره یا نه؟
    خود نسخه که به هیچ دردی نمیخوره. مگه اینکه بخواهید همراه داروی مصرفیتون باشه. پست قبلی منو بخونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان من از محلول آلومینیوم کلراید 20% استفاده می کنم ، لازمه که برای دو سال این دارو رو داشته باشم ( حدودا 10-12 شیشه ) ، ضمنا 6-7 بسته قرص لووتیروکسین هم نیاز دارم ، حمل این مقدار دارو به کانادا مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrg نمایش پست ها
    دوستان من از محلول آلومینیوم کلراید 20% استفاده می کنم ، لازمه که برای دو سال این دارو رو داشته باشم ( حدودا 10-12 شیشه ) ، ضمنا 6-7 بسته قرص لووتیروکسین هم نیاز دارم ، حمل این مقدار دارو به کانادا مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    قرص مشکلی نداره.محلول را نمیدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)