صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 154

موضوع: پرستاری (Nursing)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرستاری (Nursing)

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    اروپا یک قاره هست و شامل تعدای کشور. هر کشور به زبان خودش بخصوص در رشته های درمانی میتونید کار کنید. اول کشور مقصد مشخص کنید. شما برای هر کشوری باید به زبان اون کشور مسلط باشید و مدرک شما ارزیابی میشود و بعد معادلسازی و بعد مراحل رجیستر. در ضمن شما نیم نگاهی به قوانین مهاجرتی کشور مقصد هم باید داشته باشید.
    به زبان انگلیسی در انگلستان به این لینک مراجعه کنید. کشورهای اسکاندیناوی و آلمان به زبان خودشون. سوئیس ورود به سختی امکانپذیر. اروپای شرقی ارزش نداره (زمان و هزینه) و من هم خیلی مطلع نیستم. اسپانیا به اسپانیایی. ایتالیا به ایتالیایی. پرتغال به پرتغالی. دانمارک به دانمارکی.
    بله باید در کشور مقصد امتحان بدید. همه کشورهای اروپایی نرس پرکتیشنر ندارند. چرا شما با گوگل غریبه هستید؟ موفق باشید.
    خیلی ممنونم. بله سعی میکنم بیشتر گوگل کنم حتما. سایتای فارسی چندان مفید نبوده. باید انگلیسی سرچ کرد.
    فقط اینکه باید اینجا بپرسم از شما و دوستان، با معدل ۱۶ شانس پذیرش کاری پرستاری هست؟ (ریز نمرات هم زیاد جالب نیست تو درسای مهم، بیشتر نمرات کاراموزی خوب بوده)
    البته مسلما نمره زبان و آزمون رجیستر هم دخیل اند. ولی معدل مهمه؟ یا اینکه بیشتر به نتیجه آزمون رجیستر توجه میشه؟

سلام دوستان. میدونید برای ارشد پرستاری در کشور ترکیه به زبان انگلیسی کدام دانشگاه ها را میتوان اپلای کرد؟

Junior Member

پیش فرض اپلای برای دوره دکترا

با سلام. من و خانمم هر دو مون کارشناسی ارشد پرستاری(داخلی-جراحی، روان پرستاری) هستیم.من هشت ماه از خدمتم مونده.و خانمم نزدیک 1/5 سال از طرحش.آیا میتونیم برای دوره دکترا از دانشگاه های خارجی اپلای بگیریم با فاند؟ خانمم سه تا مقاله ISI داره و هردومون IELTS داریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای دوره دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط hadins88 نمایش پست ها
    با سلام. من و خانمم هر دو مون کارشناسی ارشد پرستاری(داخلی-جراحی، روان پرستاری) هستیم.من هشت ماه از خدمتم مونده.و خانمم نزدیک 1/5 سال از طرحش.آیا میتونیم برای دوره دکترا از دانشگاه های خارجی اپلای بگیریم با فاند؟ خانمم سه تا مقاله ISI داره و هردومون IELTS داریم
    بله میتونید. اول کشور مد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد با دانشگاه ها مکاتبه کنید. پست های قبلی رو بخونید این موارد قبلا بحث شده

Junior Member

با سلام
    دوستان من ارشد پرستاری با گرایش داخلی جراحی هستم (معدل کارشناسی و ارشد بالای 17) 31 ساله هستم و 4 سال سابقه کار دارم. همسرم هم کارشناس پرستاری با معدل 17 میباشد. هر دو خیلی فشرده برای آیلتس میخونیم.
    بنظر شما من برای دکتری اقدام کنم بهتر یا همسرم برای کارشناسی ارشد؟ 150 تا 200 میلیون میتونم مهاجرت کنم؟(با شرایط بی ثبات دلار) با در نظر گرفتن این که در کشور های دیگه بدون RN نمیشه کار پیدا کرد. و دوره دکتری حداقل 4 سال، ارشد بهتر نیست(اون موقع منم میتونم حتی کارگری کنم تا زمانی که کار مناسب پیدا کنم).

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fotowati نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من ارشد پرستاری با گرایش داخلی جراحی هستم (معدل کارشناسی و ارشد بالای 17) 31 ساله هستم و 4 سال سابقه کار دارم. همسرم هم کارشناس پرستاری با معدل 17 میباشد. هر دو خیلی فشرده برای آیلتس میخونیم.
    بنظر شما من برای دکتری اقدام کنم بهتر یا همسرم برای کارشناسی ارشد؟ 150 تا 200 میلیون میتونم مهاجرت کنم؟(با شرایط بی ثبات دلار) با در نظر گرفتن این که در کشور های دیگه بدون RN نمیشه کار پیدا کرد. و دوره دکتری حداقل 4 سال، ارشد بهتر نیست(اون موقع منم میتونم حتی کارگری کنم تا زمانی که کار مناسب پیدا کنم).
    سلام
    اگر هدف مهاجرت هست فکر می کنم بخش اکسپرس انتری کانادا مطالعه کنید چون سابقه کار دارید و ارزش داره. اگر ادامه تحصیل هست باید رکوارمنت ها مدرسه های پرستاری بررسی کنید. به نظر من مهاجرت تحصیلی امریکا و اکسپرس انتری کانادا توام پیش ببرید. موفق باشید

Junior Member

سلام. من قصد دارم برای ارشد برم آلمان. رشتم ادبیات انگلیسی هست ولی دیپلم تجربی دارم. میخام اونجا به پرستاری تغییر رشته بدم و شنیدم که پرستاری توی آلمان ابتدا به صورت کارآموزی هست و من که ویزای دانشجویی دارم نمیتونم توی این دوره ها شرکت کنم. راهی به جر این هست؟؟ خیلی دوس دارم پرستاری بخونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش ارشد پرستاری در ترکیه

سلام من کارشناس پرستاری هستم
    معدلم ۱۵ هست
    مسلط به ترکی استانبولی و انگلیسی هستم
    میخواستم برای ارشد به ترکیه افدام کنم ولی نمیخوام آزمون ales بدم چطور میتونم به جز این آزمون پذیرش بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    اینرو جدی میگم
    فوق پرستاری تو ایران قبول شدن خیلی سخت و جدا بدتر از تافل و .. هستش

البته که پیشنهاد Amir عالیه اما اگه تو خودتون میبینید قبول بشید
    پرستاری ها سهمیه های خفنی دارند مثلا کسایی که طرحشون رو رفتند و یا هیات علمی های دانشگاه هستند (با مرتبه مربی) و ............
    اتفاقا خیلی هم اسونه با ۵ ۶ ماه وقت گذاشتن میشه قبول شد مثلا روانپرستاری

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط TheDreamer نمایش پست ها
    سلام. من قصد دارم برای ارشد برم آلمان. رشتم ادبیات انگلیسی هست ولی دیپلم تجربی دارم. میخام اونجا به پرستاری تغییر رشته بدم و شنیدم که پرستاری توی آلمان ابتدا به صورت کارآموزی هست و من که ویزای دانشجویی دارم نمیتونم توی این دوره ها شرکت کنم. راهی به جر این هست؟؟ خیلی دوس دارم پرستاری بخونم.
    پرستاری آلمان بی ارزش هست از نظر مالی و سختی کار هم زیاد هست وظایف شما زیاد هست مهاجر از اروپای شرقی برای گرفتن شغل پرستاری زیاد هست و همینطور پناهنده ها. شانس شما کم میشه... برای رشته های health admin اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)