صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 154

موضوع: پرستاری (Nursing)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرستاری (Nursing)

سلام. توی کل حرفه ی پرستاری چه کارشناسی چه ارشد کدوم بخش یا گرایش هست که کارش بیشتر پشت صحنه ای باشه و زیاد با خواسته های بیمار و همراهاش در تماس نباشه ؟! منظورم اینه که نیازمند برقراری ارتباط زیاد با بیمار و .. نباشه فقط طبق دستور پروسه ای روی بیمار انجام بشه. یه چیزی شبیه به بیهوشی. که کارش فقط خوابوندن بیمار و مراقبت از اونه و با خواسته های بیمار زیاد در تماس نیست. میخواستم بیهوشی برم ولی مدرکش ارزشی نداره حالا میخوام پرستاری بخونم اما محل کارم چنین بخش هایی باشه.

Junior Member

سلام براي گرفتن ويزاي كار توي كانادا كردوم رسته بهتره؟ پرستاري،پروتزهاي دنداني؟ كسي از شرايط كاري اطلاعي داره لطفا منو راهنمايي كنيد

Junior Member

کارشناسی پرستاری از دانشگاه مشهد با معدل17/50 هستم زبان رو شروع میکنم. برای کار کدوم کشورهای اروپایی رو پیشنهاد میکنین؟ در ضمن من شنیدم ایتالیا برای تحصیل در رشته پزشکی برای کسانی که کارشناسی پیراپزشکی دارند رایگانه آیا صحت داره؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Kheirabad نمایش پست ها
    کارشناسی پرستاری از دانشگاه مشهد با معدل17/50 هستم زبان رو شروع میکنم. برای کار کدوم کشورهای اروپایی رو پیشنهاد میکنین؟ در ضمن من شنیدم ایتالیا برای تحصیل در رشته پزشکی برای کسانی که کارشناسی پیراپزشکی دارند رایگانه آیا صحت داره؟ ممنون
    سلام
    برای سوال اول پیشنهادی ندارم. چه زبانی رو شروع می کنید؟ در اروپا اول کشور رو انتخاب کنید و بعد زبان چون اگر انگلیسی مدنظرتون هست باید فقط به انگلستان و ایرلند و اسکاتلند فکر کنید.
    فکر می کنم شنیده ها قابل اعتماد نیستند. پزشکی فقط در ایران رایگان هست (البته به جز دانشگاه آزاد و واحدهای بین الملل). موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    برای سوال اول پیشنهادی ندارم. چه زبانی رو شروع می کنید؟ در اروپا اول کشور رو انتخاب کنید و بعد زبان چون اگر انگلیسی مدنظرتون هست باید فقط به انگلستان و ایرلند و اسکاتلند فکر کنید.
    فکر می کنم شنیده ها قابل اعتماد نیستند. پزشکی فقط در ایران رایگان هست (البته به جز دانشگاه آزاد و واحدهای بین الملل). موفق باشید
    در بیشتر کشور ها تحصیل پزشکی به زبان رسمی اون کشور رایگان هست و برعکس ایران تعهدخدمتی ندارند.
    منتهی شرایط ورود برای خارجی ها در گروه علوم پزشکی سخت است.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    در بیشتر کشور ها تحصیل پزشکی به زبان رسمی اون کشور رایگان هست و برعکس ایران تعهدخدمتی ندارند.
    منتهی شرایط ورود برای خارجی ها در گروه علوم پزشکی سخت است.
    سلام
    یعنی تحصیل پزشکی به انگلیسی در امریکا یا کانادا یا انگلستان رایگان هست برای دانشجوی اینترنشنال؟ یا اگر لیسانس در رشته های پیراپزشکی داشته باشند بدون شهریه وارد می شوند؟ و سایر کشورها به همین صورت؟ مثلا سوئیس یا اسپانیا یا هلند یا چه کشوری؟ همه کشورها به هر حال یک شهریه کم یا زیاد دارند. رایگان نیست. اگر غیر از این هست لطفا لینک معتبر دانشگاه معتبر رو به اشتراک بگذارید تا دوستان استفاده کنند. تعهد رو با وثیقه می تونید حل کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی تحصیل پزشکی به انگلیسی در امریکا یا کانادا یا انگلستان رایگان هست برای دانشجوی اینترنشنال؟ یا اگر لیسانس در رشته های پیراپزشکی داشته باشند بدون شهریه وارد می شوند؟ و سایر کشورها به همین صورت؟ مثلا سوئیس یا اسپانیا یا هلند یا چه کشوری؟ همه کشورها به هر حال یک شهریه کم یا زیاد دارند. رایگان نیست. اگر غیر از این هست لطفا لینک معتبر دانشگاه معتبر رو به اشتراک بگذارید تا دوستان استفاده کنند. تعهد رو با وثیقه می تونید حل کنید.
    موفق باشید
    این کشورها رو دقیق نمیدونم ولی آلمان،جمهوری چک،چین،ایتالیا،فرانسه،اتر یش،سوئد رایگان هست به زبان کشورشان...ورودیشون اکثرا برای خارجی ها داستان داره جز ایتالیا که امتحان imat زیاد سخت نیست،آلمان و اتریش هم با پیراپزشکی میشه رفت و تغییر رشته داد،البته معدل و سطح زبان آلمانیتون عالی باید باشه.
    تعهد میشه با وثیقه ولی طرح رو حتما باید رفت

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    این کشورها رو دقیق نمیدونم ولی آلمان،جمهوری چک،چین،ایتالیا،فرانسه،اتر یش،سوئد رایگان هست به زبان کشورشان...ورودیشون اکثرا برای خارجی ها داستان داره جز ایتالیا که امتحان imat زیاد سخت نیست،آلمان و اتریش هم با پیراپزشکی میشه رفت و تغییر رشته داد،البته معدل و سطح زبان آلمانیتون عالی باید باشه.
    تعهد میشه با وثیقه ولی طرح رو حتما باید رفت
    بسیار خوب. بدون لینک صحبت های شما فقط نوشته ای بر آب هست. ولی بیاید بگیم همین طور هست که شما می فرمایید. دو مشکل وجود داره یک: اینترنشنال بودن دو: زبان غیر از انگلیسی.
    خب همون داستان ورود برای خارجی ها مهم هست. آلمان: سطح زبان آلمانی عالی یعنی C1؟ چقدر زمان لازم هست تا فرد به این سطح برسه؟ تقریبا در بهترین حالت یک سال ونیم. معدل هم که باید بالا باشه کالج هم که باید بگذرونه. ایالت بادن که پولی شده و وست فالن برای غیراتحادیه. فکر کنم اتریش هم پولی شده.
    تعهد اموزش رایگان رو پرداخت می کنید. طرح با وثیقه. اگر بخواید در ایران کار کنید بله باید طرح رو بگذرونید. بیشتر از این بحث کنیم تاپیک از مسیر منحرف میشه پس لطفا فقط با فکت و لینک صحبت کنید در تاپیک مرتبط.
    موفق باشید

کارشناس پرستاری هستم و دارم طرحمو میگذرونم میخواستم برای اقامت کانادا اقدام کنم ولی نمیدونم از کجا شرو کنم و چه کارایی رو اول انجام بدم و واقعا گیج شدم. خواهش میکنم راهنمایی کنید و اینکه RN ثبت نام کنم یا نه؟ و کی ثبت نام کنم

Junior Member

سلام. بهترین کشوری که میشه بدون آزمون پرستاری خوند به نظرتون کجاست که دانشگاهش برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا اعتبار داشته باشه؟؟ یا حداقل با فراگیری زبان اون کشور بشه اقامت گرفت؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)