صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 154

موضوع: پرستاری (Nursing)

Junior Member

پیش فرض پرستاری (Nursing)

لیسانس پرستاری دانشگاه شیهد بهشتی با معدل 13.20 است زبانم زیاد عالی نیست ازشما راهنمایی می خواستم که می تونم برای امریکا یا کانادا یا جای دیگه پذیرش بگیرم .

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش با لیسانس پرستاری و معدل پایین

سلام.
    1. اول اینکه عنوان topic رو درست کردم.
    2.چون تازه وارد هستید پیشنهاد می کنم قوانین و مقرارت forum رو بخونید تا برای استفاده از اطلاعات forum راحتتر باشید.
    3. برای چه رشته ای می خواید apply کنید؟ پرستاری یا رشته دیگه؟
    4. مشکل زبان رو می تونید با کار و تمرین حل کنید. ضمن اینکه بسته به اینکه می خواید چه رشته ای بخونید وضع معدلتون بررسی می شه و بسته به دانشگاهی داره که می خواید برای اونجا apply کنید.

به نظر من شما شانس کمی در ویزای دانشجویی داری و بهتر ه روی ویزای کار در استرالیا و یا کانادا فوکوس کنید
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sali
    لیسانس پرستاری دانشگاه شیهد بهشتی با معدل 13.20 است زبانم زیاد عالی نیست ازشما راهنمایی می خواستم که می تونم برای امریکا یا کانادا یا جای دیگه پذیرش بگیرم .
    اگه من بودم فعلا به معدلم فکر نمیکردم چون چیزی هست که دیگه تمام شده رفته
    اما میچسبیدم به زبانم و جی ار یی
    قوتی شما معدلت پایینه و میگی زبانم هم خوب نیست خیلی ها شاید جواب خوبی بت ندند و شاید چون ناراحت نشی اصلا جوابی هم بهت ندند-
    اما اگه بگی معدلم اینه فلان مقاله رو دارم و نمره زبانم هم اینه- حداقل خیلی ها خیلی بد بهت بگند میگند شانست رو امتحان کن ولی حالا................
    پرستاری in-demand های امریکا هستش و اگه من بودم رووش فکر میکردم

یکی از اقوام نزدیک ما با لیسانس پرستاری هرجا انگلیس اپلای کرد بهش پذیرش دادند- البته باورتون نمیشه که اصلا تافل و ایلس نداشت-ولی شاگرد اول بود

من جای شما بودم، فوق رو ایران میخوندم یه معدل خیلی خوب میاوردم توو این فاصله هم واسه toefl و gre میخوندم بعد واسه phd اپلای میکردم.

Senior Member

تا اونجا که من تجربه کردم خیلی جاهای اروپا زیاد روی معدل و ........ حساس نیستند. یک CV خوب و یه نمره زبان خوب جبران می کنه. همیشه یه راهی هست....

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656
    من جای شما بودم، فوق رو ایران میخوندم یه معدل خیلی خوب میاوردم توو این فاصله هم واسه toefl و gre میخوندم بعد واسه phd اپلای میکردم.
    این بهترین کار برای بچه های لیسانسه که معدلشون پایین ه ! ... خودم هم همین راه رو رفتم و راضی هم هستم ! ..

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

اینرو جدی میگم
    فوق پرستاری تو ایران قبول شدن خیلی سخت و جدا بدتر از تافل و .. هستش

البته که پیشنهاد Amir عالیه اما اگه تو خودتون میبینید قبول بشید
    پرستاری ها سهمیه های خفنی دارند مثلا کسایی که طرحشون رو رفتند و یا هیات علمی های دانشگاه هستند (با مرتبه مربی) و ............

Banned

پیش فرض شروع یک آشنایی و طرح مسائل مربوط به پرستاری و مهاجرت

سلام به همه
    خیلی خوشحال می شم اگه در مورد استرالیا و رشته پرستاری اطلاعاتتون رو بگذارید
    من حدود یکساله که درگیر اخذ تصمیماتی در این زمینه هستم
    ابتدا برای مهاجرت از طریق تخصص بعد متوجه شدیم که موانع بسیار سختی رودرروی این رشته وجود داره (هرچند پس از گذشتن از اونها خیلی خیلی اوضاع خوبی پیش رو خواهیم داشت ) آیلتس آکادمیک 7 ، گذراندن یکسری دوره های تخصصی نرسینگ و ... . با اینکه من و همسرم استرالیا رو به کانادا ترجیح میدیم ولی داشتیم به این نتیجه میرسیدیم برای کانادا اقدام کنیم که یک حالت دیگه به ذهنمون خطور کرد و اون این بود که برای ویزای تحصیلی اقدام کنیم و پس از گرفتن فوق لیسانس (که البته می شود در حین تحصیل از 20 ساعت کار دانشجویی در هفته نیز برخوردار بود) ، برای اقامت از همون جا اقدام کنیم ، در ابتدا از فکرمون خوشحال بودیم ولی وقتی هزینه های سرسام آور تحصیل رو فهمیدیم که از چه قراره براب بار چندم داشتیم از یک ایده صرف نظر می کردیم که باز یه راه جدید به ذهنمون رسید و اون این بود که برای گرفتن فوق لیسانس در ایران اقدام کنیم که البته باید با جدیت تمام و نمرات تاپ به پایان برسه (حالا ورودش بماند) تا بتونیم برای دوره دکترا از بورسیه استفاده کنیم چرا که دانشگاههای استرالیا بورس های مختلف و زیادی رو داره که برای دوره های فوق لیسانس به بالا می تونه شانس بیشتری برای آدم ایجاد کنه . توی اسن زمان هم میشه چسبید به زبان و اونو تا جایی که می شه تقویت کرد چون اگه الآن بخواهیم امتحان بدیم شاید با یک کم بالا پایین بشه 6 رو گرفت ، ولی وقتی میشه بعد از 2 سال زبان خوندن شانس خودمون رو با اطمینان بیشتری امتحان کرد .... خوب
    اینها رو نوشتم تا شاید نوشته ها و همکاریها بین تموم کسایی که به نوعی درگیر این رشته هستن و می خوان مهاجرت کنن ، ایجاد بشه و بتونیم از نظرات همدیگه مطلع بشیم
    درضمن اگه کسی از دوستان نظر خواستی یا پیشنهادی برای ما داشت خوشحال می شم ، ما رو راهنمایی بفرمائید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری دانشگاه آزاد ارک

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از مامایی و پرستاری به سایر رشته های علوم پزشکی

سلام من لیسان پرستاری هستم معدل 17.17 دوست دارم در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم خارج از کشور ولی نمی دونم امکانش هست و یا بعضی از واحداهای درسیمو قبول می کنند یا باید از اول شروع کنم .ممنون می شم کمکم کنید

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)