صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 154

موضوع: پرستاری (Nursing)

پیش فرض پرستاری

سلام ، تعجب می کنم که کسی در مورد رشته پرستاری چیزی ننوشته، من کارشناس ارشد پرستاری هستم و برای دکتری می خوام اپلای کنم اگر اطلاعاتی در مورد دکتری پرستاری دارید ممنون می شم در اختیارم بذارید. مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرستاری

نقل قول نوشته اصلی توسط FaribaNurse نمایش پست ها
    سلام ، تعجب می کنم که کسی در مورد رشته پرستاری چیزی ننوشته، من کارشناس ارشد پرستاری هستم و برای دکتری می خوام اپلای کنم اگر اطلاعاتی در مورد دکتری پرستاری دارید ممنون می شم در اختیارم بذارید. مرسی
    روال پذیرش در این رشته هم کماکان مشابه رشته های دیگه هست. میتونید به این لینک مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D8%B1%D8%B4

برای مثال این رشته در 13 دانشگاه کانادا وجود داره که تو لینک زیر لیست شده:
    http://oraweb.aucc.ca/pls/dcu/dcu_e2...5676&SORT_BY=1

شرایط پذیرش یکی از این دانشگاهها (آلبرتا) برای رشته دکتری پرستاری اینجا هست:
    http://www.nursing.ualberta.ca/Gradu...Admission.aspx

Junior Member elaheh1973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-SUT

پیش فرض پاسخ : پرستاری (Nursing)

سلام دوستان یه سئوال . آیا یه پزشک عمومی می تونه تو رشته فوق لیسانس پرستاری با فیزیوتراپی تو یه دانشگاه نسبتا خوب امریکایی پذیرش بگیره؟ در مورد فاند چطور؟
    ویرایش توسط erfan1985 : July 19th, 2013 در ساعت 06:04 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh1973 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سئوال . آیا یه پزشک عمومی می تونه تو رشته فوق لیسانس پرستاری با فیزیوتراپی تو یه دانشگاه نسبتا خوب امریکایی پذیرش بگیره؟ در مورد فاند چطور؟
    بله قانونا میشه. موردی نیست. بستگی به رزومه شما و شرایط رقابت و نوع دانشگاه داره.
    در مورد فاند هم به نوع رشته نگاه کنید. اگر research based باشه احتمالا فاند هم داره. اگر کورس بیس باشه احتمالش کمه.

Junior Member

درود به دوستان
    من کارشناسی بیهوشی از دانشگاه بهشتی دارم با رزومه عالی از نظر معدل مقاله و بنیاد نخبگان .واسه دانشکاهای امریکا و کانادا apply کردم واسه phd اما همه جواب منفی دادن چون باید R.N باشید تاتو امریکا بتونید واسه ادامه اقدام کنید.راهی رو بلدید که من بتونم به هدفم برسم؟دانشگا هی رو می شناسیدکه بتونم پذیرش بگیرم ؟
    دمتون گرم

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

کسی اطلاعات خاصی راجع به DNP) doctor of nursing practice) داره؟
    کدوم کشورها این مقطع تحصیلی رو ارائه می دن؟
    آیا شرایط خاصی برای قبولی می خواد؟
    گرفتن پذیرش واسه DNP با PHD فرق داره؟
    و......
    با سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من در حال خواندن کارشناسی ارشد پرستاری هستم و برای دکتری پرستاری قصد دارم برای آمریکا آپلای کنم.البته رزومه عالی مانند شما ندارم.توی همه Requirement برای پذیرش پرستاری نوشته RN که بعضی ها توی ایالت خودشون باید RN داشته باشید و بعضی ها هم مدرک RN به طور کلی قابل قبول است.با توجه به اینکه شما بایدCGFNS رو هم بدید چون معادل سازی مدرک شما با توجه به معیارهای اونهاست.به دانشگاهها ایمیل بزنید که ایا بدون RN نیز می توانید شرکت کنید یا نه.اگر که این کار را انجام دادیم و نتیجه نگرفتید باید RN بدید چون طبق بررسی هایی که خودم انجام دادم هیچ دانشگاهی توی آمریکا نیست که RN نیاز نداشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gheisar نمایش پست ها
    درود به دوستان
    من کارشناسی بیهوشی از دانشگاه بهشتی دارم با رزومه عالی از نظر معدل مقاله و بنیاد نخبگان .واسه دانشکاهای امریکا و کانادا apply کردم واسه phd اما همه جواب منفی دادن چون باید R.N باشید تاتو امریکا بتونید واسه ادامه اقدام کنید.راهی رو بلدید که من بتونم به هدفم برسم؟دانشگا هی رو می شناسیدکه بتونم پذیرش بگیرم ؟
    دمتون گرم
    سلام
    من در حال خواندن کارشناسی ارشد پرستاری هستم و برای دکتری پرستاری قصد دارم برای آمریکا آپلای کنم.البته رزومه عالی مانند شما ندارم.توی همه Requirement برای پذیرش پرستاری نوشته RN که بعضی ها توی ایالت خودشون باید RN داشته باشید و بعضی ها هم مدرک RN به طور کلی قابل قبول است.با توجه به اینکه شما بایدCGFNS رو هم بدید چون معادل سازی مدرک شما با توجه به معیارهای اونهاست.به دانشگاهها ایمیل بزنید که ایا بدون RN نیز می توانید شرکت کنید یا نه.اگر که این کار را انجام دادیم و نتیجه نگرفتید باید RN بدید چون طبق بررسی هایی که خودم انجام دادم هیچ دانشگاهی توی آمریکا نیست که RN نیاز نداشته باشه.در ضمن شما باید GRE هم امتحان بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FaribaNurse نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

کسی اطلاعات خاصی راجع به DNP) doctor of nursing practice) داره؟
    کدوم کشورها این مقطع تحصیلی رو ارائه می دن؟
    آیا شرایط خاصی برای قبولی می خواد؟
    گرفتن پذیرش واسه DNP با PHD فرق داره؟
    و......
    با سپاس فراوان

با سلام
    متأسفانه در این فروم هیچ اطلاعات کاملی نسبت به پذیرش پرستاری و تحصیل در مقاطع مختلف وجود ندارد.و امیدوارم که اعضا بیشتر روی این کار کنند.

در پاسخ به سوال شما مورد زیر را که برگرفته از سایت دانشگاه جان هاپکینز است مطالعه فرمایید:

DNP vs. PhD Comparison

Comparison DNP PhD
    Objectives Prepares nurses at the highest level of nursing practice who will lead in applying and translating research into practice Prepares nurses at the highest level of nursing science to conduct research that advances the empirical and theoretical foundations of nursing and healthcare globally
    Competencies and Content Knowledge and skills in applying and translating research into practice; leads dissemination and integration of new knowledge in healthcare organizations Knowledge and skills in theoretical, methodological, and analytic approaches to the discovery and application of knowledge in nursing and healthcare
    Program Outcome Practice leaders such as an advanced practice nurse caring for individuals or other practice leadership positions in nursing such as healthcare administration Nurse scientists prepared for a career in research in academia or other research-intensive environments focused on the design and testing of interventions to advance nursing and healthcare
    Hopkins Program Hallmarks An intense practice immersion experience with expert clinical faculty An intense mentored research experience with a faculty investigator with an established funded program of research
    Final Project A practice application-oriented DNP capstone project Completion and defense of an original research project

Wink پاسخ : پرستاری (Nursing)

نقل قول نوشته اصلی توسط masooumeh نمایش پست ها
    با سلام و احترام فراوان..
    در خصوص پذیرش پرستار در مقطع مسترینگ برای امریکا , اگر که اطلاعاتی در اختیار من بگذارید ممنون میشم.
    چون متاسفانه اطلاعاتی در مورد رشته ی پرستاری داده نشده و جزو رشته ها نیست.
    ایا وجود داره همچین چیزی یا خیر؟
    با سپاس
    والا منم میخوام از طریق فوق لیسانس اقدام کنم.ولی اکثر دانشگاهها CGFNS و ielts خوب میخوان.برای یکی از دوستانم اقای دلاوری اقدام کرد و موفق هم شد البته چون نمره ieltsخوبی نداشت دانشگاه به صورت شرایطی بهش پذیرش داد.یکی از دوستانم هم از طریق یه شرکت پذیرش گرفت.
    منم خیلی امیدوارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)