صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 154

موضوع: پرستاری (Nursing)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرستاری (Nursing)

سلام
    من لیسانس میکروبیولوژی هستم. الانم مجددا" دانشجوی پرستاری در مقطع لیسانس هستم.
    میخواستم ببینم آینده کدوم یکی بهتره، که پرستاری رو ادامه بدم یا با مدرک میکروبم اپلای کنم؟

کسی در مورد دانشگاه های بین المللی مالزی و هند اطلاعی داره؟
    شرایط کار و در امد و زندگی اونجا چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از مامایی و پرستاری به سایر رشته های علوم پزشکی

سلام من هم اتاق عمل خوندم و خیلی دوس دارم که تو یه دانشگاه خوب پزشکی بخونم اما نمیدونم کجاها شانسم بیشتره لطفا راهنماییم کنید خیلی درگیرش هستم. اگر هم کسی رشته ی ارشد مناسبی مد نظرش هست ممنون میشم از اطلاع رسانیتون.

Junior Member

سلام دوستانمن هم پزشک عمومی هستم و هم لیسانس پرستاری دارم ولس به دلیل شرایط مالی نیاز دارم که به عنوان نیروی کار پرستاری در کانادا اقدام کنم آیا با وجود مدرک پزشکی باز هم باید امتحان آر ان پرستاری رو بدم یا نیازس نیست و با توجه به مدرک پزشکی به عنوان پرستار قبولم میکنن و میتونم سریعنر برم سر کار ؟
    مدرک پزشکیم رو هم با معدل ۱۷ از دانشگاه تهران گرفتم
    ممنون میشم جواب دقیقی بهم بدید .مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin555 نمایش پست ها
    سلام دوستانمن هم پزشک عمومی هستم و هم لیسانس پرستاری دارم ولس به دلیل شرایط مالی نیاز دارم که به عنوان نیروی کار پرستاری در کانادا اقدام کنم آیا با وجود مدرک پزشکی باز هم باید امتحان آر ان پرستاری رو بدم یا نیازس نیست و با توجه به مدرک پزشکی به عنوان پرستار قبولم میکنن و میتونم سریعنر برم سر کار ؟
    مدرک پزشکیم رو هم با معدل ۱۷ از دانشگاه تهران گرفتم
    ممنون میشم جواب دقیقی بهم بدید .مرسی
    سلام
    مدرک پزشکی شما رو قبول نمی کنند.باید با مدرک پرستاری برای RN اقدام کنید.و مدرک پزشکی شما هیچ تأثیری در پیدا کردن کار سریع برای شما به عنوان پرستار ندارد.

Junior Member

سلام
    کسی که R.N داشته باشه چقدر طول میکشه تا بتونه بره؟

Junior Member

ســلام

من دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه آزاد فیروزآباد-شیراز هستم و از آینده ی این رشته در کشور ترس همراه با تب و لرز دارم . بعد از پایان دوره ی کارشناسی و طرحم قصد تحصیل در خارج از کشور و تغییر رشته در پزشکی و ادامه تحصیل در آن را دارم . آیا امکانش هست که یک پرستار دانشگاه آزاد بعد از فارغ التحصیلی و پایان طرح به خارج از کشور بره (حالا هر کشوری که باشه) و در آنجا از پرستاری به پزشکی پذیرش بگیره ؟؟؟؟؟؟ و چه کشور هایی مستقیم یا غیر مستقیم از پرستاری به پزشکی پذبرش می کنن ؟؟؟

زبانم : مکالمه - مکاتبه و... در حد حرفه ای هستم ( مترجم زبان انگلیسی هم هستم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nursing نمایش پست ها
    ســلام

من دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه آزاد فیروزآباد-شیراز هستم و از آینده ی این رشته در کشور ترس همراه با تب و لرز دارم . بعد از پایان دوره ی کارشناسی و طرحم قصد تحصیل در خارج از کشور و تغییر رشته در پزشکی و ادامه تحصیل در آن را دارم . آیا امکانش هست که یک پرستار دانشگاه آزاد بعد از فارغ التحصیلی و پایان طرح به خارج از کشور بره (حالا هر کشوری که باشه) و در آنجا از پرستاری به پزشکی پذیرش بگیره ؟؟؟؟؟؟ و چه کشور هایی مستقیم یا غیر مستقیم از پرستاری به پزشکی پذبرش می کنن ؟؟؟

زبانم : مکالمه - مکاتبه و... در حد حرفه ای هستم ( مترجم زبان انگلیسی هم هستم)
    دوست عزيز من أونجه به ذهنم ميرسه رو ميكم،باز شما فكرا تو بكن
    به نظر من هر جه تو زودتر ازاون مملكت بيرون بياي بهتره،جون اونجا كه قانون ثابتي نداره،همونطور كه الان بجه ها بايد حدود ٣٠ميليون بدن تا مداركشون رو ازدانشكاه دولتي بكيرن
    يهو تا اون موقع كه تو فارغ التحصيل و طرح رفتي شرايط ازاين بدترشه،جه شرايط كشورهاي ديكه و جه شرايط خروج ازايران
    ٣تا حالتي كه من هميشه تو ذهنم
    ١-شما زبانت عاليه،منابع امتحان IMAT رو از سفارت ايتاليا تو تهران بكير يا تو تابيك ايتاليا از بجه ها ببرس و بخون و امتحان شو بده،همونطور كه بقيه قبول شدن شما هم ايشالا با تلاش ميشي،واسه ٥ترم هم بهت كمك هزينه ميدن كه تو تابيك ايتاليا در موردي بحث شده،ولي عملا ليسانس شما بي فايده هست،جون تطبيق زيادي صورت نميكيره،مكر جند واحد،كه به تلف كردن عمرت نميرزه
    ٢-المان،كه باز ليسانس شما بي فايده هست،جون واسه المان بايد معدل ليسانس شما بالاي ١٩ باشه تا بزشكي بذيرش بكيري و عملا مشكل ،در غير اينصورت بايد ادعا كني ليسانس نداري،تا بتوني بري كالج و بعد معدل كالج و بيش شما بالاي ١٩ بشه،تا بذيرش بزشكي بهتون ببدن
    دوست من جون كفته بود ليسانس داره و معدل ليسانسش ١٧ بود انقدر اذيت شد كه اخر ميكفت من غلط كردم ايران ليسانس كرفتم
    ٣-يا كرين كارت شركت ميكني و شانس ميكه و ميبرن و ميري امريكا ازوام استفاده ميكني و درستو ميخوني كه ليسانس برستاري از امريكا يه سري واحدها رو شايد تطبيق بدن،ولي خيلي كم،يعني عملا بي فايده هست،ولي رو اين راه اصلا حساب نكن
    بس عملا ليسانس شما واسه تحصيل بزشكي خارج از كشور بي فايده هست و اينكه ازالان دنبال انصراف باشين و به فكر تحصيل تو ايتاليا و قبولي تو امتحاناش باشين به خودتون بر مميكرده
    جون امكان داره ايتاليا يا كشور ديكه هميشه اين امتحان يا اين شرايط رو آرائه نندن
    من وقتي ميخواستم بيام المان،همه ميكفتن صبر كن مدرك زبانتو كه ايران كرفتي ،برو،من كفتم يه دف تا اون موقع نتونم راحت مداركمو ازاد كنم يا دانشكاه المان تا اون موقع شرايط بذيرش همينجوري ثابت ننمونه ،همونطور هم شد من با ١ميليون ليسانسمو ازدانشكاه دولتي كرفتم،البته من ورودي قبلاز٨٦ بودم،اما الان وردي هاي بعد از٨٦بايد ٢٥ ميليون بدن تا اينا بهشون ليسانسشونو بدن
    به نظر من تو تابيك ايتاليا جست جو كن،هم واسه اين امتحان ،هم واسه منابع ،هم واسه شرايط بورس و كمك هزينه
    موفق باشيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از مامایی و پرستاری به سایر رشته های علوم پزشکی

با سلام من لیسانس پرستاری هستم و برای بلو کارت میخام اقدام کنم برای اینکه مدرکمو اتحادیه اروپا قبول داشته باشه چه امتحانی باید بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nursing

سلام دوستان من هم کارشناس پرستاری دارم، خیلی وقته تو ذهنمه واسه ادامه تحصیل تو مقطع ارشد یا اشتغال برم خارج کشور، بهترین گزینه های کار هم کانادا و استرالیاست چون حقوقشون عالیه ولی متاسفانه اونا پرستاری رو خیلی جدی گرفتن و قوانین سفت و سختی دارن مثلا باید حتما RN داشته باشی و زبان ایلتس بالای 7 و سابقه کاریه خوب که فکر کنم کمتر کسی این شرایط رو داشته باشه، یکی از مشکلترینشون همین امتحان RN هست که من اصلا نمیدونم کجا باید این امتحانو بدی و شرایطش چجوریه!!! برای ادامه تحصیل هم دنبال دانشگاه های رایگان هم گشتم چیزی پیدا نکردم، دیگه نمیدونم چیکار کنم، دوستان خواهشاً بیاین با هم یه راهی پیدا کنیم بریم. پرستاری حرفه بسیار پردرآمدی تو خارج کشور واسه همینه من بیخیال نمیشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)