صفحه 1 از 294 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

کاربران گرامی،

لطفن قبل از مطرح کردن سوالات خود، صفحات نخست [آرشیو 2] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) و

[آرشیو 1] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش
    را بخوانید و در صورتی که جواب سوالات خود را نیافتید و تنها در صورتی که سوالتان مرتبط با اخذ

پذیرش از دانشگاه های اتریش می باشد، آن را در تاپیک حاضر مطرح نمایید.

با تشکر
    مدیریت انجمن اتریش
    ویرایش توسط artemis_743 : April 6th, 2013 در ساعت 12:44 PM

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

دروود بر شما دوستان عزیز

این تاپیک شاید یکی از مهمترین تاپیکهای انجمن اتریش باشه چون شروع کار شما با این تاپیک خواهد بود و با اطلاعات این تاپیک میتونید کار اپلای کردن رو شروع کنید

دقت کنید کلیه مطالب درج شده در این پست حاصل تجربه چند ساله کاربران این انجمن هست و مواردی هست که قطعا افراد به واسطه اون تونستن کارهای پذیرش رو انجام بدن ، پس همه مصالب رو با دقت بخونین و در پایان اگر سوالی برای شما باقی موند در همین تاپیک مطرح کنید
    قبل از هر چیز بهتون پیشنهاد میکنم قسمت ویکی سایت رو مطالعه کنید : http://www.applyabroad.org/wiki/inde...B1.DB.8C.D8.B4

در ابتدا مدارک لازم جهت درخواست پذیرش از دانشگاههای اتریش در مقاطع مختلف :

مقطع کارشناسی :
    فرم اپلیکشن که قابل دانلود از سایت دانشگاه مورد نظر میباشد
    مدارک دبیرستان و ریزنمرات (اعم از دیپلم و پیش دانشگاهی)
    مدرکی دال بر قبولی و اجازه تحصیل در رشته مورد تقاضا (این مدرک میتواند گواهی قبولی کنکور که قابل دریافت از سازمان سنجش می باشد و یا گواهی اشتغال به تحصیل در همان مقطع و همان رشته مورد نظر و یا مدرک پایان دوره آن رشته و مقطع باشد)

مقطع کارشناسی ارشد :
    ارائه دانشنامه و ریزنمرات مقطع کارشناسی رشته مورد تقاضا
    ارائه مدرکی دال بر قبولی، اشتغال به تحصیل و یا اتمام مقطع کارشناسی ارشد رشته مورد تقاضا.لازم به ذکر است که به تازگی متقاضیان با ارائه نامه ای تحت عنوان "عدم ممانعت تحصیلی" که از وزارت علوم و یا در مورد برخی دانشگاه های از جمله دانشگاه آزاد از خود دانشگاه قابل دریافت است اقدام به تقاضای پذیرش کرده و گفتنی است که تا کنون متقاضیان بسیاری موفق به دریافت پذیرش تنها با ارائه این نامه شده اند

مقطع دکتری:
    بر اساس تجربیات متقاضیان پیشین که موفق به دریافت پذیرش شده اند اغلب در این مقطع نیازی به ارائه گواهی قبولی و ... در همین مقطع نبوده است.توصیه می کنیم مدارک مورد نیاز را از سایت دانشگاه مورد نظر خود بررسی کنید.در این مقطع رزومه کاری مرتبط با رشته مورد تقاضا نقش مهمی ایفا می کند.چنانچه تمایل به دریافت کم هزینه تحصیلی دارید بهتر است با اساتید رشته مورد نظر خود مکاتبه کنید و یا امکانات موجود در هر دانشگاه را از نظر دریافت فاند بررسی کنید.

مرحله بعد پیدا کردن دانشگاه یا دانشگاههای مورد نظر شما برای ادامه تحصیل در اتریش است که میتونید از لینک روبرو این کار رو انجام بدید :http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ies_in_Austria

بعد از انجام مراحل بالا و جمع آوری مدارک لازم ، همه این مدارک رو به آدرس دانشگاه ارسال میکنید و منتظر جواب میمونید ( به همین راحتی )

نکته : بازم میگم برای انجام پذیرش احتیاجی نیست هزینه های سنگینی به شرکتها و موسسات پرداخت کنید و همچین برای گرفتن پذیرش هیچ نیازی به وکیل یا شخصی در اتریش نیست پس خودتون با مطالعه همین تاپیک و استفاه از تجربیات کاربران قدیمی میتونید این کار رو انجام بدید

نکته : برای اپلای کردن مهمتریم مدرک داشتن گواهی اشتغال به تحصیل در همون مقطعی هست که قصد دارید ادامه تحصیل بدین ( به عنوان مثال برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد باید در حال حاظر دانشجوی دوره ارشد همون رشته در ایران باشید ) یا کارنامه قبولی همون رشته در سال جاری
    در صورت نداشتم هیچ کدام از 2 مورد بالا باید گواهی عدم ممانعت تحصیلی رو بگیرین که نشون میده شما دوره قبلی رو با موفقیت تموم کردید و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارین

نکته : برای شروع کارها و جمع آوری مدارک باید به ددلاین دانشگاه (آخرین فرصت ارسال مدارک ) توجه کنید که معمولا اوایل سپتامبر ( برای ترم زمستان ) و اوایل فوریه برای ترم تابستان ) هست
    نکته : (برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز ، ددلاین فرستادن مدارک و درخواست پذیرش و شروع ترم موارد مذکور را در سایت دانشگاه جستجو کنید)
    نکته : مدارک مذکور جهت ارائه به دانشگاه باید ترجمه شده و تمامی مراحل تائید دادگستری و امورد خارجه و سفارت را طی کند.

نکته : معمولا باید بین 1 تا 2 ماه منتظر جواب پذیرش باشین که از طریق پست توسط دانشگاه به آدرس شما ارسال خواهد شد
    نکته : آدرس پستی خود را کامل و درست در فرم اپلیکیشن بنویسید تا برای ارسال مدرک توسط دانشگاه اترشی به مشکل بر نخورید ( چون مدراک با پست عادی برای شما ارسال میشود و قابل پیگیری نیست )

نکته مهم :با توجه به زمانی که جهت ( جمع آوری مدارک، ارسال آنها به دانشگاه اتریش،دریافت پذیرش،رزرو خوابگاه و تحویل مدارک به سفارت جهت اخذ ویزا{بین 4 تا 6
    ماه}) سپری میشود بهتر است 8 یا 9 ماه زودتراز ترمی که میخواهید در اتریش باشید کارهایتان را شروع کنید

در ادامه یکسری از سوالات احتمالی و متدوال شما رو قرار میدیم که به کمک دوست خوبمون خانم شبگرد جمع آوری شده :
    ویرایش توسط artemis_743 : April 6th, 2013 در ساعت 12:46 PM

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

سوالات متداول :
    1-آیا برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های اتریش نیاز به دانستن زبان آلمانی و یا ارائه مدرک از ابتدای درخواست پذیرش دارم؟
    شما برای درخواست پذیرش در دانشگاه های اتریش نیازی به ارائه مدرک زبان آلمانی از ابتدا ندارید اما چنانچه رشته مورد نظر شما به زبان آلمانی ارائه می شود و شما این زبان را نمی دانید، پذیرش شما مشروط بوده و بایستی پس از رسیدن به اتریش و ثبت نام در دانشگاه در کلاس زبان ثبت نام کرده و در مهلت معین شده از طرف دانشگاه به سطح مورد نظر در زبان آلمانی برسید و پس از قبولی در امتحان زبان و ارائه مدرک قبولی به دانشگاه رسما به عنوان دانشجو مشغول به تحصیل شوید.
    2-آیا راهکار و مراحل ارائه شده در این پست همواره جهت پذیرش در دانشگاه کافی می باشد؟
    سعی ما در این پست تنها ایجاد یک نمای کلی از مراحل اخذ پذیرش در دانشگاه های اتریش برای شما بوده و همواره توصیه میشود تمامی مراحل و مدارک مورد نیاز را از سایت دانشگاه مورد نظر خود که تنها و معتبر ترین مرجع می باشد دنبال کنید.
    3-امکان قبولی در مقطع ارشد بدون قبولی در دانشگاه و ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و تنها با ارائه گواهی عدم ممانعت تحصیلی چقدر است؟
    از آنجایی که رویه کلی اخذ پذیرش مقطع ارشد در دانشگاه ها و رشته هایی که از شما مدرکی دال بر اجازه تحصیل در رشته و مقطع مورد نظر را می خواهد تا کنون با ارائه گواهی قبولی و اشتغال به تحصیل در رشته و مقطع مورد نظر بوده و ارائه گواهی عدم ممانعت تحصیلی یه تازگی مورد استفاده متقاضیان قرار گرفته اعلام نظر دقیق درباره آن ممکن نمی باشد لیکن از آنجایی که تاکنون بسیاری موفق به اخذ پذیرش به کمک این نامه شده اند میتوان گفت احتمالا امکان پذیرش با ارائه این نامه وجود دارد.
    4-با داشتن مدرک کاردانی میتوانم در مقطع کارشناسی اپلای کنم؟
    خیر.صرف ارائه مدرک کاردانی منجر به رد درخواست شما خواهد شد و در این مورد نیز به شما توصیه می کنیم نامه ای دال بر عدم ممانعت تحصیلی در مقطع کارشناسی از دانشگاه خود و یا وزارت علوم دریافت کنید.
    5-نامه عدم ممانعت تحصیلی چیست و آن را از کجا میتوان گرفت؟
    چنانچه در مقطعی از مقاطع دانشگاهی از کاردانی تا کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اید و دانشنامه خود را دریافت کرده اید میتوانید از وزارت علوم و یا در صورت امکان از دانشگاهی که در آن تحصیل کرده اید نامه ای مبنی بر عدم ممانعت تحصیلی در مقطع بالاتر دریافت کنید.این نامه تاکنون منجر به پذیرش بسیاری از داوطلبان در دانشگاه های اتریش شده است ولیکن تا کنون قبولی حتمی صرفا با ارئه این نامه -آنطور که ارائه گواهی قبولی و یا اشتغال به تحصیل و یا درک پایان دوره رشته و مقطع مورد نظر ایجاد میکند- مورد شناخت قرار نگرفته است.
    6-از آنجائیکه از پایان تحصیلات من در مقطع کارشناسی و یا ارشد سال ها میگذرد، آیا میتوانم دوباره برای مقطع پیشین اقدام کنم؟
    بله شما در این صورت صد در صد در هر مقطه و رشته ای که پیشتر موفق به اتمام و دریافت مدرک آن شده اید می تواند پذیرش بگیرید.
    7-از پایان تحصیلات من در مقطع کارشناسی و یا ارشد میگذرد و خواهان تحصیل در مقطع بالاتر هستم آیا شانسی برای قبولی دارم؟
    ممکن است با ارائه نامه عدم ممانعت تحصیلی موفق به دریافت پذیرش گردید.لیکن قبولی در مقطعی که در آن فارغ التحصیل شده اید حتمی بوده و میتوانید با درخواست پذیرش در همان مقطع و قبولی اقداماتی را درجهت کوتاه تر شدن دوران تحصیل خود انجام دهید.(ازجمله ترجمه سرفصل دروس گذرانده شده به دانشگاه و درخواست تطبیق دروسی که در دانشگاه پیشین خوانده اید.ممکن است به این ترتیب بسیاری از دروس گذرانده شده مورد تائید دانشگاه جدید قرار گیرد و عملا از خواندن و پاس کردن آنها معاف شده و در طی مدتی بسیار کوتاه همان مدرک را از دانشگاه اتریشی اخذ نموده و بدون هیچ مانعی به ادامه تحصیل در مقطع بالاتر مشغول شوید.
    8-آیا امکان درخواست پذیرش رشته ای متفاوت با رشته تحصیلی را دارم؟
    در صورتیکه رشته مورد نظر شما متفاوت با رشته تحصیلی شما باشد امکان آن وجود ندارد لیکن در مواردی که رشته ها مرتبط هستند این امکان به احتمال زیادی وجود خواهد داشت.
    9-از موسسات پذیرش تحصیلی بسیاری شنیده ام که امکان اخذ پذیرش توسط خودم به هیچ وجه وجود ندارد و الزاما باید کار خود را به این موسسات و وکلای آنها واگذار کنم.آیا سحت این مطلب را تائید می کنید؟
    تنها توصیه ما به شما این است که تحت هیچ شرایطی در دام این موسسات گرفتار نشده و فریب دروغ ها و روایات کاسبکارانه آن ها را نخورید.متاسفانه در سایر نقاط دنیا برخلاف کشور ما این بازار داغ نه تنها رونقی ندارد که حتی محلی هم از اعراب نداشته و تا آنجا که حتی این موضوع که شخصی دیگر برای شما پذیرش بگیرید امری غیر قابل درک است! در ضمن واژه متداول مورد استفاده توسط این موسسات یعنی وکیل به هیچ عنوان صحت ندارد و منظور از این واژه فریبنده اگر واقعا به وجو خارجی داشته باشد شخصی عادی و فاقد صلاحیت و مقام مورد ادعا - وکیل- توسط این موسسات در اتریش بود که هیچ گونه توانایی فوق افراد عادی ندارند و همان کاری را انجام می دهند که خودتان نیز می توانید انجام دهید.
    10-میخواهم در رشته ای متفاوت از رشته تحصیلی خودم تحصیل کنم.آیا امکان تغییر رشته وجود دارد؟
    چنانچه رشته مورد نظر شما به رشته تحصیلیتان مربوط می باشد این امکان برای شما وجود دارد.
    11-می خواهم در رشته ای متفاوت از رشته تحصیلی ام تحصیل کنم.موسسات پذیرش تحصیلی به من این وعده را داده اند که در ابتدا برایم در رشته تحصیلیم پذیرش گرفته و متعاقبا پس از عزیمت به اتریش میتوانم به سادگی تغییر رشته بدهم.آیا این موضوع صحت دارد؟
    متاسفانه یکی دیگر از تبعات گرفتار شدن در دام موسسات پذیرش تحصیلی همین موضوع است که به کرات برای متقاضیان رشته هایی متفاوت با رشته تحصیلی اتفاق افتاده است و راه بازگشتی برای آنان باقی نگذاشته است.
    شرایط درخواست پذیرش در اتریش هیچ تفاوتی با زمان ایران بودن شما ندارد.چنانچه فاقد شرایط قبولی در رشته خاصی باشید حضور فیزیکی شما در اتریش هیچ کمکی به این موضوع نخواهد کرد و ناچار به ادامه تحصیل در همان رشته ای هستید که برایش پذیرش گرفته اید.هرگز فریب این دروغ شایع موسسات را نخورید.
    12-من هیچ مدرکی از جمله گواهی قبولی، اشتغال به تحصیل و ... ندارم و میخواهم در رشته X پذیرش بگیرم.موسسات پذیرش تحصیلی قول پذیرش را به من داده اند.آیا این موضوع را تائید می کنید؟
    در این حالت ممکن است موسسات پذیرش تحصیلی به 2 صورت اقدام کنند:
    نخست استفاده از روشهای اندک و گزینه های اندکی که اصالتا نیاز به ارائه گواهی قبولی و ... ندارند.(در این باره پست بعدی را مطالعه کنید)
    دوم توسل به راهکارهای غیر قانونی و جعل مدرک دانشگاهی و .. برای شما (معمولا در مواردی که برای مبلغ قرارداد مبالغ بالا و غیر منطقی پیشنهاد می کنند) که به هیچ عنوان استفاده از آن را به خاطر تبعات بعدی به شما توصیه نمی کنیم.
    13-چگونه می توانم بدون دانش زبان خودم بدون نیاز به موسسات و دلالان اقدام به اخذ پذیرش کنم؟
    از آنجائیکه دانستن زبان اعم از انگلیسی -و در مورد کشور اتریش زبان آلمانی- از ضروریات زندگی در یک کشور خارجی است به شما توصیه می کنیم هرچه سریعتر شروع به یادگیری زبان نمایید.اما پیش از طی کردن این پروسه طولانی چنانچه خواهان پذیرش هستید و با یک تصمیم گیری درست و منطقی می خواهید این راه را طی کنید به شما این نوید را می دهیم که با مطالعه مطالب موجود در این سایت و تعقیب مراحلی که سایر متقاضیان پیشین که موفق به اخذ پذیرش شده اند طی کرده اند و در صورت لزوم اخذ راهنمایی از افراد با تجربه سایت حتما موفق به طی این مراحل و اخذ پذیرش خواهید شد.
    14-آیا دانشگاه های پیام نور، علمی کاربردی، غیر انتفاعی و ... مورد تائید دانشگاه های اتریش هستند؟
    رویه کلی تا کنون به این صورت بوده که دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم مورد تائید دانشگاه های اتریش بوده و امکان اخذ پذیرش را برای شما میسر می کند لیکن توصیه می کنیم در مواردی که در مورد دانشگاه خاصی تردید دارید حتما توسط ایمیل یا تماس تلفنی امکان این موضوع را از دانشگاه مورد نظر خود استعلام کنید.

چه گزینه هایی از نظر رشته و دانشگاه وجود دارد که نیاز به ارائه گواهی قبولی، اشتغال به تحصیل و یا مدرک پایان تحصیلات نداشته باشد؟؟

1-در برخی رشته های هنری از جمله موسیقی از شما هیچ گونه مدرک تحصیلی درخواست نخواهد شد و شرط قبولی در دانشگاه تنها قبولی در امتحان ورودی می باشد.اطلاعات مربوط به امتحان و مواد امتحانی را باید بر اساس رشته مورد نظر و دانشگاه از سایت دانشگاه پیدا کنید.
    2-ممکن است در مورد برخی رشته ها از جمله زبان مدرکی به جز قبولی از شما بخواهند.مثلا ممکن رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد تنها نیاز به ارائه کارشناسی زبان انگلیسی و مدرک آیلتس با نمره خاصی نیاز داشته باشد و یا حتی برخی دانشگاه ها نیاز به آیلتس هم نداشته باشند.در این مورد مدارک مورد نیاز را به تفکیک دانشگاه بررسی بررسی کنید.
    3-مدارس فنی با نام FH مربوط به برخی رشته های فنی که تا مقطع کارشناسی ارشد امکان ادامه تحصیل در آنها میسر است نیازی به ارائه مدارک مذکور ندارند.میتوانید اطلاعات بیشتر در این خصوص را در اینجا دنبال کنید.
    4-در مواردی برخی متقاضیان با ارائه گواهی قبولی از کشوری غیر از ایران (از جمله هند و ...) موفق به دریافت پذیرش رشته مورد نظر خود شده اند.از آنجایی که اغلب دانشگاه های اتریش از شما گواهی قبولی و امکان ادامه تحصیل در رشته مورد تقاضا را در کشور ایران (کشوری که از آن مدرک دیپلم دریافت شده است) می خواهند، امکان دریافت پذیرش با گواهی قبولی از کشوری دیگر صد در صد نیست و بهتر است این امکان را به تفکیک دانشگاه بررسی کنید.
    5-همیشه تمام امکان های موجود را برای رشته مورد نظر خود بررسی کنید.همیشه این امکان وجو دارد که با مکاتبه مستقیم با دانشگاه راهی برای قبولی در رشته مورد علاقه خود پیدا کنید.(از جمله برخی دانشگاه ها که در صورت دارا نبودن شرایط ورود به دانشگاه امکان ثبت نام در دوره آمادگی دانشگاه را برایتان فراهم میکنند)

ویرایش توسط artemis_743 : April 6th, 2013 در ساعت 12:46 PM

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام خدمت دوستان محترم
    من 28 سالمه و مدرک فوق دیپلم مکانیک صنایع خودم رو از دانشگاه علمی کاربردی سال 1380 گرفتم می خواستم واسه دانشگاه linz مقطع لیسانس رشته مدیریت اقدام کنم .که غیر مرتبط با رشته فوق دیپلمم هست.سوالم این بود که باید مدرک فوق دیپلمم رو هم واسه دانشگاه بفرستم یا فقط دیپلم کافیه؟و ایا نامه ممانعت از تحصیل باید بگیرم؟و اگه اره واسه کدوم مقطع؟در ضمن من دیپلم.پیش دانشگاهی رشته ریاضی هم دارم ممنون اگه راهنمایی کنین
    ویرایش توسط artemis_743 : April 6th, 2013 در ساعت 12:47 PM

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام.
    دوستان جدیدا سفارت تایید مدارک را چند روزه تحویل می دهد؟
    ایا همان دو هفته هست؟
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان جدیدا سفارت تایید مدارک را چند روزه تحویل می دهد؟
    ایا همان دو هفته هست؟
    با سپاس
    به من گفت 10 روزه ولی من یک هفته ای رفتم بهم تحویل داد.

سلام.
    من دانشجوي ترم دوم دندانپزشكي فيليپين هستم،مي خواستم بپرسم ايا مي تونم از دانشگاه پزشكي گراتس در رشته دندانپزشكي پذيرش بگيرم ؟،ايا امتحان ورودي داره،؟كسي تو اتريش در رشته دندانپزشكي تحصيل مي كنه؟اگر كسي ميتونه كمكم كنه براي گرفتن پذيرش لطفا به من اطلاع بده....

Junior Member

سلام بر دوستان
    من 8 هفته بعد از اینکه مدارکمو واشه ارشد فرستادم نامه ای از بوکو دریافت کردم به این صورت که :
    Dear Mr
    you could be admitted with supplementary examination to ther Master ------- Engineeruing, but you habe to submitt your documents again!
    The legalization confirmation must be affixed to the original document.
    The following documents (translations must be permanently attached to the original document by the translator) must be legalised SEPARATELY by the Foreign ministry and the Austrian Embassy in Iran:
    1) Associate degree and Transcript in Technical in Civil, Majoring in Concrete Constructions, from the University of science & Culture
    2) Bachelor Degree and transcript in Civil Technology Engineering from the
    3) The confirmation letter from the Islamic Azad University that you can be admitted to a master in Civil Engineering

Fot he legalization refer to our website:

Please submit the documents with the right legalization by t5 September 2013 for the winter semester 2013-14.
    Best regards

Pasqua Gagliani

Studienabteilung
    Universität für Bodenkultur Wien
    Gregor Mendel Str.33
    1180 Wien
    Tel. +43 1 47654 1080
    Fax. +43 1 47654 1044
    حالا سوال اینه که من چی کار کنم.
    آیا واقعا اصل مدارکمو بفرستم؟هیچ راه دیگه ای نداره؟اخه می ترسم این وسط گمو گور بشه.
    کسی اصلا این مسیرو قبلا رفته؟چی کار باید بکنم؟روالش چطوریه؟
    و خیلی سوالایه دیگه...
    ممنون میشم که دوستان اهل فن هر اطلاعات مفیدی که دارن در اختیارم قرار بدن.
    قديما يادمه اينجا خيلي زودتر از اينا جواب ميدادن.
    نمي دونم شايدم كسي جوابي نداره.
    به هر حال ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط yuny61 نمایش پست ها
    قديما يادمه اينجا خيلي زودتر از اينا جواب ميدادن.
    نمي دونم شايدم كسي جوابي نداره.
    به هر حال ممنون
    سلام.دوست عزیز کم کم دانشگاه های اتریش برای یررسی بهنر اصل مدارک میخوان.من خودم از TU GRAZ که پذیرش گرفتم اصل مدارک رو فرستاده بودم و اتفاقی هم نیفتاد.تصمیم با خود شماست ولی اینجوری که از متن ایمیل معلومه شما به غیر از این راه،راه دیگه ندارید
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_fatholla نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز کم کم دانشگاه های اتریش برای یررسی بهنر اصل مدارک میخوان.من خودم از TU GRAZ که پذیرش گرفتم اصل مدارک رو فرستاده بودم و اتفاقی هم نیفتاد.تصمیم با خود شماست ولی اینجوری که از متن ایمیل معلومه شما به غیر از این راه،راه دیگه ندارید
    موفق باشید
    ممنون از پاسخت دوست عزيز
    همونتور كه مي بيني نوشته كه اصل مدرك بايد توسط مترجم پيوست مدارك بشه كه اينجا مترجم اين كار رو انجام نمي ده.
    اين رو به نظرت چي كار كنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)