صفحه 291 از 294 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saba110 نمایش پست ها
    این بخش پیش ثبت نام هست که درسته و باید این بخش پیش ثبت نام انجام بدید و سپس بهمراه فرم پر شده درخواست پذیرش و دیگر مدارک براشون ارسال کنید.
    خیر هیج هم درست نیس دوست عزیز این قسمت بعد از ورود فرد به اتریش انجام میشه ربطی به گرفتن پذیرش نداره!!
    کاربر MAliheh 62 این لینک زیر را باز کنید
    http://studentpoint.univie.ac.at/zum-studium/wiederaufnahme/

اول به این قسمت برید در گوشه سمت راست توشته شده :
    Dokumente
    و زیر این قسمت 3 تا گزینه هست
    1-
    Antragsformular Bachelor-/Diplomstudium
    فرم اپلای لیسانس هست (بچلر)
    2-
    Antragsformular Masterstudium
    فرم اپلای فوق لیسانس (مستر)
    3-
    Antragsformular Doktoratsstudium
    فرم دکترا (پی اچ دی )
    با کیلیک رو فرم مورد نظر فرم رو دانلود کنید و تکمیل کنید فرم را

موفق باشید
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saba110 نمایش پست ها
    همیشه اینطوری نیست و ممکنه قبولشون کنند و بهشون پیش نیاز بزنند و در این مورد باید بگم بارها شده که شخصی لیسانس نا مرتبط داشته ولی تونسته پذیرش هم بگیره ( منظورم فیلد درسیشونه ) و ممکنه حتی با وجود متفاوت بودن رشته هم به اون فرد پذیرش بدن که خوشبختانه قبل از اقدام میشه با دانشگاه مکاتبه کرد و اطلاعات گرفت. ولی اینکه بگیرم اصلا نمیشه نه اینطوری نیست.
    خیر دوست عزیر که رشته لیانسش مکانیک بوده به هیچ عنوان نمیتونه بره مثلا برق مخابرات بخونه!! ولی مثلا اگه مکانیک سیالات خونده میتونه واسه مکانیک جامدات پذیرش بگیره ولی اینکه بخواد رشتش کلا عوض کنه نیاز به قبولی در اون رشته در ازمون سراسری رو دارن!!
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_simon نمایش پست ها
    با سلام خدمت بچه های گل انجمن راستش شرایط من به این صورت هستش که من دانشجو ورودی 86 دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران رشته مکانیک مقطع کارشناسی بودم که زیاد درس نخوندم (البته بخاطر بی انگیزگی) 24 واحد پاس بیشتر نکردم 5 تا مشروطی تو کارنامم هستش و عملا از سال 91 دانشگاه نرفتم و به خاطر عدم مراجعه نامه اخراجیم اومد حالا من میخوام برای ادامه تحصیل برم اتریش من میخواتم از استادان راهنمایی بگیرم من با این شرایط به چه مدارکی احتیاج دارم و چه مدارکی رو باید تهیه کنم البته رفتم دنبال اینکه از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیرم و آیا لازمه؟ در ضمن من سربازی رفتم و مشکل خروج ندارم...........میخواستم اگه بشه یک لیست دقیق از مدارکی که باید تهیه کنم و بهم بگید و مراحل ترجمه و تاییدیه شو بهم بگید ممنمن
    خیلی رک بهتون بگم با شرایط فعلیتون شما نمیتونین پذیرش بگیرین!!
    مگر اینکه ذر ازمون سراسری قبول شین و گواهی اشتغال به تحصیل در رشته که میخواین رو بگیرین و دانشگاه ازاد مورد قبول نیس!
    چه کاری میای تنجا علاقه هم پیدا نمکینی دوباره اخراج میشه بمون ایران حالش ببر :دی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    خیر هیج هم درست نیس دوست عزیز این قسمت بعد از ورود فرد به اتریش انجام میشه ربطی به گرفتن پذیرش نداره!!

Dokumente
    1-
    2-
    3-
    فرم دکترا (پی اچ دی )

موفق باشید

واقعااااااااااااا ممنونم از راهنماییتون، کمک زیادی به من کردید...
    یعنی این فرم پذیرشه؟ درسته؟
    و من این قسمت رو نباید پر کنم یا بید این هم پر بشه:https://univis.univie.ac.at/erstanme...execution=e1s1

برای پذیرش لیسانس مجدد کامپیوتر، من باید ترجمه مدرک پیش با ریز نمره و مدرک دبیرستان با ریس نمره و مدرک لیسانس با ریز نمره و این فرم که شما گفتید و پاسپورتم رو براشون ارسال کنم؟ درسته؟
    همین ها کافیه؟

اون وقت اگه روی مدرک موقت لیسانس اقدام کنم ایرادی نداره؟ هنوز مدرک اصلیم رو نگرفتم و تمام تاییدیه های وزارت علوم رو روی مدرک موقت گرفتم.

Banned

Dokumente
    1-
    2-
    3-
    فرم دکترا (پی اچ دی )

موفق باشید
    حیمد جان فکر می کنم دارید اشتباه می کنید و با دانشگاه های دیگه اشتباه گرفتید این دانشگاه وین هست ها !

این پیغام وین هست به بنده برای همون موقع که داشتم اقدام می کردم :

Dear applicant,

we are pleased that you aim to study at the University of Vienna
    You have applied for a degree programme which requires an entrance examination, however you have not yet completed the mandatory online pre-registration.

Your application can only be processed once you have successfully completed the online pre-registration. Please submit it within the registration deadline (15 May 2015)

you can login into your account of the pre-registration with your e-mail address and your password on the website of the pre-registration https://univis.univie.ac.at/erstanmeldung

If you do not know your password, please click on the link "Forgot password".
    Via this link you can require a new password, which will be sent to you by e-mail.

With kind regards
    Mit freundlichen Grüßen

Ihr Team Aufnahmeverfahren

Universität Wien / University of Vienna
    Studienservice und Lehrwesen / Teaching Affairs and Student Services
    Universitätsring 1
    1010 Wien
    Austria
    http://aufnahmeverfahren.univie.ac.at/
    http://studienservice-lehrwesen.univie.ac.at

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheh62 نمایش پست ها
    و من این قسمت رو نباید پر کنم یا بید این هم پر بشه:https://univis.univie.ac.at/erstanme...execution=e1s1

برای پذیرش لیسانس مجدد کامپیوتر، من باید ترجمه مدرک پیش با ریز نمره و مدرک دبیرستان با ریس نمره و مدرک لیسانس با ریز نمره و این فرم که شما گفتید و پاسپورتم رو براشون ارسال کنم؟ درسته؟
    همین ها کافیه؟

اون وقت اگه روی مدرک موقت لیسانس اقدام کنم ایرادی نداره؟ هنوز مدرک اصلیم رو نگرفتم و تمام تاییدیه های وزارت علوم رو روی مدرک موقت گرفتم.
    من بازم دارم بهتون میگم طبق جوابی که به آقای حمید هم دادم باید فرم پیش ثبت نام دانشگاه وین رو پر کنید:
    من نمی دونم چرا اینقدر دیگر دوستان براحتی بدون بررسی و ... دیگران رو منحرف می کنند :
    این لینک خود دانشگاه وین :
    http://studentpoint.univie.ac.at/en/...g-certificate/

این هم متن مرتبط با سوال شما در رابطه با پیش ثبت نام :
    Application with school leaving certificate from a non-EU/EEA country

Applicants in possession of a school leaving certificate issued in a non-EU/EEA state are required to send in their application for admission to higher education studies by terrestrial mail, within the specified special registration periods.
    The information below does not apply to the bachelor- and diploma studies with entrance regulations.
    Entrance regulations for bachelor- and diploma studies
    How and when can you apply for admission?

Here are the steps you need to take:

• Online pre-registration (do not forget your password!)
      until 4 September for winter semester
      until 5 February for summer semester
    • Printing and filling out of the application form
    • Mailing/Submission of your duly signed application form and required documents

To the online pre-registration
    Pre-registration and admission period

What documents are you required to submit?

In order for your application of admission to be processed, you will be required to either send by terrestrial mail or drop into the blue letter box of the Admission Office (not by email, not by fax!) the following documents:

• application form;
    • your equivalent school leaving certificate (plus end-of-year report card) – a notarised copy or the original as well as a copy in addition;
    • your certificate of special qualification for university studies (orig. Germ.: “Nachweis der besonderen Universitätsreife”) – a notarised copy or the original;
    • certificate stating that your German skills are B2/2 (European Common Framework of Reference for Languages) or higher;
    • a copy of your passport.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheh62 نمایش پست ها

همین ها کافیه؟

در رابطه با مدرک موقت برخی از کسانی که اینجا هستند میگن نمیشه ولی من فکر می کنم وقتی وزارت علوم تاییدش کرده بشه و فرصت رو از دست ندید و براشون بفرستید اگه براتون هزینه مهم نیست ( چون باید پول ترجمه + پول وکیل + تایید سفارت رو بدید ) و در نهایت بهتون نقصی میزنه دانشگاه وین که امیدوارم نزنه ، اگر هم بزنند موردی نداره تا اون موقع حتما مدرک اصلیتون آماده شده و اون رو ترجمه و تایید می کنید و ارسال می کنید.
    ویرایش توسط Saba110 : April 30th, 2015 در ساعت 01:13 PM

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

**اخطار دوم**

کاربران گرامی،

با تشکر از حضور شما در انجمن اتریش، خواهشمند است در هنگام ارسال مطالب، پایبند به قوانین سایت باشید.

در صورت مشاهده هرگونه پست خلاف مقررات، صرفاً آن را از طریق دکمه گزارش پست خلاف ، به اطلاع مدیران برسانید. لطفا به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی به ارسال های خلاف پاسخ ندهید. در غیر اینصورت، با هر دو پست (پست خلاف و پست جواب به آن)، با جدیت تمام برخورد خواهد شد.

جهت جلوگیری از بر هم ریختن نظم تاپیک، با کاربرانی که به قوانین سایت توجه کافی نداشته باشد، برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت تا در آینده وجود اینگونه افراد باعث ایجاد بی نظمی نشود.

با تشکر
    مدیریت ApplyAbroad
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    سلام دوستان،من امروز اولین مرخصیم هست از خدمت،اومدم خونه دیدم از تکنیک وین دو تا نامه اومده در مورد مهندسی پزشکی با این متن:

و پایین هم امضا کتبی،الان دقیقا منظورش چیه؟مثبته چطوریه؟منظورش از اون فوکوس چیه؟منظورش ریز گرایش هست؟،میتونم اقدام کنم واسه وزارت علوم،گیج شدم مخم هم نمیکشه دیگه بس که آفتاب خوردم !
    من فکر کنم باید براشون گرایشتون رو مشخص کنید تا پذیرش بدن. یعنی متن اینو میگه. از من میشنوید رییس دپارتمان مهندسی پزشکی رو پیدا کنید و با ایمیل و تلفن ازشون بپرسید
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

خیلی رک بهتون بگم با شرایط فعلیتون شما نمیتونین پذیرش بگیرین!!
    مگر اینکه ذر ازمون سراسری قبول شین و گواهی اشتغال به تحصیل در رشته که میخواین رو بگیرین و دانشگاه ازاد مورد قبول نیس!
    چه کاری میای تنجا علاقه هم پیدا نمکینی دوباره اخراج میشه بمون ایران حالش ببر :دی
    ای بابا قربان...........
    اقا من الان بعد دو سال اومدم ایران واقعا سخته اینجا زندگی ( یعنی اصلا زندگی ای وجود نداره).............
    یعنی دوستان الان هیچ راهی من ندارم؟من صحبت کردم احتملا اگه دانشگاه قبول کنه دوباره ثبت نام میشم و بهم اشتغال به تحصیل میدن . اونم بدرد نمبخوره ؟ دانشگاهمم علوم تحقیقات تهران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)