صفحه 3 از 294 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

بچه ها من دارم مداركم رو مي فرستم به زودي واسه دانشگاه تكنيك وين براي ليسانس كامپيوتر ، خودم ليسانس كامپيوتر دارم براي اطمينان بيشتر مي خواستم با شما چك كنم:

١- مدرك ديپلم و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٢- مدرك فوق ديپلم و ريز نمراتش و مدرك ليسانس و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٣- كپي صفحه اول پاسپورتم. لازمه كه توسط سفارت تاييد شه ؟ يا كپي برابر اصل باشه؟
    ٤- application form
    ٥- من مي خوام مقطع تحصيلي ليسانس رو دوباره تكرار كنم ، نامه عدم ممانعت لازمه ؟ بعضي از بچه ها مي گن لازمه بعضيا مي گن نه
    لطفا اگه چيز ديگه اي كمه راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    بچه ها من دارم مداركم رو مي فرستم به زودي واسه دانشگاه تكنيك وين براي ليسانس كامپيوتر ، خودم ليسانس كامپيوتر دارم براي اطمينان بيشتر مي خواستم با شما چك كنم:

١- مدرك ديپلم و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٢- مدرك فوق ديپلم و ريز نمراتش و مدرك ليسانس و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٣- كپي صفحه اول پاسپورتم. لازمه كه توسط سفارت تاييد شه ؟ يا كپي برابر اصل باشه؟
    ٤- application form
    ٥- من مي خوام مقطع تحصيلي ليسانس رو دوباره تكرار كنم ، نامه عدم ممانعت لازمه ؟ بعضي از بچه ها مي گن لازمه بعضيا مي گن نه
    لطفا اگه چيز ديگه اي كمه راهنمايي كنيد
    کپی پاسپورت تایید و چیزی نمیخواد
    اگه من باشم یه گواهی عدم ممانعت هم میگیرم واسه محکم کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2000r نمایش پست ها
    کپی پاسپورت تایید و چیزی نمیخواد
    اگه من باشم یه گواهی عدم ممانعت هم میگیرم واسه محکم کاری
    يعني لازمه ؟ من كه مي خوام همون مقطع قبلي رو بخونم

واسه اين مي پرسم كه من همه مداركم الان آمادست و تاييد سفارت هم شده ، اگه واقعا لازم نيست دوباره هزينه ترجمه و تاييد سفارت رو ندم ، ولي واقعا اگه لازم باشه اين كار رو مي كنم
    اينجا كسي پذيرش از مقطع قبليش نگرفته ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    واسه اين مي پرسم كه من همه مداركم الان آمادست و تاييد سفارت هم شده ، اگه واقعا لازم نيست دوباره هزينه ترجمه و تاييد سفارت رو ندم ، ولي واقعا اگه لازم باشه اين كار رو مي كنم
    اينجا كسي پذيرش از مقطع قبليش نگرفته ؟
    اون نامه برای کساییه که مقطع رو شروع نکردن. کسانی که شروع کردن با نامه اشتغال به تحصیل کارشون راه افتاده دیگه شما که مدرک لیسانس دارید یعنی ممانعتی برای ادامه نداشتید . این موضوع واضحه. زیاد سخت نگیرید

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

دوستان من نقص مدرک خوردم و احتمالا پذیرش عقب میوفته واسه زمستون. کسی تاریخ دقیق شروع کلاسا (نه ددلاین) در ترم زمستونو میدونه؟ (برای نظام وظیفه لازمه)

A friend in need is a friend indeed

اين course description براي رشته مكانيك كه تو فرم اپلاي امده براي دانشگاه تكنيك وين رو بايد فرستاد؟يك دونشو تو فروم پيداكردم كه كامل نبوداز كجا ميشه كاملشو گرفت و اينكه بايد تاييد بشه جايي؟
    ممنون

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوستان من نقص مدرک خوردم و احتمالا پذیرش عقب میوفته واسه زمستون. کسی تاریخ دقیق شروع کلاسا (نه ددلاین) در ترم زمستونو میدونه؟ (برای نظام وظیفه لازمه)
    دقیقن 1 اکتبر احتمالن 10 مهر

Junior Member

سلام دوستان
    من تاریخ 26 ژانویه مدارک خودم و دوستم را فرستادم ولی پذیرش من نیامد. ایمیل زدم دانشگاه تکنیک وین اونا جواب دادن 26 فوریه نامه پذیرش را ارسال کردیم اما متاسفانه من هنوز (14 آپریل ) نامه را دریافت نکردم . پست هم میگه پست عادی قابل پیگیری نیست خواهش میکنم راهنمایی کنید که من چیکار کنم؟ لطفا!!!!!
    راستی برای 5 خرداد (26 می ) وقت مصاحبه گرفتم چون پذیرش دوستم اومد واسه خودمم وقت گرفتم حالا چیکار کنم؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Christmas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ 26 ژانویه مدارک خودم و دوستم را فرستادم ولی پذیرش من نیامد. ایمیل زدم دانشگاه تکنیک وین اونا جواب دادن 26 فوریه نامه پذیرش را ارسال کردیم اما متاسفانه من هنوز (14 آپریل ) نامه را دریافت نکردم . پست هم میگه پست عادی قابل پیگیری نیست خواهش میکنم راهنمایی کنید که من چیکار کنم؟ لطفا!!!!!
    راستی برای 5 خرداد (26 می ) وقت مصاحبه گرفتم چون پذیرش دوستم اومد واسه خودمم وقت گرفتم حالا چیکار کنم؟
    بزنگید دانشگاه ببینید کد رهگیری چی بوده ! حتمن بارکد دارن ! 100 درصد !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)