صفحه 5 از 294 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    من امروز برای تکنیک وین فرستادم برای ترم زمستون.
    به نظرتون اگر نقص مدرک نخورم (البته فرضه دیگه!) میرسم به ترم زمستون؟
    بعد این که ارتباط با این تکنیک وینم عجیبه ها ! تو هیچ مرحله و هیچ جایی یه ایمیل از ما درخواست نشده!
    مشکلی نیست ! با ادرس پستیتون کار دارن ! بسته به سفارت داره و خابگاه و ... اگه همه چیز سریع و بدون اشکال پیش بره بله میرسید ! (به احتمال خیلی زیاد)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط aria13 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان من 12 FEB مدارکمو فرستادو بودم امروز جوابش به دستم رسيد اولا گفتم اين نامه رو با شما دوستان به اشتراک بزارم دوما اگه کسی هست که دقيقا ميفهمه چه نواقصی رو تو نامه نوشته به منم بگه!
    دوستانه عزيز لطفا کمک کنيد پيشاپيش ممنون
    فایل پیوست 19455فایل پیوست 19456
    دوست عزیز مدارک شما هم باهاش پست کردن اومد؟

Junior Member aria13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی برق گرايش الکترونيک

نه هيچ کدوم از مدارکمو نفرستاده بودن فقط همين يک برگ بود که اونم انگار که اداره پست از توی جوب درش آورده بود خيس و کثيف!

Junior Member

با سلام به همۀ دوستان .

من تمام مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاه تکنیک وین در رشتۀ کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار رو ترجمه کردم فقط نامه اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه گرفتم در آن قید شد که این نامه جهت ارائه به سفارت اتریش می باشد . من تمام تاییده ها رو گرفتم و دارالترجمه هم ترجمه کرد اما وزارت امورخارجه تایید نکرد گفت چون عبارت سفارت اتریش در نامه وجود دارد نمیشه و باید این جمله حذف شود ، با دانشگاه هم که صحبت کردم گفتن ما نمی تونیم و باید حتما نامه را به جایی ارجاع دهیم . حالا باید چه کار کنم ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Messina نمایش پست ها
    با سلام به همۀ دوستان .

من تمام مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاه تکنیک وین در رشتۀ کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار رو ترجمه کردم فقط نامه اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه گرفتم در آن قید شد که این نامه جهت ارائه به سفارت اتریش می باشد . من تمام تاییده ها رو گرفتم و دارالترجمه هم ترجمه کرد اما وزارت امورخارجه تایید نکرد گفت چون عبارت سفارت اتریش در نامه وجود دارد نمیشه و باید این جمله حذف شود ، با دانشگاه هم که صحبت کردم گفتن ما نمی تونیم و باید حتما نامه را به جایی ارجاع دهیم . حالا باید چه کار کنم ؟

با تشکر
    دوست عزیز این مشکل من هم داشتم که خداروشکر حل شد!
    اول اینکه ، اون گواهی که واسه سفارته رو خودت شخصا ببر وزارت خارجه تاییدیش بگیر . آخه تو وزارت خارجه سلیقه ای عمل میکنن و گاهی تایید نمیکنن!!! قبل 12 برو تا ساعت 3 بهت تحویل بدن وگرنه فردا بهت میدن ! ( حتما همین کارو بکن چون شاید باز همون ماموره به پستت بخوره و کارت راه نیفته!! ) آخه شخصا بری تو قسمت فوری ها کارت رسیدگی میکنن!
    در مورد گواهی مستقیم از دانشگاه خوذت به دانشگاه وین باید بری قسمت بین الملل دانشگاه آزاد البته اگه دانشجوی آزادی هستی! وگرنه وزارت علوم! اونجا باید یه گواهی اشتغال ببری که نشون بدی دانشجویی بعد اونا به لاتین واست یه گواهی اشتغال بتحصیل صادر میکنن! البته این گواهی نه تاییدیه وزارت خارجه میگیره نه سفارت. در کل هر 2تا رو بگیر تا محکم کاری شه تا نقص مدرک الکی نخوری!
    موفق باشی

Junior Member

من ليسانس مهندسي عمران از اميركبير دارم و دانشجوي فوق ليسانس مهندسي كامپيوتر از دانشگاه آزادم، تعدادي درس جبراني گذروندم و همه دروس فوق ليسانس بجز پايان نامه رو گذروندم فقط دفاع نكردم، حالا مي خوام از اتريش در همين رشته مهندسي كامپيوتر پذيرش بگيرم
    به نظر شما با توجه به نامرتبط بودن دو مقطع امكانش هست ؟
    آيا دوره كارشناسي ارشد پيوسته مي تونم پذيرش بگيرم؟ اگر مستر پيوسته پذيرش بگيرم براي تطبيق دروس چطور برخورد مي كنن؟ مثلا من حدود ١٥ واحد جبراني از ليسانس پاس كرده ام و همه دروس فوق ليسانس رو بعلاوه دروس مشترك رشته كامپيوتر و عمران رو
    به نظرتون با اين توضيحات حدودا چند ترمه ميشه مستر پيوسته رو گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezataleshi نمایش پست ها
    دوست عزیز این مشکل من هم داشتم که خداروشکر حل شد!
    اول اینکه ، اون گواهی که واسه سفارته رو خودت شخصا ببر وزارت خارجه تاییدیش بگیر . آخه تو وزارت خارجه سلیقه ای عمل میکنن و گاهی تایید نمیکنن!!! قبل 12 برو تا ساعت 3 بهت تحویل بدن وگرنه فردا بهت میدن ! ( حتما همین کارو بکن چون شاید باز همون ماموره به پستت بخوره و کارت راه نیفته!! ) آخه شخصا بری تو قسمت فوری ها کارت رسیدگی میکنن!
    در مورد گواهی مستقیم از دانشگاه خوذت به دانشگاه وین باید بری قسمت بین الملل دانشگاه آزاد البته اگه دانشجوی آزادی هستی! وگرنه وزارت علوم! اونجا باید یه گواهی اشتغال ببری که نشون بدی دانشجویی بعد اونا به لاتین واست یه گواهی اشتغال بتحصیل صادر میکنن! البته این گواهی نه تاییدیه وزارت خارجه میگیره نه سفارت. در کل هر 2تا رو بگیر تا محکم کاری شه تا نقص مدرک الکی نخوری!
    موفق باشی

دوست عزیز حالا که شما اینجوری گفتین حتما همین فردا میرم حل می کنم . من اشتغال به تحصیل از دانشگاه آزاد دارم.

البته یه مسئله دیگه این که : خود دارالترجمه امروز به من زنگ زد و گفت که ما می تونم نامه شما رو ترجمه کنیم و اون دو خط آخر نامه که ارجاع به سفارت اتریش خورده رو ترجمه نکنیم تا نامه شما به تایید وزارت امور خارجه برسه . به نظر شما راه حل مناسبی هست ؟

من خودم دوست دارم کارم بی نقص انجام بشه که فردا تو دردسر نیفتم ، به نظر خوذم این کاری که شما گفتین بهتره . مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Messina نمایش پست ها
    دوست عزیز حالا که شما اینجوری گفتین حتما همین فردا میرم حل می کنم . من اشتغال به تحصیل از دانشگاه آزاد دارم.

البته یه مسئله دیگه این که : خود دارالترجمه امروز به من زنگ زد و گفت که ما می تونم نامه شما رو ترجمه کنیم و اون دو خط آخر نامه که ارجاع به سفارت اتریش خورده رو ترجمه نکنیم تا نامه شما به تایید وزارت امور خارجه برسه . به نظر شما راه حل مناسبی هست ؟

من خودم دوست دارم کارم بی نقص انجام بشه که فردا تو دردسر نیفتم ، به نظر خوذم این کاری که شما گفتین بهتره . مرسی
    نه اصلا بنظرم چنین کاری نکنین. این نامه تایید میشه فقط وزارت خارجه گفتم که سلیقا ای عمل میکنن کارمنداش!!! اینم بخاطر سیستم بی در و پیکر این مملکت خراب شدست!
    اگه آزادی هم هستی که حتما برو سازمان مرکزی تو خیابان پاسداران و اون نامه به لاتین رو هم بگیر تا محکم کاری شه!

Junior Member

اگر كسي الان براي دانشگاه تكنيك وين اقدام كنه آيا به ترم سپتامبر مي رسه؟ اميدي هست كه تا اون وقت پذيرش و ويزاش جور بشه؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    اگر كسي الان براي دانشگاه تكنيك وين اقدام كنه آيا به ترم سپتامبر مي رسه؟ اميدي هست كه تا اون وقت پذيرش و ويزاش جور بشه؟
    کارهاتون خیلی سریع و بی نقص پیش بره احتمال داره ! پیشنهاد میکنم برای مارچ اپلای کنید !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)