صفحه 6 از 294 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    کارهاتون خیلی سریع و بی نقص پیش بره احتمال داره ! پیشنهاد میکنم برای مارچ اپلای کنید !
    مدرك ليسانس و ريزنمرات (ترجمه رسمي با مهر خارجه)
    ريزنمرات فوق ليسانس (ترجمه غير رسمي فقط مهر مترجم)
    ٤ سال سابقه تدريس (ترجمه رسمي با مهر خارجه)
    فقط گواهي اشتغال به تحصيل و نامه عدم ممانعت تحصيلي مونده
    آيا ميشه همينا رو سريع ارسال كنم بعدا گواهي رو براشون بفرستم؟
    اگر ريزنمرات ترجمه غير رسمي باشه گير ميدن؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    مدرك ليسانس و ريزنمرات (ترجمه رسمي با مهر خارجه)
    ريزنمرات فوق ليسانس (ترجمه غير رسمي فقط مهر مترجم)
    ٤ سال سابقه تدريس (ترجمه رسمي با مهر خارجه)
    فقط گواهي اشتغال به تحصيل و نامه عدم ممانعت تحصيلي مونده
    آيا ميشه همينا رو سريع ارسال كنم بعدا گواهي رو براشون بفرستم؟
    اگر ريزنمرات ترجمه غير رسمي باشه گير ميدن؟
    ببینید دانشگاه تکنیک در صورتیکه نقص مدرک بخورید به هر دلیلی و از ددلاین بگذره اتوماتیک برای ترم بعد قرار داده میشید پس پیشنهاد میکنم مدارکو جمع و جور کنید و بفرستین ! سابقه کار و .. مهم نیست برای یونی شاید بتونی باش کار پیدا کنی البته اگه آلمانی خوب باشی ریز نمرات باید ترجمه و تایید دادگستری و وزارت و سفارت بشه وگرنه نقص میخورید !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezataleshi نمایش پست ها
    نه اصلا بنظرم چنین کاری نکنین. این نامه تایید میشه فقط وزارت خارجه گفتم که سلیقا ای عمل میکنن کارمنداش!!! اینم بخاطر سیستم بی در و پیکر این مملکت خراب شدست!
    اگه آزادی هم هستی که حتما برو سازمان مرکزی تو خیابان پاسداران و اون نامه به لاتین رو هم بگیر تا محکم کاری شه!
    آدرس این وزارت امور خارجه دقیقا کجاست و اگه رفتم برای تایید نامه به کدوم قسمت مراجعه کنم .

گواهی که باید برم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بگیرم باید همین نامه ای که جهت ارائه به سفارت اتریش از دانشگاه گرفتم رو ببرم که اونا یه نامه به صورت لاتین جهت ارائه به دانشگاه تکنیک وین صادر کنن ؟
    چون من یه نامه اشتغال به تحصیل هم از دانشگاه گرفتم جهت ارائه به وزارت امور خارجه صادر شده ، می خواستم ببینم که با این نامه هم میشه یعنی قبول می کنن ؟
    این گواهی که صادر می کنن نیازی به تایید وزارت امور خارجه یا جای دیگه نداره ؟

مرسی دوست عزیز بابت راهنمایی
    ویرایش توسط Messina : April 16th, 2013 در ساعت 11:52 PM

با سلام

بچه ها من دارم فردا می رم مدارکم رو بپستم برای پذیرش ترم زمستان دانشگاه تکنیک وین
    دارم فرم لیسانس رو پر می کنم می خواستم مطمئن بشم
    اون بالا stamp of receipt رو که من نباید کاری داشته باشم ؟
    بعدش آدرسش همونه که بالای application form نوشته شده ؟ (STUDIEN-UND PRUFUNGSABTEILUNG; KARLSPLATZ 13,A-1040 WIEN)

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    با سلام

بچه ها من دارم فردا می رم مدارکم رو بپستم برای پذیرش ترم زمستان دانشگاه تکنیک وین
    دارم فرم لیسانس رو پر می کنم می خواستم مطمئن بشم
    اون بالا stamp of receipt رو که من نباید کاری داشته باشم ؟
    بعدش آدرسش همونه که بالای application form نوشته شده ؟ (STUDIEN-UND PRUFUNGSABTEILUNG; KARLSPLATZ 13,A-1040 WIEN)
    نه نمیخاد- بله همینه !!!!!
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Messina نمایش پست ها
    آدرس این وزارت امور خارجه دقیقا کجاست و اگه رفتم برای تایید نامه به کدوم قسمت مراجعه کنم .

گواهی که باید برم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بگیرم باید همین نامه ای که جهت ارائه به سفارت اتریش از دانشگاه گرفتم رو ببرم که اونا یه نامه به صورت لاتین جهت ارائه به دانشگاه تکنیک وین صادر کنن ؟
    چون من یه نامه اشتغال به تحصیل هم از دانشگاه گرفتم جهت ارائه به وزارت امور خارجه صادر شده ، می خواستم ببینم که با این نامه هم میشه یعنی قبول می کنن ؟
    این گواهی که صادر می کنن نیازی به تایید وزارت امور خارجه یا جای دیگه نداره ؟

مرسی دوست عزیز بابت راهنمایی
    آدرس :
    میدان امام خمینی - خیابان 30تیر - نرسیده به 4 راه سرهنگ سخائی - کوچه انتخابیه
    در مورد این گواهی هم باید بگم میتونی از دانشگاه خودت یه گواهی بگیری برای دانشگاه وین . البته من خیلی خیلی تلاش کردم تا این گرفتم! نمیدادن . بهشون گفتم آخه تا سازمان مرکزی این تایید نکنه بدرد من نمیخوره!!! شما بدین من یکاریش میکنم. اونا هم بعد چندین بار اصرار من دادن این رو . بعدش بردم سازمان مرکزی پیش دکتر گیوریان اون من راهنمایی کرد که این نامه رو ببرم امور سازمان ملل که گواهی به لاتین بگیرم! اونجا یه درخواست پر کردم و این نامه دانشگاه رو ضمیمش کردن و گواهی رو صادر کردن!
    اول با همین نامه برو بنظرم بهشون توضیح بده اگه ندادن برو از دانشگاهت یه گواهی بگیر! اگه آخرش اینم نشد حداقل یه گواهی بگیر برای امور بین الملل تا اونا بنابه این گواهی، گواهی واسه دانشگاه وین رو صادر کنن! ببخشید که اینطوری میگم بهتره مثل من کنه بازی در بیاری! آخه این جماعت بهمین سادگیا کار آدم انجام نمیدن !
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezataleshi نمایش پست ها
    آدرس :
    میدان امام خمینی - خیابان 30تیر - نرسیده به 4 راه سرهنگ سخائی - کوچه انتخابیه
    در مورد این گواهی هم باید بگم میتونی از دانشگاه خودت یه گواهی بگیری برای دانشگاه وین . البته من خیلی خیلی تلاش کردم تا این گرفتم! نمیدادن . بهشون گفتم آخه تا سازمان مرکزی این تایید نکنه بدرد من نمیخوره!!! شما بدین من یکاریش میکنم. اونا هم بعد چندین بار اصرار من دادن این رو . بعدش بردم سازمان مرکزی پیش دکتر گیوریان اون من راهنمایی کرد که این نامه رو ببرم امور سازمان ملل که گواهی به لاتین بگیرم! اونجا یه درخواست پر کردم و این نامه دانشگاه رو ضمیمش کردن و گواهی رو صادر کردن!
    اول با همین نامه برو بنظرم بهشون توضیح بده اگه ندادن برو از دانشگاهت یه گواهی بگیر! اگه آخرش اینم نشد حداقل یه گواهی بگیر برای امور بین الملل تا اونا بنابه این گواهی، گواهی واسه دانشگاه وین رو صادر کنن! ببخشید که اینطوری میگم بهتره مثل من کنه بازی در بیاری! آخه این جماعت بهمین سادگیا کار آدم انجام نمیدن !
    موفق باشی
    قبلا که با دانشگاه صحبت کردم که برای دانشگاه وین می خوام ندادن حالا این طوز که شما می گین با همین نامه اقدام می کنم ببینیم چی می شه . مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    ببینید دانشگاه تکنیک در صورتیکه نقص مدرک بخورید به هر دلیلی و از ددلاین بگذره اتوماتیک برای ترم بعد قرار داده میشید پس پیشنهاد میکنم مدارکو جمع و جور کنید و بفرستین ! سابقه کار و .. مهم نیست برای یونی شاید بتونی باش کار پیدا کنی البته اگه آلمانی خوب باشی ریز نمرات باید ترجمه و تایید دادگستری و وزارت و سفارت بشه وگرنه نقص میخورید !
    ديروز با يكي از اين موسسات اخذ پذيرش تماس گرفتم
    گفت تا يك ماه ديگه هم وقت هست كه مداركت رو بفرستي براي ترم سپتامبر. درست گفته؟
    من چقدر وقت دارم مثلا براي دانشگاه تكنيك؟

Junior Member

سلام دوستان

من می خوام مدارکم رو ببرم سفارت تایید کنl ولی سوال برام پیش اومده. لطفا اگر می دونید منو زود تر راهنمایی کنید.

من برای دو تا رشته (یکی لیسانس و یکی فوق لیسانس) در دانشگاه فنی وین می خوام اقدام کنم و خودم مدرک لیسانس دارم. حالا برای اینکار آیا می تونم دو تا فرم پذیرش (یکی واسه لیسانس و یکی واسه فوق لیسانس) و یک مدرک دیپلم با ریز نمره و یک مدرک لیسانس با ریز نمره و نامه عدم ممانعت تحصیلی ، یک جا واسه دانشگاه پست کنم؟ چون اینجوری هزینه پست و تایید سفارت کمتر می شه.

یا اینکه باید جدا واسه هر کدوم اقدام کنم که در این صورت دو تا مدرک ترجمه شده لیسانس خودم رو باید به تایید سفارت برسونم و در دو بسته پستی جدا واسه دانشگاه پست کنم.

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    ديروز با يكي از اين موسسات اخذ پذيرش تماس گرفتم
    گفت تا يك ماه ديگه هم وقت هست كه مداركت رو بفرستي براي ترم سپتامبر. درست گفته؟
    من چقدر وقت دارم مثلا براي دانشگاه تكنيك؟
    تا 5 سپتامبر وقت دارید به حرف این موسسات نمیخواد اهمیت بدید برین تو سایت دانشگاه همه چیز رو نوشته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)