صفحه 7 از 294 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان
    من پذیرش دارم ازدو دانشگاه
    اما میخوام رفتم اونجا یک رشته کوتاه مدت کاربردی بخونم که زودتر درسم تموم بشه این دوره های دیپلم توی موسسات اتریش چجورین ؟ چند ترم هستند ؟
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2000r نمایش پست ها
    تا 5 سپتامبر وقت دارید به حرف این موسسات نمیخواد اهمیت بدید برین تو سایت دانشگاه همه چیز رو نوشته
    يعني براي ترمي كه از سپتامبر شروع ميشه ددلاين دانشگاه تكنيك 5 سپتامبره؟
    اون وقت زماني براي گرفتن ويزا نمي مونه كه ؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    يعني براي ترمي كه از سپتامبر شروع ميشه ددلاين دانشگاه تكنيك 5 سپتامبره؟
    اون وقت زماني براي گرفتن ويزا نمي مونه كه ؟
    سه ترم وقت دارین ! میره برای ترم بعد
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

سلام دوستان کسی ایمیل و شماره admission office دانشگاه تکنیک وین رو داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_2111 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی ایمیل و شماره admission office دانشگاه تکنیک وین رو داره؟
    سلام
    Admission Office
    Karlsplatz 13, starecase 2/mezzanine between the 1st and 2nd floor
    1040 Wien
    T +43 1 58801-Extension 41186, 41069
    F +43 1 58801-9+Extension
    studienabteilung@zv.tuwien.ac.at
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

کاربران گرامی،

با توجه به تخصیص تاپیکی مجزا برای کسانی که با نقص مدرک مواجه شده اند، کلیۀ ارسال های مرتبط با این مسأله به تاپیک مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص

مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش
    منتقل شدند. لطفن پیش از ارسال پست اطمینان حاصل کنید که در مرتبط ترین تاپیک موجود سوال خود را مطرح کرده

اید.

ممنون از همکاری شما

Junior Member

یه سوال از طرفه یکی از دوستام که پذیرش گرفته دارم ; کسی که پذیرشش رو گرفته قبل از ورودش به اتریش برای ثبته نام در دانشگاه باید کاری کنه(منظور پیش ثبته نامه) یا اینکه وقتی رفت اونجا باید کارای ثبته نام رو انجام بده؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Christmas نمایش پست ها
    یه سوال از طرفه یکی از دوستام که پذیرش گرفته دارم ; کسی که پذیرشش رو گرفته قبل از ورودش به اتریش برای ثبته نام در دانشگاه باید کاری کنه(منظور پیش ثبته نامه) یا اینکه وقتی رفت اونجا باید کارای ثبته نام رو انجام بده؟
    بیا اینجا با برگه پذیرش ثبت نام کن !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

سلام به همۀ دوستان

من تمام مدارک لازم رو آماده کردم ، فقط این اپلیکیشن فرم آنلاین برای Bachelor Programms رو از کجا میشه دریافت نمود و پر کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    بچه ها من دارم مداركم رو مي فرستم به زودي واسه دانشگاه تكنيك وين براي ليسانس كامپيوتر ، خودم ليسانس كامپيوتر دارم براي اطمينان بيشتر مي خواستم با شما چك كنم:

١- مدرك ديپلم و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٢- مدرك فوق ديپلم و ريز نمراتش و مدرك ليسانس و ريز نمراتش تاييد شده توسط دادگستري و امور خارجه و سفارت اتريش
    ٣- كپي صفحه اول پاسپورتم. لازمه كه توسط سفارت تاييد شه ؟ يا كپي برابر اصل باشه؟
    ٤- application form
    ٥- من مي خوام مقطع تحصيلي ليسانس رو دوباره تكرار كنم ، نامه عدم ممانعت لازمه ؟ بعضي از بچه ها مي گن لازمه بعضيا مي گن نه
    لطفا اگه چيز ديگه اي كمه راهنمايي كنيد
    سلام دوست عزیز .
    من هم برای لیسانس کامپیوتر دانشگاه تکنیک می خوام مدارکمو بفرستم فقط این Application Form که گفتی رو به صورت آنلاین پر گردی ؟ میشه لطفا لینک شو برام بزاری ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)