صفحه 201 از 294 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

میشه روال اداری گرفتن نامه ممانعت از تحصیل رو توضیح بدین. از کجا باید شروع کنم و چقدر طول میکشه؟ و چه مدارکی لازم هس؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    والا همیشه اینطور بوده حالا دیگه نمیدونم چه جوری گرفتین! ارسال کنید مدارک بره
    ممنون

فقط اینکه تاریخ نامه واسه پارساله، باید برم تاریخش رو به روز کنم یا مهم نیست؟ و اینکه نامه ای که از خود دانشگاه آزاد گرفتم رو نفرستم دیگه و فقط واسه وزارت علوم رو بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    میشه روال اداری گرفتن نامه ممانعت از تحصیل رو توضیح بدین. از کجا باید شروع کنم و چقدر طول میکشه؟ و چه مدارکی لازم هس؟
    اگر مدرکتون برای دانشگاه آزاد هست باید برید دبیرخانه دانشگاه در پاسداران ولی خیابونش رو دقیق یادم نیست، و درخواست بدید و رشته تون رو اعلام کنید و براتون صادر میکنن. از وزارت علوم هم که خود من گرفتم که شهرک غرب هستش. اما اگه مدرکتون برای سراسری هست من اطلاع ندارم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_1366 نمایش پست ها
    ممنون

فقط اینکه تاریخ نامه واسه پارساله، باید برم تاریخش رو به روز کنم یا مهم نیست؟ و اینکه نامه ای که از خود دانشگاه آزاد گرفتم رو نفرستم دیگه و فقط واسه وزارت علوم رو بفرستم؟
    باید به روز باشه نامه ازاد قبول ندارن حالا اونی که از وزارت علوم گرفتین رو باید ارسال کنید البته به روز شده
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    باید به روز باشه نامه ازاد قبول ندارن حالا اونی که از وزارت علوم گرفتین رو باید ارسال کنید البته به روز شده
    مرسی دوست عزیز، خیلی کمک کردین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture, UPM

سلام دوستان،
    من دوره کارشناسی ارشد را در مالزی تمام کردم، الان هم نامه پذیرشم برای دکترا آماده هست، برای ماه February -2015 دارم برای کنفرانس میرم اتریش، می خواستم ببینم شانسی برای PhDدر دانشگاههای اتریش دارم. به چند تا استاد emailزدم، گفتن ما fund نداریم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دوره کارشناسی ارشد را در مالزی تمام کردم، الان هم نامه پذیرشم برای دکترا آماده هست، برای ماه February -2015 دارم برای کنفرانس میرم اتریش، می خواستم ببینم شانسی برای PhDدر دانشگاههای اتریش دارم. به چند تا استاد emailزدم، گفتن ما fund نداریم
    خوب هر جا شرایط واسه فاند متفاوت تا جایی که من اطلاع دارم گرفتن فاند در اتریش بسیار دشواره باید رو هزینه شخصی حساب کنید
    در ضمن اگه دنبال فاند هستین بیشتر رو امریکا کانادا استرالیا بریتانیا المان تحقیق کنید
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member setarehhhh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام بچه ها من مدرکمو بایداول آزادکنم بعد اصل مدرکمو تزجمه کنم واسه دانشگاه وین یا اگه گواهی موقت رو ترجمه کنم میشه ؟اگه پاسخ بدید ممنون میشم

Senior Member

احتیاج به اصل مدرک نیست(البته اگه روزانه نباشین)
    از دارالترجمه یا دانشگاهتون بپرسین روالشو بهتون میگن.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehhhh نمایش پست ها
    سلام بچه ها من مدرکمو بایداول آزادکنم بعد اصل مدرکمو تزجمه کنم واسه دانشگاه وین یا اگه گواهی موقت رو ترجمه کنم میشه ؟اگه پاسخ بدید ممنون میشم
    گواهی موقت ارزش ترجمه نداره. اون پایینش نوشته شده. اول باید مدرک رو آزاد کنید. چون تا مدرک آزاد نشه، و داشنامه نیاد، ریز نمرات قابل ترجمه به شما نمیدن. و برای پذیرش هم ترجمه مدرک و هم ترجمه ریز نمرات لازم هست.
    فقط در مورد دانشگاه فنی و حرفه ای، به دلیل اینکه سالهاست دانشنامه برای هیچکس صادر نشده، پایین مدرک موقتشون جمله مذکور رو حذف کردن.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)