صفحه 191 از 294 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 2932

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (آرشیو شده تا 2015)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

دوستان این گفته درسته که بعد از قبولی در دانشگاه های اتریش مثل تکنیک وین امکان تغییر رشته وجود داره؟ راستش به این فکر میکردم اگر قراره فقط مقداره خیلی کمی از واحد ها رو قبول کنن برم یه رشته دیگه مثل معماری یا موسیقی بخونم! کلا یکم حیفه تو اترش باشی سراغ هنر نری!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

من تازه اقدام کردم برای گرفتن پذیرش اتریش دانشگامم آزاده تا دیروز همه میگفتن اوکیه حتی تو سایتم دیدم که خیلی ها اقدام کردن اما الان که به دو تا وکیل زنگ زدم گفتن دانشگاه آزاد 1سال و نیمه دیگه نمیشه براش پذیرش گرفت.....ترو خدا اگه پذیرش گرفته یا میدونه جوابه منو بده

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saarah_sp نمایش پست ها
    من تازه اقدام کردم برای گرفتن پذیرش اتریش دانشگامم آزاده تا دیروز همه میگفتن اوکیه حتی تو سایتم دیدم که خیلی ها اقدام کردن اما الان که به دو تا وکیل زنگ زدم گفتن دانشگاه آزاد 1سال و نیمه دیگه نمیشه براش پذیرش گرفت.....ترو خدا اگه پذیرش گرفته یا میدونه جوابه منو بده
    کمی توضیج بدید رشته تون چی بوده چه مقطعی خوندید لیسانس گرفتید توی ایران
    ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

دوستانی که مشکل گواهی اشتغال به تحصیل دارن الان سازمان سنجش واسه پیام نور داره بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو میگیره. من پارسال همین کارو کردم و با همین گواهی اشتغال به تحصیل پیام نور از دانشگاه کلاگنفورت پذیرش گرفتم. البته این نکته رو بگم که در گواهی اشتغال به تحصیل من ذکر نشده بود " بر اساس سوابق تحصیلی" بلکه نوشته بود " دانشجوی دوره ی رسمی" و به همین خاطر مشکلی پیش نیومد. اگر قوانین عوض نشده باشه هنوز هم با این گواهی میشه پذیرش گرفت. در ضمن بنده فقط در مورد کلاگنفورت مطمئن هستم چون برای جای دیگه اپلای نکردم.

سلام دوستان من دانشگاه آزاد لیسانس گرفتم، گواهی قبولی کنکور کارشناسی ارشد امسال تو دعنشگاه سراسری با رتبه خوب دارم، چقدر شانس پذیرش دارم؟

Senior Member

دانشگاه ثبت نام کن و گواهی اشتغال به تحصیل داشته باش.صد در صد شانس داری

من ثبت نام نکردم، فقط گواهی قبولی دارم، اینجوری شانسم کمه؟:-(

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط silverstone نمایش پست ها
    من ثبت نام نکردم، فقط گواهی قبولی دارم، اینجوری شانسم کمه؟:-(
    این گواهی فقط یک ترم معتبره که اواخر دی ماه تموم میشه با اون گواهی شما میتونید تو اون ترم اقدام کنید واسه ترم بعد اعتبار نداره
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahereh نمایش پست ها
    دوست گرامی
    یکی از دوستام که دانشجوی دانشگاه وینه این موضوع را داره پیگیری میکنه و بهتون اطلاع میدم.اما شما ایمیل زیر را به همون آدرس ایمیلی که پذیرشتون اومده ایمیل کنید نامه پذیرش را هم اتچ
    Dear Sir
    I am ....and i write from Iran.I face with a unclear problem in my letter of admission:I enrolled the application letter in 2th January 2014 and positive email of admission was received in 14th February 2014, but i do not why there are these intervals (in 2013) for enrolling: fall semester 2013: 17.06.2013 – 05.09.2013 (additional respite till 30.11.2013 and spring semester 2013: 07.01.2014 – 05.02.2014 (additional respite till 30.04.2014).
    Due to the long process of getting visa in my country(between 4 to 6 monthes),i was wondering if you could help me.
    I look forward to hearing from you
    Sincerely yours
    سلام يک سوال دارم من فکر میکنم که مشکل شما برام پیش امده واینکه شما بالاخره چه کار کردید وسفارت با مشکل شما چکار کرد دانشگاه به منم جواب داده که جواب دارای اعتبار تا زمستان هست ولی با سفارت چکار کرید واینکه ایا نامه مجدد براتون پست شد لطفا منو راهنمایی کنید

Junior Member

من رشتم نقاشيه و تازه دانشجو شدم ،دانشگاه هنر معمارى،من ترم يكم و حتى ريزه نمراتم ندارم فقط گواهى اشتغال به تحصيل هست،جالبه كه يه جا كه موسسه اسم و رسم دارى بود زنگ زدم ميگن ما ميتونيم بگيرم پذيرش ....من نميدونم اينا چه چيزى دارن كه واسه اينا ممكنه ولى اگه نا خودمون اقدام كنيم نميشه
    من پارسالم همين رشته قبول شدم دانشگاه سوره:/كه فقط كارنامش هست كه گويا به هيچ دردى نميخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)