نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: واسه ریختن پول تو این حساب در استرالیا چه راههایی وجود داره؟ (یک سوال مبتدی)

پیش فرض واسه ریختن پول تو این حساب در استرالیا چه راههایی وجود داره؟ (یک سوال مبتدی)

ببخشید اگه موضوع خیلی مبتدیه! من تاپیکای دیگرو خوندم بیشتر گیج شدم پس شرمنده اگه به نظر تکراری می یاد.
    من می خوام به حساب زیر 300 دلار استرالیا واریز کنم. یک بنده خدایی به نفکیک و ساده بگه چه راههایی وجود دارهو بهترین کدومه. متشکر
    Bank Account Name: Australian Agency for Education & Training PL

Bank Name: National Australia Bank

Branch (BSB): 083376

Account Number: 458633432

Swift Code: NATAAU3303M

Branch Address: 415 High Street , Preston VIC 3072
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واسه ریختن پول تو این حساب در استرالیا چه راههایی وجود داره؟ (یک سوال مبتدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    ببخشید اگه موضوع خیلی مبتدیه! من تاپیکای دیگرو خوندم بیشتر گیج شدم پس شرمنده اگه به نظر تکراری می یاد.
    من می خوام به حساب زیر 300 دلار استرالیا واریز کنم. یک بنده خدایی به نفکیک و ساده بگه چه راههایی وجود دارهو بهترین کدومه. متشکر
    Bank Account Name: Australian Agency for Education & Training PL

Bank Name: National Australia Bank

Branch (BSB): 083376

Account Number: 458633432

Swift Code: NATAAU3303M

Branch Address: 415 High Street , Preston VIC 3072
    ۱- تشریف می برید صرافی.
    ۲- مبلغ معادل روز ۳۰۰ دلار استرالیا رو به اضافه هزینه خود صرافی تحویل میدید.
    ۳- شماره حساب رو ارایه میکنید.
    ۴- مدتی صبر میکنید تا انتقال پولو انجام بدن.
    ۵- فیش واریز پول رو ازشون میگیرید.
    ۶- (اختیاری) میتونید با تلفن یا ایمیل با بانک NAB تماس بگیرید و از رسیدن پول آگاه بشید ....

پیش فرض پاسخ : واسه ریختن پول تو این حساب در استرالیا چه راههایی وجود داره؟ (یک سوال مبتدی)

متشکر. میشه بگید هزینه صرافی حدودا چقدره؟اینکه میگن زیاده درسته؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    متشکر. میشه بگید هزینه صرافی حدودا چقدره؟اینکه میگن زیاده درسته؟
    عدد دقیقی نمیشه گفت . به انصاف صرافیها بستگی داره . که بدیهیه وقتی پای انصاف ما ایرانیها میون میاد قانون عدم قطعیت هایزنبرگ هم کم میاره
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

لطفا در مورد نحوه پرداخت assessment fee راهنمایی کنید. تو سایت دو روش برای پرداخت 100 دلار پیشنهاد کرده:

1) I attach a Bank cheque or Money Order for AUD$100 made payable to the University of Melbourne. Bank cheques must be
    payable to an Australian bank.

2)
    Please charge AUD$100 to my credit card
    Visa Mastercard

Card Number __|__|__|__| __|__|__|__| __|__|__|__| __|__|__|__|

Card Holder Name: ...

Card Expiry Date: Month: Year:

Card Holder Signature:........................................ .................................................. .........

روش دوم که امکانپذیر نیست چون امضای دارنده کارت رو می خواد.

روش اول رو من نمی دونم چیه. چجوری یه چک یا حواله تهیه کنم؟ شماره حساب بانک هم نداده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)