صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 157 , از مجموع 157

موضوع: برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    خیر،
    میتونید از سرویس پاس بک استفاده کنید(با پرداخت یه هزینه ای) و پاسپورت تون رو پس بگیرید
    بعدش هم باید پول پیکاپ(نزدیک 450 هزار تومن) بدین
    خیلی ممنون. این سرویس رو من از کجا باید انتخاب کنم؟ چون تو صفحه تعیین وقت دبی، همچین آپشنی رو برای ویزا ندیدم؟ روز تحویل مدارک باید درخاست کنم؟ تعرفه سرویس پس بک رو از کجا میتونم در بیارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hapezeshki نمایش پست ها
    خیلی ممنون. این سرویس رو من از کجا باید انتخاب کنم؟ چون تو صفحه تعیین وقت دبی، همچین آپشنی رو برای ویزا ندیدم؟ روز تحویل مدارک باید درخاست کنم؟ تعرفه سرویس پس بک رو از کجا میتونم در بیارم؟
    بعد گرفتن وقت(به visa4uk مربوظ نمیشه)
    هم قبلش میشه پولشو داد(55دلار در سایت vfs دبی) و هم موقع تحویل مدارک (210 درهم)

Junior Member

سلام دوستان
    من اون رسیدی که بعد از ورود به فرودگاه شیراز و دادن برگه عبور بهشون، بهم دادن رو پیدا نمیکنم! حالا میخوام برم اداره گذرنامه برای زدن مهر ورود چیکار کنم به نظرتون؟ این رسید رو ندارم کارم راه میافته؟ خیلی نگرانم

Junior Member

خوب حالا که خروج از ترکیه و ورود به ایران با برگه عبور امکانپذیر میشه ، برای وجود مجدد به ترکیه برای تحویل گرفتن یا همون pickup پاسپورت به چه شکلی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

من از استانبول اقدام کردم برای ویزای ازدواج و چون سرویس سریع استفاده کردم پاسپورت رو نگه میدارن و با برگ عبور (laissez passer) برگشتم . روز قبل از وقتم در مرکز ویزا رفتم سفارت ایران دو تا عکس و یک فتو از پاسپورت فقط گرفتن ازم و فرداش آماده بود برگه عبورم. زمان برگشتن هم فرودگاه آتاتورک قبل از رفتن تو صف کنترل پاسپورت باید برید تو صف اتاقک رئیس chief (اتاقکی هست که کنترل پاسپورت های ترک و ملیت های غیر ترک رو جدا میکنه) که بررسی بشه. برای من خیلی مهربون برخورد شد . خارج از صف کپی پاسپورتم رو گرفتن و پنج دقه هم طول نکشید و بدون اینکه توی صف طولانی ملیت های غیر ترک برم مهر زد روی برگ عبورم و رد شدم . ولی دوستی میگفت براش سخت گرفتن .نمیدونم چرا. وقتی ایران رسیدیم هم خارج از صف برگ عبور رو به پلیس دادم و یک فرم دادن پر کردم از مشخصات خودم و همسرم ادرس و تلفن و شغل و ... و شفاهی پرسیدن چرا میخای بری انگلستان همسرت قانونی رفته اونجا چیکار میکنه . ده دقه همش طول کشید

Junior Member

سلام، دوستانى كه با برگه عبور از استانبول برگشتن، كدوم قسمت اداره گذرنامه براى زدن مهر ورود مراجعه كردن؟

سلام،

من یک سوالی دارم که سوال یکی از دوستان دیگه هم بوده ولی جوابی نگرفته؟

آیا می شه با برگه خروجی که از سفارت تو آنکارا می گیرم از استانبول خارج شم از کشور؟ و یا اینکه آیا می شه بعد از کار انگشت نگاری در آنکارا برم استانبول و از کنسولگری تو استانبول برگه خروج بگیرم؟

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)