صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 157

موضوع: برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

Junior Member

پیش فرض برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

سلام
    من هم امروز مدارک را فرستادم رفت. الان هم همش توی شش و بشم که بمونم اینجا تا 3 هفته ی دیگه یا برگردم ایران. مهمترین عاملی که باعث نگرانی من میشه اینه که ممکنه یه وقت کسی ازم بخواد که بیا مصاحبه و یا فلان مدرکت چی شده و از این حرف ها. کسی تجربه ای در مورد درخواست مصاحبه و یا مدارک جدید بعد از تسلیم مدارک داره؟
    در ضمن، آیا کسی می دونه که آیا من اگه با برگه ی خروج از ترکیه حارج شم، ایا باید حتماً فرد دیگری بیاد مدارک را تحویل بگیره و یا اینکه خودم هم می تونم دوباره به ترکیه برگردم.

تاپیک های مرتبط:

لینک های مرتبط:

ویرایش توسط میلاد : April 11th, 2013 در ساعت 10:00 PM

پیش فرض پاسخ : درخواست ويزاي UK از ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_J نمایش پست ها
    سلام
    من هم امروز مدارک را فرستادم رفت. الان هم همش توی شش و بشم که بمونم اینجا تا 3 هفته ی دیگه یا برگردم ایران. مهمترین عاملی که باعث نگرانی من میشه اینه که ممکنه یه وقت کسی ازم بخواد که بیا مصاحبه و یا فلان مدرکت چی شده و از این حرف ها. کسی تجربه ای در مورد درخواست مصاحبه و یا مدارک جدید بعد از تسلیم مدارک داره؟
    در ضمن، آیا کسی می دونه که آیا من اگه با برگه ی خروج از ترکیه حارج شم، ایا باید حتماً فرد دیگری بیاد مدارک را تحویل بگیره و یا اینکه خودم هم می تونم دوباره به ترکیه برگردم.
    اتفاقا همين امروز كه من براي گرفتن نتيجه رفتم يه اقايي بود كه ١٠روزه براش امده بود و گفت اين مدتم ايران بودم همين الان اومدم بنده خدا چمدان هاشم دستش بود، بخواين بريد برگرديد مشكلي نيست ،به من يه بار زنگ زدن و گفتن مدرك جديد بيار ولي گفتن كه ٥ روز كاري وقت دارين. باز خودتون بايد تصميم بگيريد و بقيه مشورت اقا هومن و بقيه دوستانم بشنويد،خيلي كمكتون ميكنه.

Junior Member

از Zolfkhaniak عزیز بسیار ممنونم.
    فقط مطمئنید که با برگه ی عبور می شه دوباره به ترکیه برگشت؟

ممنونم

Banned

به دوستانی که میخوان برگه تردد از ترکیه بگیرن چند نکته رو یاداوری میکنم :
    1) وقتی وارد فرودگاه امام شدید، طی چند مرحله از شما بازجویی میشه. خودتون رو نبازید.
    2)بعد از پر کردن برگه های بازجویی به شما یک رسیدی داده میشود که باید وقتی پاسپورتتون اومد با اون برگه به اداره گذرنامه برید و مهر ورود رو برای شما بزنن.
    3) نکته مهم : رو برگه تردد شما یک کدی میخورد که این کد به اداره گذرنامه نشان میدهد شما به چه دلیلی برگه تردد دریافت نموده اید. مواردی بوده که این کد به اشتباه خورده و بعضی ها بدجوری گرفتار شده اند. از کارمندان کنسولگری خواهش کنید در زدن کد دقت کنند.
    4)در بعضی موارد از طرف سفارت با شما تماس گرفته میشه که مدرکی رو کامل کنید.اگر میخواهید از ترکیه خارج شوید حتما کسی رو داشته باشد که در صورت نیاز مدارک مورد نیاز رو بدست سفارت برسوند.
    5)باید به کسی که میخواهد مدارک و پاسپورت شما رو از سفارت بگیرد طی یک نامه وکالت داده و اصل رسید سفارت را به او بدهید.
    ویرایش توسط saeeddeeas : September 29th, 2012 در ساعت 03:31 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_J نمایش پست ها
    از Zolfkhaniak عزیز بسیار ممنونم.
    فقط مطمئنید که با برگه ی عبور می شه دوباره به ترکیه برگشت؟

ممنونم

این برگه فقط برای خروج از ترکیه و ورود به ایران هستش. شما دیگه تا پاسپورتتون نیاد نمیتونید خارج بشید.

دوستان عزیز من بزای ویزااز استانبول اقدام کردم..از طریق سفازت ایران در استانبول برگه عبور گرقتمو تو مدت اومدن ویزا ایران بودم..الان خونوادم رفتن پاسپورت حاوی ویزامو اوردن...سوالم اینه که آیا چون پاسپورتم فقط مهر ورود به ترکیرو خورده ومهر خروج مخورده به مشکل بر میخورم؟راه حلش چیه؟آخه هفته بعد پرواز دازم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asasasasasasas نمایش پست ها
    دوستان عزیز من بزای ویزااز استانبول اقدام کردم..از طریق سفازت ایران در استانبول برگه عبور گرقتمو تو مدت اومدن ویزا ایران بودم..الان خونوادم رفتن پاسپورت حاوی ویزامو اوردن...سوالم اینه که آیا چون پاسپورتم فقط مهر ورود به ترکیرو خورده ومهر خروج مخورده به مشکل بر میخورم؟راه حلش چیه؟آخه هفته بعد پرواز دازم
    چطوری برگه ی عبور گرفتی شما؟! مگه میشه همچین کاری؟!اولین باریه که همچین چیزی شنیدم!
    به هرحال ویزای انگلیس فکر نمیکنم ربطی به مهر خروج ترکیه داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان. من با ویزای tier 4 انگلیس هستم و برای پدر و مادرم درخواست ویزای ویزیت دارم میدم. اونا قراره برن ترکیه و دلیلشم اینه که اصلا امکان موندنشون تو اونجا وجود نداره (به همین دلیل واسه امارات اقدام نمیکنیم) و میخوان با برگه ی عبور موقت به ایران برگردن فردای روز appointment. من تمام صفحات این فروم رو خوندم ولی هیچ دوستی بصورت کامل نگفته که پروسه ی برگه ی عبور موقت گرفتن از سفارت ایران و دریافت پاسپورت بعد از ارایه جواب ویزا چجوری بوده. خواهشا تجربیات خودتون رو با جزییات بیشتر در اختیار بقیه بذارید که هم لطفی کرده باشین و هم کسی رو از تکرار اشتباه مجدد نجات بدین. با تشکر از همه

سلام به همه دوستان
    میخواستم ببینم که میشه برگه خروج موقت که از ترکیه میگیریم وقتی پاسپورت رو سفارت انگلستان میگیره ازمون برای دبی یا ابو ظبی هم این کارو کرد که مجبور نشیم یک ماه برای دریافت ویزا منتظر باشیم با این هزینه های گرون. یا نه.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad2149 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با ویزای tier 4 انگلیس هستم و برای پدر و مادرم درخواست ویزای ویزیت دارم میدم. اونا قراره برن ترکیه و دلیلشم اینه که اصلا امکان موندنشون تو اونجا وجود نداره (به همین دلیل واسه امارات اقدام نمیکنیم) و میخوان با برگه ی عبور موقت به ایران برگردن فردای روز appointment. من تمام صفحات این فروم رو خوندم ولی هیچ دوستی بصورت کامل نگفته که پروسه ی برگه ی عبور موقت گرفتن از سفارت ایران و دریافت پاسپورت بعد از ارایه جواب ویزا چجوری بوده. خواهشا تجربیات خودتون رو با جزییات بیشتر در اختیار بقیه بذارید که هم لطفی کرده باشین و هم کسی رو از تکرار اشتباه مجدد نجات بدین. با تشکر از همه
    با سلام ،
    در چند صفحه قبل دوستان توضیح داده بودند که باید برید وزارت امور خارجه ظاهرا . البته این موضوع رو میتونید در ایران هم بپرسید و از پروسش مطلع بشید.

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)