صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 157

موضوع: برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - WorldBridge

اگه ترکیه آشنا داشته باشیم میتونیم برگردیم ایران و اون مدارکو واسمون از سفارت تحویل بگیره و پست کنه ایران؟

پیش فرض Applying UK visa turkey

سلام
    من برای ویزا یوکی اقدام کردم در ترکیه. و چون سه هفته طول میکش که ویزا رو بدهند، سخته که در ترکیه بمونم. برگ عبور به ایران رو گرفتم، اما نمیدونم وقتی‌ که به ایران برگشتم، چطوری گذرنامه رو به دست بیارم. می‌خوام بگم یکی‌ از دوستانم گذرنامه رو از سفارت انگلیس در ترکیه برام بگیرد، اما سوالام این است که آیا او میتونه برام با پست بفرسته ایران؟ پست ایران مشکلی‌ واسه فرستادن گذرنامه به داخل ایران ندارد؟ من چگونه می‌تونم پاسپورت رو از ایران دریافت کنم؟
    ممنون میشم من رو راهنمائی کنید.

سمانه

پیش فرض پاسخ : Applying UK visa turkey

نقل قول نوشته اصلی توسط Sami.samijoon نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزا یوکی اقدام کردم در ترکیه. و چون سه هفته طول میکش که ویزا رو بدهند، سخته که در ترکیه بمونم. برگ عبور به ایران رو گرفتم، اما نمیدونم وقتی‌ که به ایران برگشتم، چطوری گذرنامه رو به دست بیارم. می‌خوام بگم یکی‌ از دوستانم گذرنامه رو از سفارت انگلیس در ترکیه برام بگیرد، اما سوالام این است که آیا او میتونه برام با پست بفرسته ایران؟ پست ایران مشکلی‌ واسه فرستادن گذرنامه به داخل ایران ندارد؟ من چگونه می‌تونم پاسپورت رو از ایران دریافت کنم؟
    ممنون میشم من رو راهنمائی کنید.

سمانه
    سلام این برگه که فرمودید از کجا گرفتید؟ میشه یک کم بیشتر توضیح بدهید چون من هم این مشکل رو دارم که نمی تونم زیاد ترکیه بمونم

پیش فرض پاسخ : برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

سلام دوستان كسي ميدونه اگه كسي بعد از اپلاي توي تركيه با برگه خروج به ايران برگرده، بعد از اينكه پاسپورتشو گرفت چقد طول ميكشه كه أداره گذرنامه مهر خروج رو بزنه تو پاسپورت؟

Junior Member

سلام. من تاپیک مرتبط تر از این جا پیدا نکردم به سوالم. من ایتالیا هستم و برای ویزای انگلیس اقدام کردم. هشت روز دیگه بلیت ایران دارم و شک دارم که برسه پاسپورتم تو این مدت به دستم. امکانش هست منم برگه ای برای رفت و امد به ایران بگیرم؟ و بتونم دوباره به ایتالیا برگردم بدون پاسپورت؟ یا باید بی خیال بلیتم بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    سلام. من تاپیک مرتبط تر از این جا پیدا نکردم به سوالم. من ایتالیا هستم و برای ویزای انگلیس اقدام کردم. هشت روز دیگه بلیت ایران دارم و شک دارم که برسه پاسپورتم تو این مدت به دستم. امکانش هست منم برگه ای برای رفت و امد به ایران بگیرم؟ و بتونم دوباره به ایتالیا برگردم بدون پاسپورت؟ یا باید بی خیال بلیتم بشم؟
    اگر هم با برگه خروج موقت بتونین برین ایران فکر نکنم بدون پاسپورت بتونین برگردین ایتالیا.
    من در مورد ترکیه شنیدم که بچه ها پاسپورت رو که به سفارت انگلیس میدن با برگه خروج برمیگردن ایران اما خودشون دیگه نمیتونن خارج بشن تا اینکه یکی پاسپورتشون رو بگیره و از ترکیه بفرسته ایران.

Junior Member

سلام. ببخشید دو تا سوال داشتم
    ۱ بعد از برگشتن به ایران با برگه ورود، وقتی پاسپورت اومد، ایا مراجعه به اداره گزرنامه برای مهر ورود فقط در تهران انجام میشه؟ یا در دیگر مراکز استانهام اداره گزرنامه هست و این کارو انجام میده؟

۲ اینکه ایا کسی دیگه هم میتونه پاسپورت و رسید فرودگاه رو ببره اداره گزرنامه برای مهر ورود یا اینکه من باید خودم حضور داشته باشم؟

Junior Member Hadees آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    انیمیشن MA- دانشگاه هنر / م نرم افزار BSc شهید بهشتی

سلام
    در مورد سفر به کشور دیگر برای گرفتن ویزای انگلستان، اونطور که از خوندن پست های مختلف دستگیرم شد
    اقدام کردم اول تو visa4uk و سه جا رو پر کردم : ترکیه ، ارمنستان و امارات ولی قطعی نکردم
    حالا نمی دونم کدام رو قطعی کنم
    این طور که متوجه شدم ارمنستان و امارات باید ساکن شد تا که ویزا آماده بشه و ممکنه دو هفته ای طول بکشه و البته ارمنستان راه قطار تبریز یا مثلا اتوبوس تهران ایروان هم داره برای رفتن
    و اینکه ترکیه ولی سایت سابق worldbridge و الان teleperformance داره که می شه با برگه ای که می دن از ترکیه برگشت و بعد ویزا و پاسپورت پست می شه ( یا باید دوباره رفت گرفت)
    و ترکیه قطار تهران آنکارا هم داره
    اگه درست متوجه شده باشم از پست هایی که خوندم بهتره ترکیه رو قطعی کنم تا مجبور نباشم در مدت آماده شدن ویزا در آن کشور بمانم درسته؟ قطعی کنم ؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadees نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سفر به کشور دیگر برای گرفتن ویزای انگلستان، اونطور که از خوندن پست های مختلف دستگیرم شد
    اقدام کردم اول تو visa4uk و سه جا رو پر کردم : ترکیه ، ارمنستان و امارات ولی قطعی نکردم
    حالا نمی دونم کدام رو قطعی کنم
    این طور که متوجه شدم ارمنستان و امارات باید ساکن شد تا که ویزا آماده بشه و ممکنه دو هفته ای طول بکشه و البته ارمنستان راه قطار تبریز یا مثلا اتوبوس تهران ایروان هم داره برای رفتن
    و اینکه ترکیه ولی سایت سابق worldbridge و الان teleperformance داره که می شه با برگه ای که می دن از ترکیه برگشت و بعد ویزا و پاسپورت پست می شه ( یا باید دوباره رفت گرفت)
    و ترکیه قطار تهران آنکارا هم داره
    اگه درست متوجه شده باشم از پست هایی که خوندم بهتره ترکیه رو قطعی کنم تا مجبور نباشم در مدت آماده شدن ویزا در آن کشور بمانم درسته؟ قطعی کنم ؟
    برای ویزای دانشجویی ایرانی های غیرمقیم فقط دو گزینه دارن: امارات و ترکیه
    اگر ترکیه رو انتخاب کنید، میتونید به سفارت ایران در ترکیه تشریف ببرید و برگ خروج دریافت کنید و تشریف بیارید ایران تا جوابتون آماده بشه اما دیگه نمیتونید برگردید ترکیه. این ممکنه یک مشکل عمده ایجاد کنه و اونهم اینه که ممکنه شما به مصاحبه دوم دعوت بشید که تا بحال حضوری بوده، بنابراین وقتی نمیتونید برگردید ترکیه، مصاحبه دومی هم انجام نمیشه در نتیجه درخواستتون رد میشه
    اگر در امارات درخواست ویزا کنید، نمیتونید برگه خروج بگیرید و تا زمان تصمیم گیری درمورد درخواستتون و آماده شدن پاسپورت باید همونجا بمونید
    در ضمن teleperformance برگه ای به شما نمیده که باهاش بیاید ایران. سرویس پست کردن پاسپورت هم نداره. شرکت های دیگه ای هستند که پاسپورت رو براتون میگیرن و پست میکنن که هزینه ای نزدیک به 150 دلار داره

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط avish7 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید دو تا سوال داشتم
    ۱ بعد از برگشتن به ایران با برگه ورود، وقتی پاسپورت اومد، ایا مراجعه به اداره گزرنامه برای مهر ورود فقط در تهران انجام میشه؟ یا در دیگر مراکز استانهام اداره گزرنامه هست و این کارو انجام میده؟

۲ اینکه ایا کسی دیگه هم میتونه پاسپورت و رسید فرودگاه رو ببره اداره گزرنامه برای مهر ورود یا اینکه من باید خودم حضور داشته باشم؟
    با اداره گذرنامه تماس بگیرید و بپرسید. از اونجایی که قوانین و بخشنامه ها تقریبا هر روز داره تغییر میکنه بهتره آخرین وضعیت رو از خودشون جویا بشید که بعدا براتون دردسر دردست نشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)