صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 157

موضوع: برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Biotechnology, Heriot Watt University

پیش فرض پاسخ : برگه عبور (وارد شدن به ایران بدون گذرنامه)

نقل قول نوشته اصلی توسط daryabak نمایش پست ها
    میشه لطف کنید شماره تلفن آژانسی که 50 دلار گرفت مدارکتون رو تحویل گرفت بگید یا واسم پیغام بزارید.

ممنون

سلام،
    منم ممنون میشم اگه اسم این آژانس و شمارشو بهم بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkanjam نمایش پست ها
    سلام،
    منم ممنون میشم اگه اسم این آژانس و شمارشو بهم بدین.
    منم اگه اسمش رو برام مسیج کنید ممنون میشم دوستان

Junior Member Hadees آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    انیمیشن MA- دانشگاه هنر / م نرم افزار BSc شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    منم اگه اسمش رو برام مسیج کنید ممنون میشم دوستان
    من هم دنبال پیدا کردن این شرکت ها هستم یا در صورت امکان اینکه اگر وب سایتی دارند چه عبارتی را باید جستجو کنیم

ویرایش :
    الان در این آدرس انجمن که دیدم

در صفحه ی 5 ، مثل اینکه باید پیک آپ ویزا جستجو کرد اگر درست متوجه شده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadees نمایش پست ها
    من هم دنبال پیدا کردن این شرکت ها هستم یا در صورت امکان اینکه اگر وب سایتی دارند چه عبارتی را باید جستجو کنیم

ویرایش :
    الان در این آدرس انجمن که دیدم

در صفحه ی 5 ، مثل اینکه باید پیک آپ ویزا جستجو کرد اگر درست متوجه شده باشم
    ببخشيد كه دير جواب ميرم اره، پيكاپ ويزا سرچ كنيد آژانسا و شركتاي زيادي مياد البته اطلاعي راجع بع اعتبارشون ندارم ولي خب خودمم مجبورم بهشون اطمينان كنم ديگه

دوستان محض اطلاعتون.ديشب مارو رواني كردن برا ورود به ايران با برگه عبور. تو فرودگاه تركيه كارم دو دقيقه اي راه افتاد. تو فرودگاه ايران دقيقا سه ساعت مارو پشت گيت نگه داشتن تا دو تا فرمو پر كنن و امضا بگيرن. بعدم كه اعتراض ميكنيم ميگن اينجا ايرانه و داد و قال ميكنن. فقط توصيه ميكنم در اين شرايط آرامش خودتونو حفظ كنيد و اعتراضتون با كلمه هاي حساب شده و آروم باشه. به يه خانمي گير دادن كه تو توهين كردي به مامور دولت و ميخواستن براش پرونده تشكيل بدن. من اومدم نميدونم اون بنده خدا چه شد ديگه.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    دوستان محض اطلاعتون.ديشب مارو رواني كردن برا ورود به ايران با برگه عبور. تو فرودگاه تركيه كارم دو دقيقه اي راه افتاد. تو فرودگاه ايران دقيقا سه ساعت مارو پشت گيت نگه داشتن تا دو تا فرمو پر كنن و امضا بگيرن. بعدم كه اعتراض ميكنيم ميگن اينجا ايرانه و داد و قال ميكنن. فقط توصيه ميكنم در اين شرايط آرامش خودتونو حفظ كنيد و اعتراضتون با كلمه هاي حساب شده و آروم باشه. به يه خانمي گير دادن كه تو توهين كردي به مامور دولت و ميخواستن براش پرونده تشكيل بدن. من اومدم نميدونم اون بنده خدا چه شد ديگه.
    ببینید به هر حال شما یک فرد بدون پاسپورت حساب میشید. قوانین ایران هم در مورد ورود افراد بدون پاسپورت بسیار سخت گیرانه ست. یکی از اقوام ما اخیرا در سوئد مورد دستبرد قرار گرفته بود و تمام مدارکش رو دزدیده بودن. اینها نزدیک 10 ساعت در فرودگاه امام و حراست مربوطه (علیرغم اینکه از سفارت ایران در سوئد نامه داشتن و همینطور صورتجلسه پلیس سوئد و همینطور افراد موجه و دارای منصب اجتماعی بالا) مورد سوال جواب و بازجویی قرار گرفتن. این سخت گیری ها طبیعی هست و شما با اعتراض کردن فقط روند کار خودتون رو طولانی تر میکنید. در این مورد برگ ورود که در ترکیه صادر میشه، برخورد خیلی بهتری دارن و روال رو سریعتر پیگیری میکنن اما بمحض اینکه اعتراض کنید همه چیز به هم میریزه. سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید و کاملا مطابق قوانین و مقررات عمل کنید که کارتون هم سریع تر انجام بشه

Junior Member

دوستان يک خبر خوب! مي تونيد براي وارد کردن مهر ورود در پاسپورت به اداره کل گذرنامه در ستارخان مراجعه کنيد، ساختمان 2، و فقط با تحويل رسيدي که در فرودگاه به شما داده شده، مهر ورود را همان لحظه داخل پاسپورت مي زنند. نيازي به تشکيل پرونده و يا هيچگونه مدرک يا کپي نيست. حداقل دستشون تو اين يک مورد درد نکنه، کار من نيم ساعته انجام شد. البته حضور خود شخص صاحب پاسپورت اگه کودک نباشه الزاميست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emadmar نمایش پست ها
    دوستان يک خبر خوب! مي تونيد براي وارد کردن مهر ورود در پاسپورت به اداره کل گذرنامه در ستارخان مراجعه کنيد، ساختمان 2، و فقط با تحويل رسيدي که در فرودگاه به شما داده شده، مهر ورود را همان لحظه داخل پاسپورت مي زنند. نيازي به تشکيل پرونده و يا هيچگونه مدرک يا کپي نيست. حداقل دستشون تو اين يک مورد درد نکنه، کار من نيم ساعته انجام شد. البته حضور خود شخص صاحب پاسپورت اگه کودک نباشه الزاميست.
    سلام دوست عزیز، یعنی‌ واسه شما زود انجام دادن؟ آخه مامان من تهران نیستن و امروز رفتن اداره گذرنامه شهرمون، پاسپرت هارو گرفته گفت برو فردا بیا. مامانم ۵شنبه بلیت داره، بهش گفتم اگه فردا کارتو درست نکردن خودش بره تهران، آخه پرواز به انگلیسش هم از تهران. فکر می‌کنین اگه ۴شنبه بره تهران احتمال اینکه بتونه مهر رو بگیر و ۵شنبه به پروازش برسه هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emadmar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، یعنی‌ واسه شما زود انجام دادن؟ آخه مامان من تهران نیستن و امروز رفتن اداره گذرنامه شهرمون، پاسپرت هارو گرفته گفت برو فردا بیا. مامانم ۵شنبه بلیت داره، بهش گفتم اگه فردا کارتو درست نکردن خودش بره تهران، آخه پرواز به انگلیسش هم از تهران. فکر می‌کنین اگه ۴شنبه بره تهران احتمال اینکه بتونه مهر رو بگیر و ۵شنبه به پروازش برسه هست؟

یه اتفاق بد! لطفا کسی اگر تجربه مشابه داشته یا میدونه چیکار باید کرد منو راهنمایی کنه!
    من هر چی میگردم اون رسید فرودگاه رو پیدا نمیکنم! حالا برای زدن مهر ورود چیکار کنم به نظرتون؟ راهی داره؟
    استرس کشت منوف بگین چه کنم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)