صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: آرشیو شده : یافتن هم خانه ای در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض آرشیو شده : یافتن هم خانه ای در استرالیا ( تا سال 2012 )

لطفاً درخواست‌های خود برای یافتن هم‌اتاقی در استرالیا را با پاسخ به این موضوع مطرح نمایید.
    لطفاً در درخواست خود نام شهر و ترجیحا نام دانشگاه را فراموش نکنید و اگر محدودیت زمانی خاصی برای پیدا کردن هم‌اتاقی دارید، لطفاً در درخواست خود بنویسید.
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض هم خانه ایرانی یا خارجی؟ دختر یا پسر ؟

سلام خدمت همه دوستان خوبم

راستش این موضوع برام سوال شده بود که اگه قرار باشه با کسی هم خانه باشم اون ایرانی باشه بهتره یا خارجی ؟
    چون حقیقتش از رفتار بعضی از هم وطن های خودمون که اونجا هستن تعریف های خوبی نشنیدم، می خواستم از دوستانی که در این مورد اطلاع دارند بپرسم که بهترین انتخاب در این مورد چیه ؟

ایرانی ، آسیایی ، اروپایی ... یا اصلا تنهایی ؟
    و همچنین در مورد اینکه هم خانه ایت هم جنس باشه یا نه ؟
    معایب و مزیت های هم خانه ای های هم جنس و غیر هم جنس رو هم بگید ممنون می شم ؟
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [b]هم خانه ایرانی یا خارجی؟ دختر یا پسر ؟[/b]

در این مورد به صورت کلی قبلا صحبت شده
    یادم نمیاد کجا هست ولی یادمه درباره این موارد کاملا صحبت شده
    فکر کنم تو تاپیکهای مربوط به امریکا یا کانادا بود
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : هم خانه ایرانی یا خارجی؟ دختر یا پسر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام خدمت همه دوستان خوبم
    راستش این موضوع برام سوال شده بود که اگه قرار باشه با کسی هم خانه باشم اون ایرانی باشه بهتره یا خارجی ؟
    چون حقیقتش از رفتار بعضی از هم وطن های خودمون که اونجا هستن تعریف های خوبی نشنیدم، می خواستم از دوستانی که در این مورد اطلاع دارند بپرسم که بهترین انتخاب در این مورد چیه ؟
    ایرانی ، آسیایی ، اروپایی ... یا اصلا تنهایی ؟
    و همچنین در مورد اینکه هم خانه ایت هم جنس باشه یا نه ؟
    معایب و مزیت های هم خانه ای های هم جنس و غیر هم جنس رو هم بگید ممنون می شم ؟
    سلام
    این تاپیک رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,16486.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

راستش می خواستم بدونم که قوانین خاصی در مورد استرالیا در مقایسه با کشورهای اروپایی یا امریکایی نیست ؟

مثلا قانون خاصی برای اجاره ندادن خانه به دو نفری که هم جنس یا هم دین و یا خیلی از مسائل دیگه که به عنوان یه قانون برای سایر افراد مهاجر یا دانشجو ها باشه، وجود نداره ؟
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    راستش می خواستم بدونم که قوانین خاصی در مورد استرالیا در مقایسه با کشورهای اروپایی یا امریکایی نیست ؟

مثلا قانون خاصی برای اجاره ندادن خانه به دو نفری که هم جنس یا هم دین و یا خیلی از مسائل دیگه که به عنوان یه قانون برای سایر افراد مهاجر یا دانشجو ها باشه، وجود نداره ؟
    تبعيض قايل شدن بر مبناى جنسيت، مليت،مذهب،نژاد وحتى گرايشات جنسى نقض حقوق بشر هست و در تمام كشور هاى پيشرفته مثل آمريكا و استراليا ممنوع هست!!
    موفق باشيد

از دوستانی که استرالیا رفتن، کسی می دونه بیشترین قومی که برای تحصیل به دانشگاه های استرالیا میان از کدام منطقه هستند ؟ من شنیدم چینی ها و کره ای ها انجا پرن.. درسته؟
    با این حساب فکر کنم باید پی هم خونه شدن با اونا رو به تنمون بمالیم..

اصلا از بچه ها کسی قصد داره هم خونه داشته باشه؟ یا اینکه ماشالله همه وضعیت مالیشون توپ، می خوان تنها خونه بگیرن؟

هم خونه خارجی داشتن برای تقویت زبان خوبه..... یکی از دوستان بود تعریف می کرد که خونه ها به صورتی هست که شامل چند اتاقه و هر اتاق متعلق به یک نفره و در این مواردی هم دختر هستند و هم پسر، مثلا 4-5 نفر دختر و پسر..... که ظاهرا آشپزخانه اشتراکی داشتند... البته من فکر می کنم بعضی مسائل به صاحبخانه هم بستگی داره... یه دوستی تعریف می کرد که تو کانادا صاحبخونه از ابتدا شرط گذاشته بوده که کسی حق نداره دختر بیاره تو خونه ;D (یه خونه با 4 خواب و 4 پسر بوده ) خلاصه خیلی موارد رو تو محیط متوجه می شید.... این موارد به مسائل فرهنگی و بومی منطقه هم بستگی داره... علاوه بر چینی ها و کره ای ها هندی هم اونجا زیادن..... صد البته ایرانی های عزیز هم کم نیستند اگر مایل به داشتن هم خونه ایرانی باشید..... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

من دارم دو سه هفته دیگه میرم ملبورن و باید خونه بگیرم. در مورد همخونه ای هم برام خیلی فرقی نمی کنه ایرانی باشه یا خارجی همین که احساس کنم طرف OK هست برام کافیه. البته منم مسلما علاقه ای ندارم با چهار تا چینی یا چهار تا هندی هم اتاق بشم.

ضمنا خیلی از وقتا انتخاب همخونه ای خیلی هم امکانپذیر نیست چون میری یه خونه با چهار اتاق می بینی که یک اتاقش خالیه و تو اجاره می کنی و بقیه از قبل بودن, یا وقتی تو اونجایی جابجایی صورت میگیره. در مورد دختر و پسر بودن هم من ترجیح میدم همخونه ای پسر داشته باشم ولی بازم فکر نکنم خیلی موضوع تاثیرگذاری باشه و بشه کنار اومد.

به هر حال با یه کم راحت گیری مشکل خاصی پیش نمیاد ان شالله.

بیشترین قشر مهاجر در استرالیا مربوط به چشم بادومی ها و جنوب شرق آسیا میشه.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)