صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به آمریکا (فقط آمریکا)

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به آمریکا (فقط آمریکا)

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    تصوراتی که درست از آب درآمد:

2. زبان خود به خود تو محیط اصلا خوب نمیشه و باید عین ایران بشینی بخونی.
    یعنی شما الان هم میشینید و زبان می خونید؟! یعنی یه برنامه ی روزانه واسه زبان دارید؟ روزی چند ساعت مثلا اونجا زبان می خونید؟ این کار باید تا چه مدتی در آمریکا انجام بدین تا دیگه نیازی نباشه و مشکل حل بشه؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به آمریکا (فقط آمریکا)

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    یعنی شما الان هم میشینید و زبان می خونید؟! یعنی یه برنامه ی روزانه واسه زبان دارید؟ روزی چند ساعت مثلا اونجا زبان می خونید؟ این کار باید تا چه مدتی در آمریکا انجام بدین تا دیگه نیازی نباشه و مشکل حل بشه؟
    بله. بله. 2 ساعت. تا ابد!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    بله. بله. 2 ساعت. تا ابد!
    1) تا ابد که دیگه فکر کنم واسه زمانی باشه که بخواهید کلا مثل نیتیوها بشید. کلا اگه هدفتون فقط این باشه که مشکل زبانتون را حل کنید به طوری که مثلا واسه کار پیدا کردن مشکل خاصی ایجاد نکنه، باز هم نیاز به زبان خوندن روزانه هست؟

2) من فکر می کنم که ردینگ و رایتینگ که هر چی همین جا یاد گرفتیم کافیه. مثلا کسی که ردینگ و رایتینگ را نمره 27-28 بگیره دیگه فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه. فقط مشکل لیسنینگ و اسپیک احتمالا ایجاد میشه. درسته؟ این دو مشکل یعنی در طی 4 سال طوری حل نمیشه که آدم بتونه کار گیر بیاره و مجبور نباشه روزانه زبان بخونه؟!

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    1) تا ابد که دیگه فکر کنم واسه زمانی باشه که بخواهید کلا مثل نیتیوها بشید. کلا اگه هدفتون فقط این باشه که مشکل زبانتون را حل کنید به طوری که مثلا واسه کار پیدا کردن مشکل خاصی ایجاد نکنه، باز هم نیاز به زبان خوندن روزانه هست؟

2) من فکر می کنم که ردینگ و رایتینگ که هر چی همین جا یاد گرفتیم کافیه. مثلا کسی که ردینگ و رایتینگ را نمره 27-28 بگیره دیگه فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه. فقط مشکل لیسنینگ و اسپیک احتمالا ایجاد میشه. درسته؟ این دو مشکل یعنی در طی 4 سال طوری حل نمیشه که آدم بتونه کار گیر بیاره و مجبور نباشه روزانه زبان بخونه؟!

فکر میکنم بهتره که بعد از مدرک زبان و این حرفا، زبان رو به عنوان یه تفریح خوند... یعنی به چشم تفریحی بهش نگاه کرد که کمک کنه به سازگاری تو محیط... وگرنه آدم کم میاره، امتحانی در کار نباشه، یه کم سخته متیویت نگه داشتن خودت!

پیمان جان شما چه منابعی استفاده میکنی و میکردین؟ از وفتی که کارتون با زبان برای امتحان تموم شد.
    میدونی... وقتی برای امتحان میخونی، تکلیف مشخصه، هدف چیه و منابع چیاس.. ولی اینجوری...!

با تشکر

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

باید active learner باشی. مکالمات روزمره و ... که حالا حالا ها باید یاد بگیری. زبان زسمی و فصاحت و بلاغت رو که خود آمریکایی ها هم میرن براش مطالعه می کنن. من بارها دیدم تو کلاسی که 80 درصد نیتیو سپیکر هستن استاده باز تاکید می کنه که برید vocabulary ها رو یاد بگیرید، یا فلان جور بنویسید و ...
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

من تصور میکردم همه چی اینجا بی مزه است
    ولی بعضی غذاهاشون خیـــــــــــــــــــــلی هم بهتره
    میوه هاشونم خوبه
    من فکر میکردم اینجا اینترنت خونه قطع نمیشه که اونم قطع میشه که هیچ، مکالمات تلفنی هم قطع میشه
    تازه دیدم Verizon یه صدای خرخر میده بعضی وقت ها!
    اینترنت دانشگاه ما یه وقتهایی قطع میشه که اونم در نوع خود قابل تامل ه!
    من فکر میکردم اینجا چیزی به نام بوغ ممتد وجود نداره ولی مردم وقتی صبرشون تموم میشه بوغ ممتد میزنن اینجا
    من فکر میکردم آمریکا درودهات هاشم خوبه ولی شخصا بوی پهن و اینجا تجربه کردم و شاخ درآوردم از تعجب :-))

ApplyAbroad Hero

راجع به لبخند زدن و "های، هی " گفتن هم منم نظرم مث شما بود اول کار..خوبم هست البته..ولی خب ، اینا حداقل واسه خیلیا "تو ظاهره فقط"..بنظرم "دوگونه رفتار کردن" کم نیس اینجام....یه کم عمیق تر شه آدم، رابطه و دوستی و نزدیکی شکل بگیره ، میبینی که "فاصله" حفظ میشه و اگه خوششون نیاد کم کم دور و دورتر میشن..حالا بسته به ملیت، دینت و و و ....در هر حال همه جور آدمی همه جا هس....

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    راجع به لبخند زدن و "های، هی " گفتن هم منم نظرم مث شما بود اول کار..خوبم هست البته..ولی خب ، اینا حداقل واسه خیلیا "تو ظاهره فقط"..بنظرم "دوگونه رفتار کردن" کم نیس اینجام....یه کم عمیق تر شه آدم، رابطه و دوستی و نزدیکی شکل بگیره ، میبینی که "فاصله" حفظ میشه و اگه خوششون نیاد کم کم دور و دورتر میشن..حالا بسته به ملیت، دینت و و و ....در هر حال همه جور آدمی همه جا هس....
    خب توى ايرانم شما اگه از کسى خوشت نياد فاصله ميگيرى و حرفى هم نيست. حداقل من که اينجورى بودم. اما همون ظاهر خوب هم نميتوني ايران داشته باشى که به همه لبخند بزنى.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)