صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: کلیه مباحث مربوط به گرفتن اقامت در سنگاپور - اقامت دائم - اقامت کاری و ...

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کلیه مباحث مربوط به گرفتن اقامت در سنگاپور - اقامت دائم - اقامت کاری و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    سلام آقا نيماي عزيز
    اينطور كه شما ميفرماييد كه "در مدتی که من سنگاپور بوده ام از میان ایرانیهای درس خوانده در سنگاپور کسی را ندیده ام که توانسته باشد اقامت دایم بگیرد"
    پس بعد از گرفتن phd اگر كاري با حقوق بالا پيدا نشه عملا بايد برگرديم كه واقعا سخته چون حداقل شما به مدت ٤ سال به محيط يك كشور پيشرفته عادت كردي وارد مباحث آكادميك در سطح بالا شدي و حالا بعد گذشت ٤ سال جدا سخته ( همين جاست كه فرق بين آمريكا، كانادا با بقيه كشورها مشخص ميشه

راجع به نمره زبان مطمئن هستيد؟! چون من دقيقا يادمه يك ايميل به طور مشخص از كوردينتورر ( فكر كنم مسول سينگا بود) كه آزم خواست نمره آيلتس بفرستم.
    سلام
    احتمال کار پیدا کردن زیاد است. حتا بعضی پس از پایان تحصیل به ایران برگشته اند و پس از دریافت آفر برگشتند. گاهی در دریافت ویزا کار مشکل ایجاد میشود. شما تا وقتی کار داشته باشدو ویزا کار شما را تمدید کنند میتوانید در سنگاپور بمایند ولی اقامت دائم ندارید اگرقراداد شما تمدید نشود بعد 1 یا 2 ماه باید کشور را ترک کنید یا اگر شغلتان را عوض نیازبه درخواست مجدد ویزا است که ریسک عدم صدور ویزا وجود دارد.
    من چندمورد میشناسم که بدون نمره زبان از سینگا پذیرش گرفتند. این روزها چون خیلیها مدرک زبان دارند و در فضای رقابتی اگر همه داشته باشندو شما نداشته باشد در رقابت جا میمانید بهتر است که مدرک زبان داشته باشید ولی اجباری نیست. لطفآ به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.a-star.edu.sg/singa-award/How-To-Apply.aspx

ویرایش توسط nima56 : August 16th, 2015 در ساعت 05:13 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری/دانشگاه ازاد واحد خوراسگان اصفهان

پیش فرض پاسخ : کلیه مباحث مربوط به گرفتن اقامت در سنگاپور - اقامت دائم - اقامت کاری و ...

سلام.ما قصد داریم که بتونیم تو سنگاپور زندگی و کار کنیم بهمین خاطر به مدت یک ماه ویزای توریستی گرفتیم تا وارد سنگاپور بشیم .اما نمیدونیم چطور میتونیم سفارت رو متقاعد کنیم تا بهمون ویزای بلند مدت بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط m5275 نمایش پست ها
    سلام.ما قصد داریم که بتونیم تو سنگاپور زندگی و کار کنیم بهمین خاطر به مدت یک ماه ویزای توریستی گرفتیم تا وارد سنگاپور بشیم .اما نمیدونیم چطور میتونیم سفارت رو متقاعد کنیم تا بهمون ویزای بلند مدت بدن
    سلام
    1- سنگاپور سفارتی در ایران ندارد شما برای تمدید ویزا در خود سنگاپور باید به اداره ICA بروید.
    2- برای گرفتن ویزای بلند مدت توریستی یا social vidit pass باید یک سنگاپوری یا کسی که دارای اقامت دایم است یایک شخص حقوقی مثل دانشگاه که برای همسران دانشجویان اقدام می کند اسپانسر شما شود که در مورد شما کار دشواری است.
    3- شما حتی بتوانید کار پیدا کنید و از شرکتی آفر بگیرید ولی تضمینی برای گرفتن ویزای کار یا همان EP نیست.چون به خیلی از آیتم ها مثل مدرک تحصیلی ، رشته، تخصص ، شرکت آفر دهنده ، ملیت متقاضی و ماهیت شغل پیشنهادی دارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

با سلام

پارسال از یه استاد تو سنگاپور آفر کاری شش ماهه گرفتن (با عنوان شغلی کارمند تحقیقاتی) که بعدش به عنوان دانشجوی دکتری پذیرفته بشم. به عبارت دیگه این دوره به عنوان کولیفایینگ برای دکتری عمل می کرد. بار اول در ماه می و بار دوم در ماه دسامبر (هردو 2015) درخواست دادم. بار اول که رد شد بار دوم هم شاید رد شده استاد بهم نمیگه.
    نوع ویزایی که من درخواست میدادم EP بود. فاندم دفعه اول ماهیانه 3000 دلار بود و دفعه دوم استادم به 3667 دلار افزایشش داد. در ضمن دو نفر ایرانی دیگه هم میشناسم که با شرایط مشابه ویزاشون رد شده و این در حالیه که تو آزمایشگاه مورد نظر من همین امسال پنج تا هندی به عنوان کارمند تحقیقاتی جذب شدن!
    حالا استادم به من قول پذیرش مستقیم برای دکتری رو داده. سوال من اینه که به نظر شما با این شرایط، ویزای دانشجویی چقد میتونه ریسکی باشه؟! به عبارت دیگه من یک سال درگیر کارای اونجا بودم و حالا مطمئن نیستم که این شیش ماه منتهی به ترم پاییز رو هم منتظر اونجا بمونم یا خیر. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید تا من بتونم تصمیم گیری صحیح داشته باشم.
    بازم ممنون
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    با سلام

پارسال از یه استاد تو سنگاپور آفر کاری شش ماهه گرفتن (با عنوان شغلی کارمند تحقیقاتی) که بعدش به عنوان دانشجوی دکتری پذیرفته بشم. به عبارت دیگه این دوره به عنوان کولیفایینگ برای دکتری عمل می کرد. بار اول در ماه می و بار دوم در ماه دسامبر (هردو 2015) درخواست دادم. بار اول که رد شد بار دوم هم شاید رد شده استاد بهم نمیگه.
    نوع ویزایی که من درخواست میدادم EP بود. فاندم دفعه اول ماهیانه 3000 دلار بود و دفعه دوم استادم به 3667 دلار افزایشش داد. در ضمن دو نفر ایرانی دیگه هم میشناسم که با شرایط مشابه ویزاشون رد شده و این در حالیه که تو آزمایشگاه مورد نظر من همین امسال پنج تا هندی به عنوان کارمند تحقیقاتی جذب شدن!
    حالا استادم به من قول پذیرش مستقیم برای دکتری رو داده. سوال من اینه که به نظر شما با این شرایط، ویزای دانشجویی چقد میتونه ریسکی باشه؟! به عبارت دیگه من یک سال درگیر کارای اونجا بودم و حالا مطمئن نیستم که این شیش ماه منتهی به ترم پاییز رو هم منتظر اونجا بمونم یا خیر. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید تا من بتونم تصمیم گیری صحیح داشته باشم.
    بازم ممنون
    معمولا برای گرفتن EPنیاز به حقوق بالاتری است بهتر بود استاد برای شما درخواست TEP می کرد. البته برای ما ایرانیها تنها دلیل رد ویزا مقدار حقوق نیست بلکه عوامل زیادی تاثیر دارد. هندیها خیلی فرق دارند همانطور که با ویزای ماتیپل به آمریکا می روند. برای ویزای دانشجویی مشکل کمتری دارید ولی احتمال رد آن هم هست.

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    معمولا برای گرفتن EPنیاز به حقوق بالاتری است بهتر بود استاد برای شما درخواست TEP می کرد. البته برای ما ایرانیها تنها دلیل رد ویزا مقدار حقوق نیست بلکه عوامل زیادی تاثیر دارد. هندیها خیلی فرق دارند همانطور که با ویزای ماتیپل به آمریکا می روند. برای ویزای دانشجویی مشکل کمتری دارید ولی احتمال رد آن هم هست.

سلام

نیما جان ممنون از توضیحاتت. یکی دیگه از دوستان هم این پیشنهاد رو به من داد ولی من به استادم میگم برای ویزای تپ درخواست بدیم میگه نه. نمیدونم دلیلش چیه، هم دفعه اول و هم الان هر وقت بهش میگم درخواست ویزای تپ بدیم میگه بذار همین رو پیگیری کنیم و به نتیجه برسونیمش. ضمناً من متاهل نیستم و نیازی به ویزای همراه ندارم بنابراین خودم فکر نمی کنم تپ هیچ مشکلی داشته باشه.

در ضمن چون از من درخواستی نشد مدارک ترجمه شده رو براشون فرستادم و اصل دانشنامه م سه الی چهار هفته دیگه آماده میشه؟ به نظرتون میتونه به این مربوط باشه؟ راستشو بخواید الان که گفتین یه لحظه شک کردم ولی اگه اینجوریه چرا به من هیچی نگفتن؟ تازه من دو تا مقاله آی اس آی دارم که عکسم تهشون خورده و با افیلیشن دانشگاه ارشدم سابمیت و چاپ شده.

بازم ممنون
    ویرایش توسط Koooka : January 27th, 2016 در ساعت 12:16 PM
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

Junior Member

سلام دوستان
    اگر قصدمون اقامت و کار دائم بعد از اخذ دکترا از کشور محل تحصیل باشه.بنظر شما بین سنگاپور و کره کدام راحتتر و مناسب تر هست برای گرفتن این موارد؟ و بطور کلی آیا سنگاپور یا کره برای اقامت برای یک خانم رو مناسب میدونید؟ بخصوص سنگاپور.

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjue نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر قصدمون اقامت و کار دائم بعد از اخذ دکترا از کشور محل تحصیل باشه.بنظر شما بین سنگاپور و کره کدام راحتتر و مناسب تر هست برای گرفتن این موارد؟ و بطور کلی آیا سنگاپور یا کره برای اقامت برای یک خانم رو مناسب میدونید؟ بخصوص سنگاپور.
    من درباره کره اطلاع ندارم ولی در سنگاپور پس از اتمام دکترا احتمال پیدا کردن کار موقت قراردادی مثل پستداک یا در موسسات تحقیقاتی وابسته به دانشگاه یا دولت زیاد است ولی کار دایم در شرکتهای بزرگ نیاز به رزومه خوب و بستگی به رشته و اوضاع اقتصادی دارد. گاهی هم کار پیدا می شود ولی ویزای کار برایتان صادر نمی شود. در مورد اقامت دایم هم من در این چند سال اخیر کسی را ندیدم که توانسته باشد آن را کسب کند.
    خانمهای مجرد و متاهل زیادی اینجا تحصیل کرده یا مشغول به تحصیل هستند و مشکلی هم ندارند البته منظور شما را در این مورد متوجه نشدم.

Junior Member

ممنون از پاسختون. حقیقتش من منظور خاصی نداشتم فقط به این دلیل که تصورم از سنگاپور کشور مهاجرپذیر تری نسبت به کره هست این را عنوان کردم.البته به یک مورد در اخبار سنگاپور برای یکی از خانمهای خارجی شاغل و فارغ التحصیل از NTU برخوردم که خوب احتمالا مورد خاصی بوده.باز هم ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    واسه دکترای دوم سنگاپور چجور جایی هستش.
    ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)